Ухвала від 25.03.2015 по справі 283/673/15-а

Справа № 283/673/15-а

Провадження № 2-а/283/22/2015

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 березня 2015 року м. Малин

Суддя Малинського районного суду Житомирської області Міхненко С.Д., розглянув справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації про визнання протиправною бездіяльність щодо видачі посвідчення постраждалої від Чорнобильської катастрофи 1 категорії та зобов'язати видати посвідчення постраждалої від Чорнобильської катастрофи 1 категорії,-

ВСТАНОВИВ :

24 березня 2015 року позивач звернулася до суду з вимогами до відповідача

Вважаю , що адміністративний позов слід повернути позивачу з наступних підстав.

Відповідно до п.6 ч.3 ст.108 КАС України позовна заява повертається позивачу, якщо справа не підсудна цьому адміністративному суду .

Згідно з ч.1 п.4 ст.18 КАС України, місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Позивач не оспорює дії відповідача з приводу пенсійних, соціальних виплат та виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг, а в позовній заяві заявила вимоги про визнання протиправної бездіяльності відповідача щодо видачі їй посвідчення постраждалої від Чорнобильської катастрофи 1 категорії та просить суд зобов'язати відповідача видати посвідчення постраждалої від Чорнобильської катастрофи 1 категорії.

Тому приходжу до висновку, що даний спір не підсудній Малинському районному суду як адміністративному суду, а предметно підсудний окружному адміністративному суду.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 18,108 КАС України , -

УХВАЛИВ :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації про визнання протиправною бездіяльність щодо видачі посвідчення постраждалої від Чорнобильської катастрофи 1 категорії та зобов'язати видати посвідчення постраждалої від Чорнобильської катастрофи 1 категорії - повернути позивачу для подання до належного суду.

На ухвалу суду протягом п'яти днів з дня отримання ухвали може бути подана апеляційна скарга до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Малинський районний суд.

Суддя:

ОСОБА_2

Попередній документ
43247536
Наступний документ
43247538
Інформація про рішення:
№ рішення: 43247537
№ справи: 283/673/15-а
Дата рішення: 25.03.2015
Дата публікації: 30.03.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Малинський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фіз. чи юр. осіб із суб’єктами владних повноважень, у тому числі їх органів на місцях, щодо оскарження їх правових актів індивідуальної дії, дій або бездіяльності (крім тих, що пов’язані з публічною службою), (усього), у тому числі:; Державної податкової адміністрації України та її органів (усього); застосування штрафних санкцій за здійснення господарської діяльності, не пов'язаної з оподаткуванням (усього):; інші штрафні санкції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто: рішення набрало законної сили (25.03.2015)
Дата надходження: 24.03.2015
Предмет позову: про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії