Ухвала від 02.03.2015 по справі 826/14740/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

02 березня 2015 року м. Київ № 826/14740/14

Cуддя Окружного адміністративного суду міста Києва Огурцов О.П., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали

Товариства з обмеженою відповідальністю "Кадіма-Іст"

до Державної податкової інспекції у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень №0004192260 від

17.09.2014 та № 0004202260 від 17.09.2014

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Кадіма-Іст" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень №0004192260 від 17.09.2014 та №0004202260 від 17.09.2014.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.09.2014 позовну заяву було залишено без руху.

Ухвалами Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.11.2014 виправлено опису допущену в ухвалі від 30.09.2014, замінено у вступній, описовій та резолютивній частинах ухвали назву Товариство з обмеженою відповідальністю "Камідо-Іст" на Товариство з обмеженою відповідальністю "Кадіма-Іст", продовжено строк для усунення недоліків та встановлено 10 - денний строк з дня отримання ухвали для усунення недоліків позовної заяви.

Відповідно до рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.10.2014 були отримані позивачем 30.01.2015.

Станом на 02.03.2015 документів на усунення недоліків позовної заяви від позивача не надходило.

Отже, у встановлений судом строк позивач не усунув наведені в ухвалі суду від 30.09.2014 недоліки позовної заяви.

Пунктом 1 частини третьої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Одночасно суд роз'яснює, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву повернути позивачу.

2. Копію ухвали разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами невідкладно надіслати позивачу.

Відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили після закінчення строку для її апеляційного оскарження. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя О.П. Огурцов