Ухвала від 20.03.2015 по справі 377/273/15-ц

Справа № 377/273/15-ц

П№ 4-с/377/4/15

УХВАЛА

іменем України

20 березня 2015 року Славутицький міський суд Київської області у складі судді Малишенко Т.О., при секретарі Ахутіній А.А., без участі сторін, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Славутичі скаргу стягувача ОСОБА_1 на дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби Славутицького міського управління юстиції Київської області, -

УСТАНОВИВ:

05.03.2015 року до суду звернувся стягувач ОСОБА_1, із зазначеною скаргою на дії державного виконавця при виконанні судового рішення.

На час розгляду скарги, до суду надано заяву про залишення скарги без розгляду.

Сторони про час і місце розгляду належним чином повідомлені, в судове засідання не з,явилися.

Відповідно до ч.2 ст.197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється. З огляду на викладене фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Розглянувши заяву суд вирішив, задовольнити дану вимогу, оскільки відповідно до вимог ч.1 п.5 ст.207 ЦПК України, суд постановлює ухвалу про залишення скарги(позовної заяв) без розгляду, якщо позивач (заявник) подав заяву про залишення позову (заяви) без розгляду.

На підставі наведеного і керуючись ст. 207 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Скаргу стягувача ОСОБА_1 на дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби Славутицького міського управління юстиції Київської області, - залишити без розгляду.

Копію ухвали направити сторонам.

Роз»яснити заявнику про його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення скарги.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Славутицький міський суд Київської області шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.

Суддя: Т. О. Малишенко

Попередній документ
43202797
Наступний документ
43202799
Інформація про рішення:
№ рішення: 43202798
№ справи: 377/273/15-ц
Дата рішення: 20.03.2015
Дата публікації: 26.03.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Славутицький міський суд Київської області
Категорія справи: