Ухвала від 08.02.2011 по справі 6-30/2011

УХВАЛА

08.02.2011 Справа №6-30/2011

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

головуючого судді Базана Л.Т.

при секретарі Сеник В.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тернополі подання начальника Першого відділу ДВС Тернопільського міського управління юстиції про примусове входження у квартиру, -

ВСТАНОВИВ:

Начальник Першого відділу ДВС Тернопільського міського управління юстиції звернувся в суд з поданням, згідно якого просить дати дозвіл на примусове входження у квартиру АДРЕСА_1. Посилається на те, що у ДВС на виконанні знаходиться виконавче провадженні згідно виконавчого листа № 2-72 про стягнення солідарно із ОСОБА_1, ОСОБА_2 в межах успадкованого майна та ОСОБА_3 межах успадкованого майна в користь ВАТ КБ «Надра» заборгованості на суму 79240,90 грн. БоржникиОСОБА_2 та ОСОБА_3 рішення суду не виконують, на офіційні попередження державного виконавця не реагують, на виклики державного виконавця не з'являються, ухиляються від сплати боргу. Згідно повідомлення БТІ боржникам на праві власності належить по 1/3 частки квартири АДРЕСА_1, однак виходом за місцем проживання не вдалося здійснити опис та арешт майна боржників, так як останні чинять перешкоди входження у квартиру, на стукіт та дзвінки ніхто не реагує, про що складено акти державного виконавця. Тому просить надати дозвіл на примусове входження у квартиру АДРЕСА_1.

Представник Першого відділу ДВС Тернопільського міського управління юстиції у судовому засіданні подання підтримав та просить його задовольнити.

Дослідивши та оцінивши докази по справі, суд встановив наступні обставини.

На виконанні в Першому відділі державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції знаходиться виконавче провадження за виконавчим листом Тернопільського міськрайонного суду № 2-72 від 19.05.2009 року про стягнення солідарно із ОСОБА_1, ОСОБА_2 в межах успадкованого майна та ОСОБА_3 межах успадкованого майна в користь ВАТ КБ «Надра» в особі ВАТ КБ «Надра» Тернопільське РУ заборгованості на суму 79240,90 грн.

Боржники ОСОБА_2 та ОСОБА_3 не виконують рішення суду, на виклики, офіційні попередження та вимоги державного виконавця не реагують.

У процесі вчинення виконавчих дій встановлено, що боржник ОСОБА_3 є власником 1/3 частини квартири АДРЕСА_2, на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом, посвідченого Першою Тернопільською держнотконторою 08.05.208 року за реєстром №4-1208, про що свідчить повідомлення ТзОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» № 5067/072 від 30.07.2010 року.

Згідно повідомлення ТзОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» № 5066/072 від 30.07.2010 року ОСОБА_2 є власником 1/3 частини квартири АДРЕСА_2, на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом, посвідченого Першою Тернопільською держнотконторою 08.05.208 року за реєстром №4-1208.

Актом державного виконавця від 22.09.2009 року встановлено, що за адресою: м. Тернопіль, вул. Слівенська, 11/72 на стукіт і дзвінки двері квартири ніхто не відкрив.

Згідно акту державного виконавця від 27.09.2010 року боржник ОСОБА_3 не з'явився на виклик державного виконавця.

29.11.2010 року державним виконавцем прийнято постанови про примусовий привід боржників ОСОБА_2 та ОСОБА_3, які проживають за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1в Першийо відділ ДВС Тернопільського міського управління юстиції.

Однак, привід боржників не здійснено, у зв'язку з тим, що при неодноразовому відвідуванні помешкання даних громадян двері ніхто не відчиняв, про що складено рапорти ДІМ ТМВ УМВСУ в Тернопільській області.

Таким чином, опис та арешт майна боржників ОСОБА_2 та ОСОБА_3 здійснити неможливо.

Відповідно до ч.1 ст. 376 ЦПК України, питання про примусовепроникнення до житла чи іншого володіння - фізичної особи або особи, у якої знаходиться майно боржника чи майно та кошти, належні боржникові від інших осіб, при виконанні судових рішень вирішується судом за місцезнаходженням житла чи іншого володіння особи за поданням державного виконавця.

Заслухавши пояснення державного виконавця, проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до переконання, що подання начальника Першого відділу ДВС Тернопільського міського управління юстиції підлягає до задоволення, слід надати дозвіл на примусове входження уквартиру АДРЕСА_1.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 209, 210, 376 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Подання задовольнити.

Надати дозвіл на примусове входження у квартиру АДРЕСА_1.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі оскарження ухвали особою, без участі якої постановлено ухвалу, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Головуючий суддяОСОБА_4

Попередній документ
43153630
Наступний документ
43153632
Інформація про рішення:
№ рішення: 43153631
№ справи: 6-30/2011
Дата рішення: 08.02.2011
Дата публікації: 23.03.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (12.10.2011)
Дата надходження: 26.09.2011
Учасники справи:
головуючий суддя:
МЕЛЬНИК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ
суддя-доповідач:
МЕЛЬНИК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ
заявник:
ВДВС Буського РУЮ