Справа № 595/322/15-ц
13.03.2015
Бучацький районний суд Тернопільської області
в складі одноособово суддею Федорончуком В.Б.,
при секретарі Тарчинській Л.Я.,
з участю позивача ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Бучач справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є об'єктом спільної сумісної власності подружжя,
Відповідно до поданої заяви, позивач відмовився від позову і просить справу провадженням закрити.
Беручи до уваги заяву позивача, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до переконання, що така заява підлягає до задоволення, оскільки не суперечить закону і не ущемляє нічиїх інтересів, а тому справу провадженням слід закрити.
Керуючись п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України, суд
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є об'єктом спільної сумісної власності подружжя, закрити у зв'язку із відмовою позивача від позову.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження. Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до апеляційного суду Тернопільської області через Бучацький районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Суддя:
ОСОБА_3