Справа: № 826/15878/14 Головуючий у 1-й інстанції: Погрібніченко І.М. Суддя-доповідач: Костюк Л.О.
Іменем України
12 березня 2015 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді Костюк Л.О.;
суддів: Троян Н.М., Бужак Н.П.;
за участю секретаря: Кінзерської Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова Головного управління ДФС на постанову Окружного адміністративного суду м.Києва від 16 грудня 2014 року у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії та скасування податкової вимоги, -
У жовтні 2014 року, позивач звернувся до Окружного адміністративного суду м.Києва з позовом до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії та скасування податкової вимоги. Свої позовні вимоги мотивував тим, що за філією «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» обліковується переплата по податку на прибуток у сумі 5 618 517,00 грн. Наявність переплати з авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів у сумі 5 618 517,00 грн. підтверджується актами звірки між ПАТ «Укртранснафта» та ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області. Відтак, сума переплати з податку на прибуток авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів у сумі 5 618 517,00 грн., що обліковується в картці особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта», мала б бути зарахована у сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток до повного їх погашення. Звернувшись з листами до контролюючого органу, позивачу було відмовлено в виконанні його вимог, а на адресу філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» було надіслано податкову вимогу від 01.08.2014 р. №1882-25, яка є на думку платника податків, необґрунтованою, а отже має бути скасована. Позивач, враховуючи зміни до законодавства, які дозволяють враховувати сплату авансового внеску під час виплати дивідендів в оплату щомісячних авансів з податку на прибуток, а відповідач відмовляється виконати таке зарахування, вважає, що з боку суб'єкта владних повноважень вчиняється протиправна бездіяльність. А тому на переконання позивача, відповідач має провести зарахування переплати з податку на прибуток авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів у сумі 5 618 517,00 грн. у сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток та зняти з нарахування у картці особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» пеню за несвоєчасну сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.
Постановою Окружного адміністративного суду м.Києва від 16 грудня 2014 року позов задоволено частково.
Визнано протиправною бездіяльність Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області щодо незарахування переплати з податку на прибуток (КБК 11021000) у розмірі 5 618 517,00 грн., що обліковується в картці особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» (код ЄДРПОУ 26112972), у сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (КБК 11024000) до повного їх погашення.
Зобов'язано Державну податкову інспекцію у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області провести зарахування переплати з податку на прибуток (КБК 11021000) у розмірі 5 618 517,00 грн., що обліковується в картці особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» (код ЄДРПОУ 26112972), у сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (КБК 11024000) до повного їх погашення відповідно до листа Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» від 15.07.2014 р. №18-00/196/2682.
Визнано протиправною та скасовано податкову вимогу Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області від 01 серпня 2014 року №1882-25.
В задоволенні решти позовних вимог Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» відмовлено.
Не погоджуючись з зазначеним судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просять скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з порушенням норм матеріального та процесуального права, та прийняти нову, якою у задоволенні позову відмовити повністю.
Заслухавши суддю - доповідача, розглянувши доводи апеляційної скарги, перевіривши матеріали справи, правильність застосування судом першої інстанції норм законодавства, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає залишенню без задоволення, а постанова суду - без змін з таких підстав.
Згідно зі ст. 198, п. 1 ч. 1 ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції щодо часткового задоволення позовних вимог, з огляду на наступне.
Як встановлено судом першої інстанції, Публічне акціонерне товариство «Укртранснафта» є оператором системи магістральних нафтопроводів України. Товариство перебуває на обліку як платник податків в Міжрегіональному головному управлінні Міндоходів - Центральному офісі з обслуговування великих платників, є консолідованим платником податку на прибуток, подає податкову декларацію з податку на прибуток підприємств та розрахунок податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємств, як великий платник податків, в електронному вигляді та сплачує податок до бюджету за своїм місцезнаходженням і місцезнаходженням філії від імені юридичної особи.
Філія «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» (далі - філія «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта») перебуває на обліку платників податків у Державній податковій інспекції у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області.
ПАТ «Укртранснафта» за місцем реєстрації філії «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» 15.07.2014 р. було надіслано на адресу ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області лист «Про зарахування переплати» №18-00/196/2682, в якому позивач просив зарахувати переплату по податку на прибуток (код КБК 11021000) у сумі 5 618 517,00 грн., що обліковується в картці особового рахунку філії «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» (код ЄДРПОУ 26112972), у сплату авансових внесків з податку на прибуток (код КБК 11024000).
У відповідь на вказаний вище лист, ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області своїм листом від 24.07.2014 р. №11425/13-07-20-0025 повідомила філію «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» про невиконання листа Товариства від 15.07.2014 р. №18-00/196/2682.
29 липня 2014 року ПАТ «Укртранснафта» вдруге в своєму листі №18-00/206/2882 просило виконати вимоги, викладені в його попередньому листі від 15.07.2014 р. №18-00/196/2682.
У відповідь на вказаний лист, ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області своїм листом від 30.07.2014 р. №11731/13-07-20-0025 повідомила Товариство та філію «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» про невиконання листа Товариства від 29.07.2014 р. №18-00/206/2882.
01 серпня 2014 року ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області винесено податкову вимогу за формою «Ю» № 1882-25, згідно якої станом на 31.07.2014 р. за філією «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» рахується сума податкового боргу за узгодженими грошовими зобов'язаннями, що становить суму 1 153 322,00 грн.
Вказана вище податкова вимога отримана філією «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» 06.08.2014 р. за вх. №319/10.
Не погодившись із вказаною податковою вимогою, позивачем 12.08.2014 р. до Головного управління Міндоходів у Львівській області було подано скаргу вих. №18-00/214/3058 на податкову вимогу, в якій позивач просив зобов'язати відповідача виконати лист Товариства від 15.07.2014 р. №18-00/196/2682 та скасувати податкову вимогу від 01.08.2014 р. №1882-25.
Рішенням Головного управління Міндоходів у Львівській області про результати розгляду скарги від 03.09.2014 р. № 20996/10/13-01-25-01-09/491 податкову вимогу ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області від 01.08.2014 р. №1882-25 залишено без змін, а скаргу Товариства - без задоволення.
Не погодившись із податковою вимогою та рішенням про результати розгляду скарги, позивачем 12.09.2014 р. до Державної фіскальної служби України було подано скаргу вих. №18-00/235/3485 на податкову вимогу, в якій позивач просив зобов'язати відповідача виконати лист Товариства від 15.07.2014 р. №18-00/196/2682 та скасувати податкову вимогу від 01.08.2014 р. № 1882-25.
Рішенням Державної фіскальної служби України про результати розгляду повторної скарги від 26.09.2014 р. №4025/6/99-99-25-05-15 податкову вимогу ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області від 01.08.2014 р. №1882-25 залишено без змін, а скаргу Товариства - без задоволення.
Крім того, встановлено, що ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області 25.09.2014 р. на адресу філії «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» було направлено лист «Про опис майна в податкову заставу» № 14420/13-07-25-00-15 та Рішення про опис майна у податкову заставу від 25.09.2014 р.
Надаючи правову оцінку позовним вимогам необхідно зазначити наступне.
Спірні правовідносини врегульовано нормами Конституції України, Податкового кодексу України.
Основним нормативно-правовим актом, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства є Податковий кодекс України.
У відповідності до пп. пп. 14.1.39, 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 ПК України, грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності; податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Згідно з п. 33.3 ст. 33 ПК України, базовий податковий (звітний) період - період, за який платник податків зобов'язаний здійснювати розрахунки податків, подавати податкові декларації (звіти, розрахунки) та сплачувати до бюджету суми податків та зборів, крім випадків, передбачених цим Кодексом, коли контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податку.
Стаття 36 ПК України закріплює, що податковим обов'язком платника податку визнається його обов'язок обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи.
Такий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором, він є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов'язків платника податків, крім випадків, передбачених законом.
Відповідно до пункту 46.1 статті 46 ПК України, нарахування та сплата податкового зобов'язання здійснюється на підставі документа, що подається контролюючому органу в випадках, передбачених Податковим кодексом України. Таким документом є податкова декларація з податку на прибуток Товариства (далі - декларація) та розрахунок податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємств (далі - розрахунок).
Згідно до абзацу першого пункту 57.1 статті 57 ПК України, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Абзацом четвертим названого пункту також визначено, що платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.
Приписами абзаців п'ятого та шостого пункту 57.1 статті 57 ПК України встановлено, що на суму сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів відповідно до пункту 153.3 статті 153 цього Кодексу (в тому числі за наслідками попередніх звітних (податкових) періодів) зменшується сума авансових внесків з податку на прибуток, визначених цим пунктом; якщо сума авансових внесків з податку на прибуток, сплачена при виплаті дивідендів відповідно до пункту 153.3 статті 153 цього Кодексу, перевищує суму авансових внесків з податку на прибуток, визначених цим пунктом, сума перевищення зараховується у зменшення авансових внесків, визначених цим пунктом, у наступних звітних місяцях до повного її погашення.
У складі річної податкової декларації платником податку подається розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступні дванадцять місяців. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань (абз. одинадцятий п. 57.1 ст. 57 ПК України).
Згідно із внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості» від 04.07.2013 р. №403-VII, який набрав чинності 04.08.2013 р., змінами на суму сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів відповідно до п. 153.3 ст. 153 цього Кодексу (в тому числі за наслідками попередніх звітних (податкових) періодів) платникам дозволено зменшувати суму авансових внесків з податку на прибуток.
Таким чином, внесені Законом №403-VII до Податкового кодексу України зміни прямо дозволяють зменшити щомісячні аванси з податку на прибуток на суму сплачених авансових внесків при виплаті дивідендів як в поточному, так і в попередніх періодах, що також підтверджується листом Міністерства доходів і зборів України від 17.07.2014 р. №17176/7/99-99-19-02-02-17.
Водночас пп. пп. 153.3.2, 153.3.3, 153.3.4 п. 153.3 ст. 153 ПК України передбачено, що емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку в розмірі ставки, встановленої пунктом 151.1 статті 151 цього Кодексу, нарахованої на суму дивідендів, що фактично виплачуються, без зменшення суми такої виплати на суму такого податку; платник податку зменшує суму нарахованого податку звітного періоду на суму авансового внеску, попередньо сплаченого протягом такого звітного періоду у зв'язку з нарахуванням дивідендів; у разі якщо сума авансового внеску, попередньо сплаченого протягом звітного періоду, перевищує суму податкових зобов'язань підприємства - емітента корпоративних прав за податком на прибуток такого звітного періоду, сума такого перевищення переноситься у зменшення податкових зобов'язань наступного податкового періоду, а при отриманні від'ємного значення об'єкта оподаткування такого наступного періоду - на зменшення податкових зобов'язань майбутніх податкових періодів.
Відповідно до даних зворотного боку облікової картки філії «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» за платежем 11024000 (авансові внески з податку на прибуток приватних підприємств) починаючи з 30.07.2014 р. рахується заборгованість, яка виникла у зв'язку з нездійсненням позивачем сплати сум авансових внесків з податку на прибуток.
У той же час, відповідно до даних зворотного боку облікової картки філії «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» за платежем 11021000 (податок на прибуток приватних підприємств) рахується переплата у розмірі 5 618 517,00 грн., яка виникла в зв'язку з виплатою дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності за 2014 рік, а тому у платника податку є всі підстави для зарахування надмірно сплачених сум на сплату авансових внесків з податку на прибуток (код КБК 11024000).
Відповідна правова позиція була висловлена Вищим адміністративним судом України в ухвалі від 16.10.2013 р. у справі № К/800/44446/13.
Перевіряючи правомірність дій відповідача та неврахування сум, сплачених платником податку в якості податку на прибуток приватних підприємств, для погашення грошового зобов'язання по авансових платежах із зазначеного податку, необхідно звернути увагу на таке.
Відповідно до пункту 87.1 ст. 87 ПК України, джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів.
Аналіз наведеної правової норми дає підстави дійти висновку, що за результатами аналізу зворотного боку облікової картки з податку на прибуток приватних підприємств та встановивши наявність коштів, сплачених як податок на прибуток, контролюючий орган зобов'язаний був провести зарахування переплати в розмірі 5 618 517,00 грн. у погашення заборгованості по авансовим внескам з податку на прибуток до повного її погашення.
Беручи до уваги те, що основним нормативно-правовим актом, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні є Податковий кодекс України, який не містить такого податку як авансові внески з податку на прибуток приватних підприємств, а закріплює порядок нарахування та сплати податку на прибуток приватних підприємств, суд приходить до висновку про безпідставне неврахування контролюючим органом переплати з податку на прибуток в рахунок погашення заборгованості, яка виникла у зв'язку з несплатою авансових внесків по вказаному податку.
За вказаних обставин, вимоги позивача про визнання протиправною бездіяльності відповідача щодо незарахування переплати з податку на прибуток (КБК 11021000) у розмірі 5 618 517,00 грн., що обліковується в картці особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» (код ЄДРПОУ 26112972), у сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (КБК 11024000) до повного їх погашення; про зобов'язання відповідача провести зарахування переплати з податку на прибуток (КБК 11021000) у розмірі 5 618 517,00 грн., що обліковується в картці особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» (код ЄДРПОУ 26112972), у сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (КБК 11024000) до повного їх погашення відповідно до листа Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» від 15.07.2014 р. № 18-00/196/2682 шляхом внесення відповідних змін до картки особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» (код ЄДРПОУ 26112972) підлягають до задоволення.
Також, дійшовши висновку про безпідставність неврахування контролюючим органом переплати з податку на прибуток в рахунок погашення заборгованості, яка виникла у зв'язку з несплатою авансових внесків по вказаному податку, суд першої інстанції дійшов вірного переконання про протиправність винесення відповідачем оскаржуваної податкової вимоги, оскільки на дату її складання у позивача обліковується сума переплати по податку на прибуток, яка значно перевищує суму заборгованості по авансовим внескам з названого податку, що свідчить про відсутність заборгованості з метою стягнення якої складено відповідну податкову вимогу та існування якої є обов'язковою умовою для вчинення дій щодо стягнення.
За вказаних обставин, вимога позивача про скасування податкової вимоги ДПІ у Шевченківському районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області від 01.08.2014 р. №1882-25 підлягає до задоволення.
Натомість, вимога позивача про зобов'язання відповідача зняти з нарахування у картці особового рахунку філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта» (код ЄДРПОУ 26112972) пеню за несвоєчасну сплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (КБК 11024000) не підлягає задоволенню, з огляду на те, що згідно даних зворотного боку облікової картки з авансових внесків з податку на прибуток приватних підприємств (код КБК 11024000) пеня не нараховувалась.
Отже, суд першої інстанції дійшов правильного висновку про часткове задоволення позовних вимог.
Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з ч. 3 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Згідно з ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Таким чином, підстав для задоволення апеляційної скарги немає, а її доводи спростовуються вище наведеним.
Зі змісту ст. 159 КАС України, судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права, обґрунтованим - ухвалене судом на підставі повного та всебічного з'ясування обставин в адміністративній справі, підтверджених доказами, дослідженими в судовому засіданні.
З урахуванням вище викладеного, колегія суддів дійшла висновку, що судом першої інстанції правильно встановлені обставини справи, судове рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права і підстав для його скасування не вбачається.
Керуючись ст.ст. 2, 160, 167, 195, 196, 198, 200, 205, 206, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -
Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова Головного управління ДФС - залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м.Києва від 16 грудня 2014 року - без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, проте на неї може бути подана касаційна скарга до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня складення цієї ухвали у повному обсязі, тобто з 17 березня 2015 року.
Головуючий суддя:
Судді:
Повний текст ухвали виготовлено - 12 березня 2015 року.
Головуючий суддя Костюк Л.О.
Судді: Троян Н.М.
Бужак Н.П.