Рішення від 03.03.2015 по справі 910/1755/15-г

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03.03.2015Справа №910/1755/15-г

За позовом Заступника прокурора міста Києва в інтересах держави

До Київської міської ради

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача

Підприємство громадського харчування у формі Товариства з обмеженою

відповідальністю «Зелений гай»

Про визнання незаконним та скасування рішення № 616/616 від 10.12.2014

Суддя Сівакова В.В.

Представники сторін:

від прокуратури Скляр Д.Ю. - посвідчення № 029382 від 01.10.2014

від позивача Тхорик С.М. - по дов. № 225-КР-1740 від 08.12.2014

від відповідача не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

На розгляд Господарського суду міста Києва передані вимоги Заступника прокурора міста Києва в інтересах держави до Київської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення Київської міської ради № 616/616 від 10.12.2014 «Про передачу підприємству громадського харчування у формі Товариства з обмеженою відповідальністю «Зелений гай» земельної ділянки для реконструкції, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування на бульварі Дружби народів, 13 (літ. Б) у Печерському районі міста Києва».

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскаржуване рішення Київської міської ради прийняте з порушенням приписів ст. 113, 114 Земельного кодексу України, не відповідає приписам чинного законодавства, в зв'язку з чим відповідно до ст. 21 Цивільного кодексу України повинно бути визнано судом незаконним та скасовано.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 31.01.2014 порушено провадження у справі № 910/1755/15-г, залучено до участі у справі третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Підприємство громадського харчування у формі Товариства з обмеженою відповідальністю «Зелений гай», розгляд справи призначено на 17.02.2015.

Відповідно до ст. 29 Господарського процесуального кодексу України, у разі прийняття господарським судом позовної заяви, поданої прокурором в інтересах держави, в якій зазначено про відсутність органу, уповноваженого здійснювати функції держави у спірних правовідносинах, або про відсутність у такого органу повноважень щодо звернення до господарського суду, прокурор набуває статусу позивача.

Позивачем вимоги ухвали суду про порушення провадження у справі від 31.01.2015 частково не виконано.

Позивач в судовому засіданні 17.02.2015 позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Відповідачем в судовому засіданні 17.02.2015 подано відзив на позовну заяву, відповідно до якого заперечує проти задоволення позовних вимог в повному обсязі. Зокрема, відповідач зазначає, що оскаржуване рішення Київради прийняте у спосіб та у відповідності до норм чинного законодавства України та за наявності листа ПАТ «Київводоканал» від 04.04.2013 щодо погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Третя особа в судове засідання 17.02.2015 не з'явилася, вимоги ухвали суду про порушення провадження у справі від 31.01.2015 не виконала.

В судовому засіданні 17.02.2015 відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України оголошено перерву до 03.03.2015.

Третя особа в судове засідання 03.03.2015 не з'явилась, письмових пояснень з приводу заявлених позовних вимог на подала.

В судовому засіданні 03.03.2015, відповідно до ст. 85 Господарського процесуального кодексу України, оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення представників позивача і відповідача, Господарський суд міста Києва

ВСТАНОВИВ:

10.12.2014 Київською міською радою було прийняте рішення № 616/616 «Про передачу підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Зелений гай» земельної ділянки для реконструкції, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування на бульв. Дружби народів, 13 (літ. Б) у Печерському районі м. Києва» (надалі - рішення).

Пунктом 1 рішення відповідачем затверджено проект відведення земельної ділянки підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Зелений гай» для реконструкції, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування на бульв. Дружби народів, 13 (літ. Б) у Печерському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, заява ДЦ від 28.05.2013 № 01016-000087318-014, справа Д-6786).

Спір у справі виник у зв'язку з наявністю, на думку позивача, підстав для визнання рішення незаконним та його скасування.

Зокрема, як на підставу для скасування вказаного рішення позивач вказує на те, що у зв'язку з набуттям TOB «Зелений гай» права власності на нежилий будинок, який розміщений на земельній ділянці площею 203,6 кв. м., підприємство відповідно до вимог ст.ст. 120, 124, ч.ч. 1 та ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України може набути не на конкурентних засадах право користування земельною ділянкою площею не більш ніж 203,6 кв.м. (0,02036 га), в той час, як оскаржуваним рішенням площа земельної ділянки, яка надана підприємству в оренду, більш ніж у 4,4 рази перевищує площу нерухомого майна, на яке у товариства було оформлено право власності, а відтак право оренди земельної ділянки, що не знаходиться під об'єктом нерухомості товариство може набути лише на конкурентних засадах в порядку, передбаченому ст.ст. 124, 134, 135 Земельного кодексу України.

Також позивач зазначає, що відповідно до листа ПАТ «АК «Київводоканал» № 81 8/42 від 04.04.2013 (який міститься в проекті землеустрою) поряд зі спірною земельною ділянкою проходить водовод Д=900мм та водопровідна мережа Д=200 мм, тому частина земельної ділянки площею 0,0194 га знаходиться в зоні санітарної охорони джерел та об'єктів централізованого питного водопостачання, а тому надання в оренду оскаржуваним рішенням вказаної частини земельної ділянки площею 0,0194 га суперечить приписам статті 113, 114 Земельного кодексу України, відповідно до яких у межах санітарно-захисних зон забороняється будівництво житлових об'єктів, об'єктів соціальної інфраструктури та інших об'єктів, пов'язаних з постійним перебуванням людей.

Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтуються на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, колегія суддів вважає, що вимоги позивача не підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно зі статтею 32 Господарського процесуального кодексу України, доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.

Згідно положень ст. 19 Конституції України органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Статтею 9 Земельного кодексу України передбачено, що передача земельних ділянок у власність чи користування громадян чи юридичних осіб відноситься до повноважень Ради.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про столицю України місто-герой Київ» місцеве самоврядування у м. Києві здійснюється територіальною громадою міста, в тому числі, через Київську міську раду.

Пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України визначено, що до розмежування земель державної і комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями в межах населених пунктів, крім земель, переданих у приватну власність, здійснюють відповідні сільські, селищні, міські ради, а за межами населених пунктів - відповідні органи виконавчої влади.

Відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України, юридичні громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом.

Статтею 9 Земельного кодексу України встановлено, що розпорядження землями територіальної громади міста, передача земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб, надання земельних ділянок у користування відноситься до повноважень Київської міської ради.

Відповідно до ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження.

Згідно п. 5 ст. 16 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від імені та в інтересах територіальних громад права суб'єкта комунальної власності здійснюють відповідні ради.

Відповідно до ст. 21 Цивільного кодексу України суд визнає незаконним та скасовує правовий акт індивідуальної дії, виданий органом державної влади, органом влади Автономної Республіки Крим або органом місцевого самоврядування, якщо він суперечить актам цивільного законодавства і порушує цивільні права або інтереси.

Акт державного чи іншого органу - це юридична форма рішень цих органів, тобто офіційний письмовий документ, який породжує певні правові наслідки, спрямований на регулювання тих чи інших суспільних відносин і має обов'язковий характер для суб'єктів цих відносин.

Підставами для визнання акта недійсним є невідповідність його вимогам чинного законодавства та/або визначеній законом компетенції органу, який видав цей акт. Обов'язковою умовою визнання акта недійсним є також порушення у зв'язку з прийняттям відповідного акта прав та охоронюваних законом інтересів підприємства чи організації - позивача у справі.

За приписами ст. 152 Земельного кодексу України держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю. Захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом, або за результатами аукціону. Набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування (ч. 1, 2 ст. 116 Земельного кодексу України).

Відповідно до ч. 1 ст. 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування згідно з їх повноваженнями, визначеними статтею 122 цього Кодексу, чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки (у разі продажу права оренди) шляхом укладення договору оренди земельної ділянки чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки.

Згідно ч. 2 ст. 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу.

Приписами ч. 3 ст. 124 Земельного кодексу України визначено, що передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, громадянам, юридичним особам, визначеним частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, здійснюється в порядку, встановленому статтею 123 цього Кодексу.

Згідно п. 1 ч. 2 ст.134 Земельного кодексу України не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі, зокрема, розташування на земельних ділянках об'єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

Положеннями ч. 1 ст. 123 Земельного кодексу визначено що надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування здійснюється Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.

Рішення зазначених органів приймається на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі: надання земельної ділянки із зміною її цільового призначення; формування нової земельної ділянки (крім поділу та об'єднання).

Відповідно до ч. 2 ст. 123 Земельного кодексу України особа, зацікавлена в одержанні у користування земельної ділянки із земель державної або комунальної власності за проектом землеустрою щодо її відведення, звертається з клопотанням про надання дозволу на його розробку до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, які відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, передають у власність або користування такі земельні ділянки. У клопотанні зазначаються орієнтовний розмір земельної ділянки та її цільове призначення. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки, письмова згода землекористувача, засвідчена нотаріально (у разі вилучення земельної ділянки). Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у користування відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею.

Згідно ч. 4 ст. 123 Земельного кодексу України проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в порядку, встановленому статтею 186 1 цього Кодексу.

Так, порядок передачі (надання) земельних ділянок у користування або у власність із земель комунальної власності в місті Києві регулюється, зокрема, рішенням Київської міської ради № 63/9120 від 28.02.2013 «Про Тимчасовий порядок передачі (надання) земельних ділянок у користування або у власність із земель комунальної власності в місті Києві» (далі - Порядок)

Відповідно до ч. ст. 2 Порядку дія цього Порядку поширюється на випадки надання (передачі) Київською міською радою земельних ділянок із земель комунальної власності в оренду без проведення земельних торгів у разі, зокрема, розташування на земельних ділянках об'єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

Згідно ч. 1, 2 ст. 3 Порядку передача земельних ділянок в оренду або надання їх у постійне користування здійснюється відповідно до рішення Київської міської ради, яке приймається на підставі відповідної документації із землеустрою. Передача земельних ділянок в оренду або надання їх у постійне користування на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки здійснюється у разі формування нової земельної ділянки (крім поділу та об'єднання) або передачі (надання) земельної ділянки із зміною її цільового призначення.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням зацікавленої особи виконавцем робіт із землеустрою, який відповідно до законодавства є розробником документації із землеустрою (ч. 2 ст. Порядку).

Частиною 1 ст. 10 Порядку визначено, що розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги» погоджується в порядку та органами, встановленими статтею 1861 Земельного кодексу України.

Відповідно до приписів ст. 1861 Земельного кодексу України проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок усіх категорій та форм власності підлягає обов'язковому погодженню з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах населеного пункту або земельної ділянки за межами населеного пункту, на якій розташовано об'єкт будівництва або планується розташування такого об'єкта, подається також на погодження до структурних підрозділів районних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у сфері містобудування та архітектури, а якщо місто не входить до території певного району, - до виконавчого органу міської ради у сфері містобудування та архітектури, а в разі, якщо такий орган не утворений, - до органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань містобудування та архітектури чи структурного підрозділу обласної державної адміністрації з питань містобудування та архітектури. Підставою для відмови у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, документації із землеустрою або містобудівній документації. У разі якщо проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає обов'язковій державній експертизі землевпорядної документації, погоджений проект подається замовником або розробником до центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, або його територіального органу для здійснення такої експертизи.

Відповідно до реєстраційного посвідчення Київського міського бюро технічної інвентаризації № 3805-П від 12.07.2001 TOB «Зелений гай» є власником нежитлової споруди (павільйону) площею 203,6 кв. м., яка розташована на бульварі Дружби народів, 13 (літ. Б), що також підтверджується Свідоцтвом про право власності на нежилу споруду від 10.07.2001 серії НС № 010004209.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Зелений гай» для реконструкції, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування на бульв. Дружби народів, 13 (літ. Б) у Печерському районі м. Києва, розроблений КП «Київський інститут земельних відносин» та погоджений у відповідності до статті 1861 Земельного кодексу України.

Так, земельна ділянка, на якій передбачається реконструкція, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування знаходиться: відповідно до Генерального плану м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., затвердженого рішенням Київради № 370/1804 від 28.03.2002 - у центральній планувальній зоні, на території, яка, за функціональним призначенням, належить до території громадських будівель і споруд. Розміщення даного об'єкту відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням (висновок Головного управління містобудування та архітектури № 13476/0/12-2/19-12 від 12.10.2012).

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації № 979 від 17.05.2002 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконкому Київської міської Ради народних депутатів № 920 від 16.07.79 «Про уточнення меж історико-культурних заповідників і зон охорони пам'яток історії та культури в м. Києві» земельна ділянка, на якій передбачається реконструкція, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування знаходиться в зоні регулювання забудови третьої категорії;

Згідно з економіко-планувальним зонуванням, затвердженим рішенням Київської міської ради № 43/1877 від 26.07.2007 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва та Порядку її визначення» земельна ділянка, на якій передбачається реконструкція, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування знаходиться у 89 економіко-планувальній зоні, де базова вартість землі становить 1284,71 грн./м. кв. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 5 437 765,01 грн. (довідка про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 69п від 22.03.2013).

Земельна ділянка, на якій передбачається реконструкція, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування знаходиться на землях, раніше наданих Центру художньої гімнастики «Школи Дерюгіних» рішенням Київської міської Ради народних депутатів № 44 від 14.12.93 «Про вилучення та надання земельної ділянки по бульвару Дружби народів, 13-а в Печерському районі» та право користування якими посвідчувалось державним актом на право постійного користування землею, зареєстрованим № 82-4-00001 від 15.02.1994, та який на даний час скасований (черговий кадастровий план).

Відповідно до Інформаційної довідки про земельну ділянку Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу адміністрації № 05707-5785 від 26.03.2013 земельна ділянка, на якій передбачається реконструкція, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування обліковується в рядку 96 (землі, не надані у власність чи користування).

Межі земельної ділянки визначені з урахуванням червоної лінії вул. Чеської, координати якої отримані в КО «Інститут Генерального плану м. Києва», та мінімальної відстані від водоводу D=900 мм, що складає 3 метри відповідно до ДБН 360-92**

З метою визначення меж та площі земельної ділянки, яка проектується до відведення сектором геодезичних робіт в землеустрої у лютому 2013 року виконані топографо-геодезичні роботи по кадастровій зйомці земельної ділянки та встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Згідно пояснювальної записки до проекту землеустрою, на час обстеження ділянка вільна від капітальної забудови. На ділянці була розташована будівля, що перебувала у власності підприємства громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Зелений гай» (свідоцтво на право власності № 409-В від 02.07.2001, реєстраційне посвідчення № 3805-П від 12.07.2001, лист Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна від 20.03.2013 №6942 (И-2013). На даний час будівля знесена, на ділянці залишились залишки фундаменту та підлоги, зелені насадження на ділянці відсутні.

Частина земельної ділянки площею 194 кв. м розташована в санітарно-захисній смузі водоводу В=900 мм, ширина якої згідно ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» становить 10 метрів.

ПАТ АТ «Київводоканал» листом № 818/42 від 04.04.2013 повідомило, що не заперечує проти відведення земельної ділянки, за умови виконання обмежень і обтяжень, відповідно до вимог ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень». У зв'язку з цим для даної земельної ділянки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 2024 від 18.12.1998 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об'єктів» встановлено обмеження у використанні даної ділянки, а саме - зона санітарної охорони джерел та об'єктів централізованого питного водопостачання - код 02.01.

Крім того, земельна ділянка знаходиться в зоні регулювання забудови третьої категорії (висновок Головного управління містобудування та архітектури № 13476/0/12-2/19-12 від 12.10.2012) то відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 318 від 13.03.2002 «Про затвердження порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності та території історичних ареалів населених місць», встановлено обмеження у використанні даної ділянки, а саме - зона особливого режиму забудови - код 06.01.

Код цільового призначення земель, згідно з Класифікацією видів цільового призначення земель (КВЦПЗ) - 03.08 (для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування).

З огляду на вищевикладене, враховуючи те, що на земельній ділянці, яка оскаржуваним рішенням була передана у користування третій особі, розташоване нерухоме майно, належне на праві власності третій особі, та враховуючи положення статті 134 Земельного кодексу України згідно яких не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі розташування на земельних ділянках об'єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, відтак твердження позивача щодо того, що надання третій особі земельної ділянки мало відбуватись на конкурентних засадах спростовується матеріалами справи, а відтак є недоведеними та необґрунтованими.

Крім того, суд зазначає, що чинним земельним законодавством, що регулює порядок передачі земельних ділянок у власність чи користування площа земельної ділянки, яка відводиться користувачу не ставиться в залежність до площі нерухомого майна, яке розташоване на вказаній земельній ділянці.

З огляду на вищевикладене, а також враховуючи те, що листом ПАТ «Київводоканал» № 818/42 від 04.04.2013 погоджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а умови обмежень та обтяжень, які викладені в ньому стосуються етапу реконструкції та будівництва об'єкта, що планується до реконструкції і до етапу відведення земельної ділянки ніякого відношення не мають, відтак посилання позивача на порушення відповідачем при прийнятті оскаржуваного рішення положень ст. 113 та 114 Земельного кодексу України є безпідставними та необґрунтованими.

З огляду на зазначене, вимоги Заступника прокурора міста Києва про визнання недійсним рішення Київської міської ради від 10.12.2014 № 616/616 «Про передачу підприємству громадського харчування у формі Товариства з обмеженою відповідальністю «Зелений гай» земельної ділянки для реконструкції, обслуговування та експлуатації об'єкта громадського обслуговування на бульварі Дружби народів, 13 (літ. Б) у Печерському районі міста Києва» є безпідставними, необґрунтованими, недоведеними та такими, що спростовуються матеріалами справи, а відтак суд відмовляє в їх задоволенні.

Керуючись ст. ст. 49, 82-85 ГПК України,-

ВИРІШИВ:

В позові відмовити повністю.

Повне рішення складено 11.03.2015.

Суддя В.В. Сівакова