Ухвала від 11.03.2015 по справі 810/5003/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 810/5003/14

Суддя доповідач Кобаль М.І.

УХВАЛА

11 березня 2015 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого - судді Кобаля М.І.,

суддів: Аліменка В.О., Безименної Н.В.

при секретарі: Пакіж О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства "Березанський завод залізобетонних виробів" на постанову Київського окружного адміністративного суду від 28 жовтня 2014 року у адміністративній справі № 810/5003/14 за позовом Приватного акціонерного товариства "Березанський завод залізобетонних виробів" до Переяслав-Хмельницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство "Березанський завод залізобетонних виробів" звернулося до суду з адміністративним позовом до Переяслав-Хмельницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень №0005472201 та №0005512201 від 28.04.2014 року.

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 28 жовтня 2014 року у задоволені позову відмовлено.

Не погоджуючись з вищезазначеною постановою суду першої інстанції, позивачем подано апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове рішення (за текстом апеляційної скарги).

Під час розгляду апеляційної скарги головуючим суддею Кобалем М.І. подано заяву про самовідвід.

Заява мотивована тим, що суддя Кобаль М.І., брав участь у розгляді справи № 810/2612/14, спір якої пов'язаний з предметом позову даної справи.

Колегія суддів, перевіривши матеріали справи, заяву судді Кобаля М.І. вважає, що самовідвід судді підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 27 КАС України - суддя не може брати участі в розгляді адміністративної справи і відводиться:

1) якщо він брав участь у розгляді цієї справи або пов'язаної з нею справи як представник, секретар судового засідання, свідок, експерт, спеціаліст, перекладач;

2) якщо він прямо чи опосередковано заінтересований в результаті розгляду справи;

3) якщо він є членом сім'ї або близьким родичем (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат, сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, член сім'ї або близький родич цих осіб) сторони або інших осіб, які беруть участь у справі;

4) за наявності інших обставин, які викликають сумнів у неупередженості судді;

5) у разі порушення порядку визначення судді для розгляду справи, встановленого частиною третьою статті 151 цього Кодексу.

2. Суддя відводиться також за наявності обставин, встановлених статтею 28 цього Кодексу.

3. До складу суду не можуть входити особи, які є членами сім'ї, родичами між собою чи родичами подружжя.

Виходячи з вищевикладеного, з метою об'єктивного та неупередженого розгляду справи та з підстав судової етики колегія суддів вважає, що обставина, на яку посилається суддя Кобаль М.І., є підставою для його відводу.

Керуючись ст.ст. 27, 28, 30, 31 КАС України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву судді Кобаля М.І. про самовідвід задовольнити.

Справу направити до канцелярії Київського апеляційного адміністративного суду для передачі іншому судді в порядку, передбаченому ст. 15-1 КАС України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий - суддя М.І. Кобаль

судді: В.О. Аліменко

ОСОБА_1

Головуючий суддя Кобаль М.І.

Судді: Аліменко В.О.

ОСОБА_2

ОСОБА_1

ОСОБА_1