про розгляд справи в порядку письмового провадження
19 лютого 2015 року 810/454/15
Суддя Київського окружного адміністративного суду Панова Г.В., розглянувши матеріали адміністративної справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКСИМУС КОНСТРАКШН»
до Державної податкової інспекції в Обухівському районі Головного управління ДФС у Київській області
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
До Київського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «МАКСИМУС КОНСТРАКШН» із позовом до Державної податкової інспекції в Обухівському районі Головного управління ДФС у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 10.11.2014 № 0002092209/3657.
Ухвалами Київського окружного адміністративного суду від 09.02.2015 відкрито провадження в адміністративній справі, закінчено підготовче провадження, справу призначено до розгляду в судовому засіданні на 19.02.2015.
19.02.2015 через канцелярію суду надійшло клопотання представника позивача про розгляд справи без його участі.
В судове засідання, призначене на 19.02.2015, представник відповідача, належним чином повідомленого про дату, час та місце проведення судового засідання, що підтверджується даними розписки наявної в матеріалах справи, не прибув. Будь-яких заяв чи клопотань про відкладення розгляду справи або оголошення перерви в судовому засіданні від відповідача до суду не надходило.
Згідно з частиною 4 статті 128 КАС України у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.
Відповідно до частини 6 статті 128 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи в судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Судом встановлено, що у вказаній справі відсутня потреба заслухати свідка чи експерта, а також немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених статтею 128 КАС України.
На підставі викладеного, керуючись статтями 128, 160, 165 КАС України, суд
1. Адміністративну справу № 810/454/15 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКСИМУС КОНСТРАКШН» до Державної податкової інспекції в Обухівському районі Головного управління ДФС у Київській області - розглядати в порядку письмового провадження в межах строків розгляду адміністративних справ.
2. Про результати розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Панова Г. В.