Ухвала від 04.02.2014 по справі 22-ц/796/3553/2014

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

№апеляційного провадження: Справа № 22-ц-796/3553/14

Головуючий у суді першої інстанції: МалинниковО.Ф.

Доповідач у суді апеляційної інстанції: Семенюк Т.А.

УХВАЛА

4 лютого 2014 року м. Київ

Суддя Апеляційного суду м. Києва Семенюк Т.А., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_3 на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 23 грудня 2013 року у справі за заявою Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «Надра», боржник ОСОБА_3 про поновлення строків для подачі виконавчого документа до виконання, за позовом Відкритого акціонерного товариства Комерційного Банку «Надра» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 23 грудня 2013 року заву Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «Надра» задоволено.

Визнано поважною причину пропуску строку на отримання виконавчих листів та пред'явлення їх до виконання.

Поновлено Публічному акціонерному товариству комерційний банк «Надра» пропущений строк для пред'явлення до виконання виконавчого документа.

Не погоджуючись з даною ухвалою суду, ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу, в якій просить ухвалу скасувати та постановити нову, якою у задоволенні заяви відмовити, вважаючи її такою, що винесена з порушенням норм процесуального права.

Апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 297 ЦПК України, оскільки апелянтом не сплачено судовий збір.

Відповідно до п. 1.14 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», розмір судового збору складає 121 грн. 80 коп. за реквізитами Апеляційного суду: Одержувач: УДКС у Солом'янському районі м. Києва, код ЄДРПОУ 38050812, розрахунковий рахунок: 31210206780010, Банк ГУ ДКСУ у м. Києві, МФО банку 820019.

Крім того, апелянтом у порушення вимог ч. 5 ст. 295 ЦПК України не надано копій апеляційної скарги, у відповідності до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ч. 2 ст. 297 ЦПК України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 цього Кодексу застосовується положення ст. 121 цього Кодексу.

Згідно з ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119, 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Враховуючи викладене, апеляційну скаргу слід залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків.

На виконання даної ухвали апелянту слід надати оригінал квитанції про сплату судового збору в розмірі 121 грн. 80 коп. та копії апеляційної скарги у відповідності до кількості осіб , які беруть участь у справі.

Керуючись ст. ст. 119 - 121, 295, 297 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_3 на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 23 грудня 2013 року залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків протягом п'яти днів з дня отримання цієї ухвали.

Роз'яснити апелянту, що у випадку не усунення недоліків апеляційної скарги у наданий строк, апеляційну скаргу буде визнано неподаною і повернуто особі, яка її подала.

Суддя :

Попередній документ
42945330
Наступний документ
42945332
Інформація про рішення:
№ рішення: 42945331
№ справи: 22-ц/796/3553/2014
Дата рішення: 04.02.2014
Дата публікації: 10.03.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу