Ухвала від 26.02.2015 по справі 266/4812/14-а

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

26 лютого 2015 р. справа № 266/4812/14-а

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Міронова Г.М. ., розглянувши апеляційну скаргу Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради на постанову Приморського районного суду м. Маріуполя від 29 грудня 2014 року у справі № 266/4812/14-а (суддя І інстанції Федотова В.М.) за позовом ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради про визнання дій щодо недоплати щорічної разової допомоги інвалідам війни до 5 травня за 2014 рік протиправними, зобов'язати зробити перерахунок, стягнення недоплаченої щорічної разової грошової допомоги,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Приморського районного суду м. Маріуполя від 29 грудня 2014 року у справі № 266/4812/14-а адміністративний позов ОСОБА_2 задоволено.

Не погодившись із зазначеним судовим рішенням, Управлінням соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради подано апеляційну скаргу.

Вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем у справі було вказано Управління праці та соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подана Управлінням соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради. Апелянтом не надано жодних підтверджуючих документів про правонаступництво Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради.

Крім того, відповідно до вимог ч. 6 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги повинен бути доданий документ про сплату судового збору.

Розмір судового збору, порядок його сплати і звільнення від сплати мають бути встановлені законом про судовий збір.

Згідно до п.п. 2 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (зі змінами та доповненнями), за подання апеляційної скарги на рішення суду, розмір судового збору складає 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми. За подання адміністративного позову майнового характеру розмір ставки судового збору складає 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати; немайнового характеру - 0,06 мінімальної заробітної плати (п.п. 1 п. 3 ч. 2 ст. 4).

Частиною 1 статті 4 цього ж Закону встановлено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» від 28.12.2014 року № 80-VIII розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2015 року становить 1218 грн.

Таким чином, апелянт повинен сплатити судовий збір за подання апеляційної скарги на постанову суду за вимогами немайнового характеру у розмірі 36,54 грн. (1218 * 0,06 м.з.п. * 50 %).

Відповідно до ст.ст. 108, 189 КАС України зазначені обставини тягнуть за собою залишення апеляційної скарги без руху з наданням строку для усунення зазначених недоліків шляхом подання документів, підтверджуючих зміну юридичної особи, витяг зі статуту, що підтверджує правонаступництво (ліквідованої або реорганізованої юридичної особи), а також оригіналу документу про сплату судового збору у розмірі 36,54 грн. за наступними реквізитами для сплати судового збору: отримувач коштів - Краматор.УК /м.Краматорськ/ 22030001, код отримувача (код за ОКПО) - 37944338, банк отримувача - ГУДКСУ у Донецькій обл., код банку отримувача (МФО) - 834016, рахунок отримувача - 31211206781059, код класифікації доходів бюджету 22030001, призначення платежу «Судовий збір, за апеляційною скаргою (ПІБ чи назва установи, організації, позивача), Донецький апеляційний адміністративний суд».

Судовий збір сплачується через банківські установи, чи поштові відділення зв'язку за рахунок платника. У призначенні платежу платник судового збору повинен вказати слова "судовий збір", код ЄДРПО суду, до якого він звертається, пункт з таблиці ставок судового збору, за яким визначено розмір судового збору.

З урахуванням викладеного, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху відповідно до ст. 108 КАС України.

Враховуючи вищенаведене та керуючись статтями 108, 186, 189 Кодексу адміністративного судочинства України суддя,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради на постанову Приморського районного суду м. Маріуполя від 29 грудня 2014 року у справі № 266/4812/14-а за позовом ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради про визнання дій щодо недоплати щорічної разової допомоги інвалідам війни до 5 травня за 2014 рік протиправними, зобов'язати зробити перерахунок, стягнення недоплаченої щорічної разової грошової допомоги - залишити без руху.

Встановити строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом семи днів з дня отримання копії ухвали.

Роз'яснити заявникові, що при невиконанні вимог даної ухвали, апеляційна скарга повертається апелянту.

Ухвала про залишення апеляційної скарги без руху може бути оскаржена в касаційному порядку відповідно до статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя-доповідач: Міронова Г.М.