Ухвала від 23.02.2015 по справі 822/3070/14

Копія

Справа № 822/3070/14

УХВАЛА

про залишення подання без руху

23 лютого 2015 рокум. Хмельницький

Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Ковальчук А.М., ознайомившись з поданням державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ізяславського районного управління юстиції по справі за позовом Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області до Ізяславської центральної районної лікарні про зобов'язання виконати п. 5, 6 Вимоги,

ВСТАНОВИВ:

державний виконавець відділу державної виконавчої служби Ізяславського районного управління юстиції звернувся в суд з поданням в якому просить роз'яснити зміст виконавчого документу №822/3070/14 виданого 31 січня 2015 року, які дії Ізяславській центральній районній лікарні слід вчинити, щоб виконати п.5 Вимоги "Про усунення порушень виявлених ревізією" від 14.03.2014 року №3-33/804.

Нормами ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) визначені вимоги щодо позовної заяви, зокрема, у позовній заяві зазначаються: ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі (п.2,3 ч.1).

За змістом п. 4 ч. 1, ч. 2 ст.106 КАС України, у позовній заяві зазначається зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів. На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Частиною 4 статті 105 КАС України передбачені вимоги, які може містити адміністративний позов.

Відповідно до ст. 263 КАС України за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), державний виконавець може звернутися до адміністративного суду першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий лист, що видав виконавчий лист, із поданням, а особа, яка бере участь у справі, та сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду.

Згідно із ст. 170 КАС України якщо судове рішення є незрозумілим, суд, який його ухвалив, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або державного виконавця ухвалою роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.

Відповідно до ст. 11 Закону України "Про виконавче провадження" державний виконавець у процесі здійснення виконавчого провадження має право звертатися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення рішення, про видачу дубліката виконавчого документа, про встановлення чи зміну порядку і способу виконання, про відстрочку та розстрочку виконання рішення.

Оглядом подання та доданих до нього документів встановлено, що у поданні не зазначено заявника, боржника та стягувача, номеру засобу зв'язку, адреси електронної пошти або відомостей про їх відсутність. Також позивач просить суд роз'яснити зміст виконавчого документу №822/3070/14 виданого 31 січня 2015 року, які дії Ізяславській центральній районній лікарні слід вчинити, щоб виконати п.5 Вимоги "Про усунення порушень виявлених ревізією" від 14.03.2014 року №3-33/804, однак КАС України не передбачає звернення до суду із таким поданням. Оскільки подання не містить посилання про роз'яснення рішення чи встановлення зміни порядку і способу виконання рішення, тому необхідно конкретизувати позовну вимогу чітко зазначивши норму КАС України.

Відповідно до ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Керуючись ст. 106, 108 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

подання державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ізяславського районного управління юстиції по справі за позовом Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області до Ізяславської центральної районної лікарні про зобов'язання виконати п. 5, 6 Вимоги, залишити без руху.

Надати позивачеві строк для усунення недоліків позовної заяви до 04 березня 2015 року.

Ухвала суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.

Суддя/підпис/

"Згідно з оригіналом" Суддя А.М. Ковальчук