Ухвала від 20.01.2015 по справі 814/3929/14

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

20.01.2015 р. № 814/3929/14

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Лебедєвої Г.В.

при секретарі - Дворник Г.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва до орендного обласного підприємства "Миколаївтеплокомуненерго" про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пенсій призначених на пільгових умовах за період з 01.10.2014 року по 30.11.2014 року в сумі 87,49 грн., -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов адміністративний позов управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва до приватного акціонерного товариства будівельно-монтажного управління "Спецжитлобуд" про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пенсій призначених на пільгових умовах за період з 01.12.2014 року по 26.12.2014 року в сумі 1142,51 грн.

Ухвалою від 26.12.2014 року Миколаївським окружним адміністративним судом провадження у даній справі було відкрито та призначено справу до судового розгляду.

Представники позивача у судове засідання 20.01.2015 року не з'явився, надав до суду клопотання про розгляд справи в порядку письмового провадження.

У судове засідання 20.01.2015 року представник відповідача не з'явився, про дату, місце та час судового засідання були повідомлені належним чином.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.128 КАС України суд відкладає розгляд справи у разі неприбуття в судове засідання відповідача, який не є суб'єктом владних повноважень, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Згідно з п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд зупиняє провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору - до терміну, встановленого судом.

Суд приймає до уваги, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб та мають значення для правильного вирішення справи.

При цьому, ч.1 ст.122 КАС України встановлено, що адміністративна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку, але не більше місяця з дня відкриття провадження у справі, якщо інше не встановлено цим Кодексом.

Таким чином, зважаючи на строки розгляду справ, встановлені ч.1 ст.122 КАС України, оскільки існує необхідність повідомити відповідача про розгляд справи та отримання від нього заперечень проти позову, суд дійшов висновку, про необхідність зупинення провадження у справі.

Керуючись ст.ст. 156, 160, 165, 167 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження в адміністративній справі №814/3929/14 за позовом управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва до приватного акціонерного товариства будівельно-монтажного управління "Спецжитлобуд" про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пенсій призначених на пільгових умовах за період з 01.12.2014 року по 26.12.2014 року в сумі 1142,51 грн.

Судове засідання по справі призначити на 11.02.15 року о 11:45 год.

Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції в порядку та строки, передбачені ст. 186 КАС України.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 254 КАС України.

Суддя Г.В. Лебедєва