Справа № 815/1192/15
24 лютого 2015 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду м. Одеси Андрухів В.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, -
До суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, в якому позивач просить:
- визнати протиправним та скасувати наказ ГУМВС України в Одеській області №75 від 13 січня 2015 року в частині звільнення слідчого СВ Біляївського РВ (з обслуговування Біляївського району та м. Теплодар) ГУМВС України в Одеській області старшого лейтенанта міліції ОСОБА_1 з органів внутрішніх справ;
- визнати протиправним та скасувати наказ начальника ГУМВС України в Одеській області №48 о/с від 23.01.2015 року в частині звільнення слідчого СВ Біляївського РВ;
- поновити старшого лейтенанта міліції ОСОБА_1 на посаді слідчого СВ Біляївського РВ (з обслуговування Біляївського району та м.Теплодар) ГУМВС України в Одеській області;
- стягнути з ГУМВС України в Одеській області на користь ОСОБА_1 грошове забезпечення з 27.01.2015 року за весь час вимушеного прогулу.
Згідно ч.2 ст.106 КАС України, згідно якої на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
Так, позивач в позовній заяві зазначає, що наказом начальника ГУМВС України в Одеській області № 48о/с від 23 січня 2015 року він був звільнений у запас Збройних Сил за п. 66 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ України - за дискредитацію звання. Підставою для видачі наказу начальника ГУМВС України в Одеській області № 48о/с від 23 січня 2015 року став наказ ГУ МВС України в Одеській області № 75 від 13.01.2015 року «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників Біляївського РВ ГУМВС України в Одеській області».
Проте, в порушення ч.2 ст. 106 КАС України, до позову Наказ ГУ МВС України в Одеській області №75 від 13.01.2015 року «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників Біляївського РВ ГУМВС України в Одеській області» позивач не додає та не зазначає при цьому причини неможливості його подання.
Також позивач не вказує дату отримання наказу №75 від 13.01.2015 року, що унеможливлює вирішення судом згідно ст.107 КАС України питання щодо подання позову в межах встановленого законом строку звернення до суду.
Крім того, в порушення п.2 та п.3 ч.1 ст.106 КАС України, позивачем не зазначено номер засобу зв'язку та адресу електронної пошти позивача, якщо такі є, та адресу електронної пошти відповідача, якщо така відома.
Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України, адміністративний позов, що не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, залишається суддею без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ч.1 ст.108, 165 КАС України, суддя, -
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, - залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність виправити вказані недоліки в строк до 10.03.15 року та роз'яснити, що в іншому випадку позов буде повернутий позивачу.
Апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає до Одеського апеляційного адміністративного суду.
Суддя: В.В.Андрухів