Ухвала від 10.02.2015 по справі 826/8195/13-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

10 лютого 2015 року м. Київ В/800/674/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Маринчак Н.Є.,

перевіривши заяву Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві

про допуск до перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 06 листопада 2014 року

у справі №826/8195/13-а

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Федкомінвест-Україна»

до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві

про скасування податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспекція у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві звернулась до Вищого адміністративного суду України з заявою про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 06 листопада 2014 року у справі №826/8195/13-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Федкомінвест-Україна» до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві про скасування податкових повідомлень-рішень.

Відповідно до статті 2391 Кодексу адміністративного судочинства України (із змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 7 липня 2010 року № 2453-VІ «Про судоустрій і статус суддів»), заява про перегляд судових рішень подається до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України, який за змістом статей 2392 та 240 Кодексу адміністративного судочинства України перевіряє відповідність заяви вимогам цього Кодексу та вирішує питання про допуск справи до провадження.

Згідно ч.1 п.1 ст.237 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана виключно з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.

Частиною 1 статті 2391 КАС України встановлено, що до заяви мають бути додані, зокрема, копії різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.

Під час перевірки заяви Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві було встановлено її невідповідність вимогам ст.239 КАС України, зокрема, заява не підписана представником податкового органу.

Відповідно до ч.3 ст.239 КАС України заява підписується особою, яка її подає, або представником особи, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження.

Отже, Державній податковій інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві необхідно надати суду заяву про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 06 листопада 2014 року підписану уповноваженою особою.

За таких обставин, заяву слід залишити без руху, надавши скаржнику строк для усунення недоліків до 11 березня 2015 року.

В разі невиконання вимог даної ухвали, скарга буде повернута скаржнику у відповідності до вимог частини 4 статті 2392 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтями 236 - 240 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИВ:

1. Заяву Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві - залишити без руху.

2. Встановити Державній податковій інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві строк до 11 березня 2015 року для усунення недоліків.

3. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого адміністративного

суду України Н.Є. Маринчак