Постанова від 17.02.2015 по справі 810/5905/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: № 810/5905/14 Головуючий у 1-й інстанції: Леонтович А.М.

Суддя-доповідач: Борисюк Л.П.

ПОСТАНОВА

Іменем України

17 лютого 2015 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді суддів при секретаріБорисюк Л.П., Петрика І.Й., Собківа Я.М. Чайка О.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Меліоратор» на постанову Київського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2014 року у справі за позовом Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області до Приватного акціонерного товариства «Меліоратор» про стягнення податкового боргу, -

ВСТАНОВИВ:

В жовтні 2014 року Ірпінська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Київській області звернулася до Київського окружного адміністративного суду із позовом до Приватного акціонерного товариства «Меліоратор» в якому просила стягнути з рахунків у банках, обслуговуючих Приватне акціонерне товариство «Меліоратор» податковий борг в сумі 1 561 910,75 грн.

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2014 року позов задоволено.

Стягнуто з рахунків у банках, обслуговуючих Приватне акціонерне товариство «Меліоратор» (ідентифікаційний код 01037229) на користь Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області податковий борг у розмірі 1561910 (один мільйон п'ятсот шістдесят одну тисячу дев'ятсот десять) гривень 10 копійок, у тому числі:

1 242 306 (один мільйон двісті сорок дві тисячі триста шість) гривень 59 копійок за платежем: податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт послуг) на р/р 31111029700007, одержувач УК м. Ірпеня, ідентифікаційний код 37911135, банк одержувача: ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018 код платежу 14010100;

37 158 (тридцять сім тисяч сто п'ятдесят вісім) гривень 65 копійок орендної плати за землю з юридичних осіб на р/р 33217812700008, одержувач: Місцевий бюджет м. Буча, ідентифікаційний код 37911135, банк одержувача: ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018 код платежу 13050200;

282 445 (двісті вісімдесят дві тисячі чотириста сорок п'ять) гривень 51 копійку земельного податку з юридичних осіб на р/р 33218811700008, одержувач: Місцевий бюджет м. Буча, код одержувача 37911135, банк одержувача: ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018, код бюджетної класифікації 13050100.

Відповідач, не погоджуючись з прийнятим рішенням суду, звернувся з апеляційною скаргою, в якій зазначає, що оскаржувана постанова суду не відповідає вимогам матеріального та процесуального права, а саме, судом першої інстанції неповно з'ясовано та не доведено обставини, що мають значення для справи, висновки суду першої інстанції не відповідають обставинам справи, в зв'язку з чим просить скасувати постанову суду та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню, а рішення суду першої інстанції - скасуванню, з наступних підстав.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст.202 КАС України підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання, а так само розгляд і вирішення справи неповноважним судом; участь в ухваленні постанови судді, якому було заявлено відвід на підставі обставин, які викликали сумнів у неупередженості судді, і заяву про його відвід визнано судом апеляційної інстанції обґрунтованою; ухвалення чи підписання постанови не тим суддею, який розглянув справу.

Згідно ч. 3 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення; безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, Приватне акціонерне товариство «Меліоратор» (далі по тексту - ПрАТ «Меліоратор») зареєстроване Виконавчим комітетом Бучанської міської ради Київської області як юридична особа 13 липня 1993 року, про що свідчить Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Серія А01 №224436 (т.1, а.с. 30).

За позивачем рахується податковий борг у загальному розмірі 1561910,75 грн.

За даними картки особового рахунку з ПДВ ПрАТ «Меліоратор», відповідач має заборгованість з податку на додану вартість у сумі 1242306,59 грн., у тому числі 846905,00 грн. за основним платежем, 363149,21 грн. за штрафними санкціями та 66232,40 грн. пені. Вказаний борг виник на підставі самостійно визначених позивачем зобов'язань згідно:

Декларації з ПДВ №9085314382 від 18.01.2013 року на суму 127956,00 грн. (т.1, а.с. 176-178);

Декларації з ПДВ № 9014757771 від 20.03.2014 року на суму 13573,00 грн. (т.1, а.с. 179-181);

Декларації з ПДВ №9022516691 від 22.04.2013 року на суму 54426,00 грн. (т.1, а.с. 182-184);

Декларації з ПДВ №9029161530 від 20.05.2013 року на суму 9399,00 грн. (т.1, а.с. 185-187);

Декларації з ПДВ №9035969773 від 18.06.2013 року на суму 12003,00 грн. (т.1, а.с. 188-190);

Декларації з ПДВ №9043502004 від 19.07.2013 року на суму 34078,00 грн. (т.1, а.с. 191-193);

Декларації з ПДВ №9051874774 від 20.08.2013 року на суму 51310,00 грн. (т.1, а.с. 194-196);

Декларації з ПДВ №9058900996 від 20.09.2013 року на суму 51745,00 грн. (т.1, а.с. 197-199);

Декларації з ПДВ № 9066128168 від 18.10.2013 року на суму 40236,00 грн. (т.1, а.с. 200-202);

Декларації з ПДВ № 9074949639 від 20.11.2013 року на суму 38265,00 грн. (т.1, а.с. 211-213);

Декларації з ПДВ №9082328375 від 20.12.2013 року на суму 47150,00 грн. (т.1, а.с. 214-216);

Декларації з ПДВ №908834.2008 від 20.01.2014 року на суму 76113,00 грн. (т.1, а.с. 217-219);

Декларації з ПДВ №9008456463 від 19.02.2014 року на суму 47520,00 грн. (т.1, а.с. 220-222);

Декларації з ПДВ №9014473824 від 19.03.2014 року на суму 29423,00 грн. (т.1, а.с. 223-225);

Декларації з ПДВ №9021866972 від 18.04.2014 року на суму 36791,00 грн. (т.1, а.с. 226-228);

Декларації з ПДВ №9028840345 від 20.05.2014 року на суму 82680,00 грн. (т.1, а.с. 229-231)

Декларації з ПДВ №9035521492 від 20.06.2014 року на суму 61712,00 грн. (т.2, а.с. 1-3);

Декларації з ПДВ №9041431361 від І8.07.2014 року на суму 67040,00 грн. (т.2, а.с. 4-6);

Декларації з ПДВ №9048113565 від 19.08.2014 року на суму 91146,00 грн. (т.2, а.с. 7-9).

З наявних у справі доказів вбачається, що службовими особами відповідача було проведено позапланову невиїзну перевірку ПрАТ «Меліоратор» з питань дотримання вимог податкового законодавства щодо сплати податку на додану вартість по розрахунках з ТОВ «Фірма «Асія» у період з 1 квітня 2013 року по 30 квітня 2013 року, за результатами якої складено акт від 11 липня 2013 року №815/22-4-01037229 (т.2, а.с. 11-24).

На підставі висновків акту перевірки позивачем було винесено податкове повідомлення-рішення №0000932204 від 25 липня 2014 року, яким збільшено суму грошового зобов'язання ПрАТ «Меліоратор» на суму 132115,00 грн. (т.2, а.с. 10).

За результатами камеральної перевірки відповідно до акту №884/15-2/01037229 від 2 серпня 2013 року, у зв'язку із порушенням відповідачем строків сплати самостійно узгоджених зобов'язань з ПДВ, позивачем були прийняті наступні податкові повідомлення-рішення:

№0004861530 від 02.08.2013 року на суму штрафних санкцій у розмірі 28728,28 грн.; (т.2, а.с. 26);

№0004871530 від 02.08.2013 року на суму штрафних санкцій у розмірі 1357,30 грн. (т.2, а.с. 25).

За результатами камеральної перевірки відповідно до акту № 336/15-1/1037229 від 7 квітня 2014 року, у зв'язку із порушенням відповідачем строків сплати самостійно узгоджених зобов'язань з ПДВ, позивачем прийняті податкові повідомлення-рішення:

№0002611502 від 07.04.2014 року на суму штрафних санкцій у розмірі 10623,31 грн. (т.2, а.с. 29);

№0000031501 від 09.01.2013 року та №0000021501 від 09.01,2013 року, на загальну суму 162383,24 грн. (т.2, а.с. 32).

Відповідно до картки особового рахунку ПрАТ «Меліоратор» з ПДВ, у зв'язку із порушенням строків сплати узгоджених зобов'язань, відповідачу нарахована пеня всього на суму 32252,38 грн. (т.1, а.с .82).

Таким чином, загальна сума заборгованості відповідача з податку на додану вартість, із урахуванням часткової сплати у розмірі 30810,07 грн., становить 1242306,59 грн.

Як вбачається із картки особового рахунку ПрАТ «Меліоратор» з орендної плати з юридичних осіб, відповідач має заборгованість у розмірі 37158,64 грн., що виникла з наступних підстав.

Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та (або) орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності №9004685775 від 6 лютого 2013 року річна сума зобов'язань, що самостійно визначені позивачем до сплати становить 116432,5 грн. (9702,71 грн. за місяць) (т.2, а.с. 47-48).

Відповідно до уточненої декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № 9021764448 від 18.04.2013 року, сума орендної плати з березня 2013 року становила 6348,27 грн. відповідно до поданої декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № 9071178810 від 07.11.2013 року сума орендної плати з вересня становила 3036,49 грн., з жовтня до 8281,34 грн) (т.2, а.с. 49-53).

Відповідно до поданої декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № 9001891526 від 23.01.2014 року річна сума до сплати самостійно визначена платником на 2014 рік становила 139627,22 грн. в розрахунку за місяць 11635,60 грн.

Як вбачається з особової картки ПрАТ «Меліоратор» з орендної плати, всього заборгованість відповідача становить 220931,33 грн., у тому числі 21193,61 грн. пені. З урахуванням часткової сплати у розмірі 183772,69 грн., сума загальна сума заборгованості із орендної плати юридичних осіб становить 37158,64 грн.

Податковий борг ПрАТ «Меліоратор» з земельного податку юридичних осіб виник на підставі декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № 9004685803 від 06.02.2013 року, у якій річна сума до сплати самостійно визначена платником становила 154324,56 грн. в розрахунку за місяць 12860,39 грн. (т.2, а.с. 41-43), та відповідно до уточненої декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № 9071241986 від 07.11.2013 року, якою зменшено зобов'язання за вересень 1798,38 грн. за жовтень 4904,67 грн., за листопад 4913,68 грн., за грудень 4913,60 грн.(т.2, 38-40).

Відповідно до поданої декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № 9001891407 від 23.01.2014 року річна сума до сплати самостійно визначена платником у розмірі 95742,02 грн. в розрахунку за місяць 7978,50 грн. (т.2, а.с. 35-37)

Також податкова заборгованість відповідача виникла з підстав проведеної позапланової камеральної перевірки, що оформлена актом №53/15-4/01037229 від 10.01.2013р. за результатами перевірки винесено податкове повідомлення-рішення №0000171810 від 10.01.2013, яким визначено штрафну санкцію у розмірі 1265,45 грн. (т.2, а.с. 44б) та 0000151810 від 10.01.2013, яким визначено штрафну санкцію у розмірі 43826,15 грн. (т.2, а.с. 44а).

На підставі вище зазначеного борг Відповідача з земельного податку з юридичних осіб станом на 23.09.2014 року із урахуванням часткової сплати у розмірі 73946,42 грн. становить 282445,51 грн., у тому числі пеня 24010,12 грн.

Станом на момент розгляду справи в суді першої інстанції податковий борг в загальному розмірі 1 561 910,75 грн. позивачем у добровільному порядку сплачено не було.

Даючи правову оцінку обставинам вказаної справи, колегія суддів зважає на наступне.

З 1 січня 2011 року введено в дію Податковий кодекс України, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до пп.14.1.175 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України податковий борг - це сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності) самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Тобто сума узгодженого грошового зобов'язання набуває якості податкового боргу у разі її несплати у встановлений цим Кодексом строк, з наступного дня після граничного строку її сплати.

Підпунктом 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України передбачено, що платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до статті 36 Податкового кодексу України податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи. Податковий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором. Податковий обов'язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов'язків платника податків, крім випадків, передбачених законом.

Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов'язку несе платник податків, крім випадків, визначених цим Кодексом або законами з питань митної справи.

Згідно пункту 38.1 статті 38 Податкового кодексу України виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк.

Відповідно до пункту 57.3 статті 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Порядок стягнення податкового боргу платників податків, крім фізичних осіб, регулюється статтями 95-99 Податкового кодексу України.

У відповідності до п. 95.1 ст. 95 Податкового кодексу України, орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з моменту надіслання такому платнику податкової вимоги (п. 95.2 ст. 95 Податкового кодексу України).

Отже, право на стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу виникає у контролюючого органу на наступний день після закінчення 60 днів з дня надіслання платникові податків податкової вимоги.

Відповідно до пп. 14.1.153 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, податкова вимога - це письмова вимога органу державної податкової служби до платника щодо погашення суми податкового боргу.

Положенням статті 59 Податкового кодексу України передбачено, що у разі, коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання. Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов'язання та права податкової застави, розмір податкового боргу та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Згідно із п. 59.5 ст. 59 Податкового кодексу України, у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується, погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що виник після надіслання (вручення) податкової вимоги.

Як вбачається з матеріалів справи, Ірпінською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Київській області були вжиті заходи по стягненню податкового боргу, а саме: винесено податкову вимогу від 23 січня 2013 року №22 (т.1, а.с.27), яка вручена уповноваженому представнику ПрАТ «Меліоратор» 29 січня 2013 року. Однак доказів оскарження спірних податкових повідомлень-рішень позивача та вимоги про сплату боргу, відповідачем надано не було.

Аналізуючи норми чинного законодавства та оцінюючи обставини даної справи, колегія суддів зауважує на тому, що сторонами не оспорюються сума основного боргу ПрАТ «Меліоратор» станом на 23.09.2014 року, а також правомірність штрафних санкцій, нарахованих за несвоєчасне погашення зобов'язань зі сплати податку на додану вартість, земельного податку та орендної плати з юридичних осіб.

Однак, як вбачається з матеріалів справи, апелянтом були подані докази, що мають вирішальне значення для розгляду даної справи та не були враховані судом першої інстанції при винесенні оскаржуваного рішення. Такими доказами є платіжні доручення ПрАТ «Меліоратор» зі сплати орендної плати за землю: №291 від 23.10.2014р. на суму 5000,00 грн., №331 від 29.10.2014р на суму 10000,00 грн.; зі сплати земельного податку: №293 від 23.10.2014р на суму 5000,00 грн., №333 від 29.10.2014р на суму 30 000,00 грн.; зі сплати ПДВ: №292 від 23.10.2014р на суму 10000 грн., №232 від 29.10.2014р на суму 92000,00 грн.

Дані платіжні доручення свідчать про сплату відповідачем частини податкових зобов'язань та мають суттєве значення при визначенні остаточного боргу ПрАТ «Меліоратор».

Водночас, колегія суддів не приймає до уваги твердження відповідача про те, що при розрахунку основної суми податкового боргу станом на 23.09.2014р. позивачем не було враховано факт часткової сплати ним податкового боргу в розмірі 45000,00 грн., оскільки платіжне доручення №144 від 18.09.2014р на суму 45000,00 грн. знайшло своє відображення при розрахунку суми заборгованості (том 1 с.23), а тому остаточна сума проведеного позивачем розрахунку збігається з сумою, яка міститься у Довідці про суми податкової заборгованості ПрАТ «Меліоратор» станом на 23.09.2014 року (том 1 с.12) та складає 1 561 910,75 грн.

Всі інші платіжні доручення не впливають на розмір розрахованої суми боргу станом на 23.09.2014 року, однак мають значення при розгляді даної справи в суді апеляційної інстанції, оскільки часткове погашення відповідачем заборгованості було здійснено в період розгляду справи в суді першої інстанції та на момент прийняття судом рішення вищевказані платіжні доручення впливають на розмір податкового боргу в бік зменшення.

Таким чином, сума заборгованості по вищевказаним платежам має бути зменшена на суми здійснених відповідачем оплат, а саме: орендна плата з юридичних осіб на 15000,00 грн., земельний податок на 35000,00 грн., ПДВ на 102000,00 грн. Тобто розмір податкового боргу ПрАТ «Меліоратор» має становити:

- з орендної плати з юридичних осіб - 22158 (двадцять дві тисячі сто п'ятдесят вісім) гривень 65 копійок;

- з земельного податку з юридичних осіб - 247445 (двісті сорок сім тисяч чотириста сорок п'ять) гривень 51 копійка;

з ПДВ - 1140306 (один мільйон сто сорок тисяч триста шість) гривень 59 копійок.

Отже, загальна сума податкового боргу має становити 1409910 (один мільйон чотириста дев'ять тисяч дев'ятсот десять) гривень 75 копійок.

Враховуючи викладене, колегія суддів приходить до висновку, що постанова суду першої інстанції ухвалена з частковим порушенням норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги частково спростовують висновки суду першої інстанції, а тому вбачаються підстави для скасування постанови Київського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2014 року та ухвалення нового рішення, яким адміністративний позов Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області слід задовольнити частково.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 198 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право скасувати її та прийняти нову постанову суду.

Керуючись ст. ст. 160, 195, 196, 198, 202, 205, 207, 212, 254 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Меліоратор» на постанову Київського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2014 року - задовольнити.

Постанову Київського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2014 року - скасувати.

Прийняти нову постанову, якою адміністративний позов Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області до Приватного акціонерного товариства «Меліоратор» про стягнення податкового боргу - задовольнити частково.

Стягнути з рахунків у банках, обслуговуючих Приватне акціонерне товариство «Меліоратор» (ідентифікаційний код 01037229) на користь Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області податковий борг у розмірі 1409910 (один мільйон чотириста дев'ять тисяч дев'ятсот десять) гривень 75 копійок, у тому числі:

1140306 (один мільйон сто сорок тисяч триста шість) гривень 59 копійок за платежем: податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт послуг) на р/р 31111029700007, одержувач УК м. Ірпеня, ідентифікаційний код 37911135, банк одержувача: ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018 код платежу 14010100;

22158 (двадцять дві тисячі сто п'ятдесят вісім) гривень 65 копійок орендної плати за землю з юридичних осіб на р/р 33217812700008, одержувач: Місцевий бюджет м. Буча, ідентифікаційний код 37911135, банк одержувача: ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018 код платежу 13050200;

247445 (двісті сорок сім тисяч чотириста сорок п'ять) гривень 51 копійка земельного податку з юридичних осіб на р/р 33218811700008, одержувач: Місцевий бюджет м. Буча, код одержувача 37911135, банк одержувача: ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018, код бюджетної класифікації 13050100.

Постанова набирає законної сили з моменту ухвалення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання в повному обсязі, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя суддя суддя Л.П. Борисюк І.Й. Петрик Я.М. Собків

Повний текст постанови складено та підписано - 20.02.2015

Головуючий суддя Борисюк Л.П.

Судді: Петрик І.Й.

Собків Я.М.