Ухвала від 12.02.2015 по справі 296/10415/14-а

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua

Головуючий у 1-й інстанції: Сингаївський О.П.

Суддя-доповідач:Кузьменко Л.В.

УХВАЛА

12 лютого 2015 року Справа № 296/10415/14-а

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Кузьменко Л.В., розглядаючи апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 на ухвалу Корольовського районного суду м. Житомира від 18 листопада 2014 року у справі за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, Фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 до Житомирської міської ради, Комунального підприємства "Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації" Житомирської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення,-

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга подана без додержання вимог ст. 187 КАС України.

Так, в порушення вимог ч.6 ст.187 КАС України до апеляційної скарги не додані документ про сплату судового збору та його копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ч.2 ст.4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на ухвалу суду встановлено ставку судового збору в розмірі 0,05 розміру мінімальної заробітної плати, що складає 60 грн. 90 коп.

Документи, що підтверджують звільнення від сплати судового збору або наявність пільг при його сплаті, до апеляційної скарги теж не додані.

Відповідні кошти особою, яка подала апеляційну скаргу, мають бути сплачені за такими реквізитами: номер рахунку: 31216206781002; найменування отримувача: УДКСУ у м. Житомирі; банк отримувача: ГУДКСУ у Житомирській області, МФО 811039; Код ЄДРПОУ отримувача: 38035726; Код класифікації доходів бюджету: 22030001; Призначення платежу: "Судовий збір за позовом ________________ (П. І. Б. чи назва установи, організації позивача), ЖААС, код 37446362"; Код платника: платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв'язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

Оригінал документу про сплату судового збору та його копію відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, слід надати суду.

Відповідно до частини 3 статті 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 КАС України, застосовуються правила статті 108 КАС України, згідно яких апеляційна скарга залишається без руху з наданням строку для усунення зазначених недоліків.

Якщо недоліки апеляційної скарги не будуть усунені, вона буде повернута особі, яка її подала.

Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи будуть подані до канцелярії суду або відправлені поштою.

Керуючись ст.ст.108, 187, ч.3 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 залишити без руху.

Надати Фізичній особі-підприємцю ОСОБА_2 строк до 25 лютого 2015 року з моменту отримання копії ухвали для усунення зазначених у ній недоліків. Роз'яснити Фізичній особі-підприємцю ОСОБА_2, що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк апеляційна скарга буде повернута..

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя Л.В. Кузьменко

Роздруковано та надіслано:р.л.п.

1- в справу:

2 - позивачу: Фізична особа-підприємець ОСОБА_2 АДРЕСА_1,10000