04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58
"09" лютого 2015 р. Справа №910/22311/14
Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Алданової С.О.
суддів: Дикунської С.Я.
Коршун Н.М.
розглянувши апеляційну скаргу Відділу державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції
на рішення господарського суду міста Києва від 11.12.2014р.
у справі №910/22311/14 (суддя Нечай О.В.)
за позовом Відділу державної виконавчої служби Луцького районного управління
юстиції
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецторг групп»
про відшкодування завданих збитків
Відділ державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції звернувся до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецторг групп» про відшкодування завданих збитків.
Рішенням господарського суду міста Києва від 11.12.2014р. у задоволенні позову Відділу державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції відмовлено.
Не погоджуючись з винесеним рішенням суду, позивач звернувся до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення господарського суду м. Києва від 11.12.2014р. та прийняти нове, яким задовольнити позов у повному обсязі та стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецторг групп» на користь Відділу державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції 32751,00 грн.
Вказана апеляційна скарга не приймається до розгляду та повертається апеляційним господарським судом з огляду на наступне.
Відповідно до ч. 3 ст. 94 ГПК України, до скарги додаються докази сплати судового збору.
Частиною 1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» передбачено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Статтею 4 Закону України «Про судовий збір», в редакції, що діє на дату звернення з апеляційною скаргою, встановлені ставки судового збору в таких розмірах:
- за подання до господарського суду позовної заяви майнового характеру 2 відсотки ціни позову, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 60 розмірів мінімальних заробітних плат;
- за подання до господарського суду позовної заяви немайнового характеру 1 розмір мінімальної заробітної плати;
- за подання до господарського суду апеляційної скарги на рішення суду 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми;
- за подання до господарського суду апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду - 0,5 розміру мінімальної заробітної плати.
Розглянувши апеляційну скаргу Відділу державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції суд встановив, що до скарги не додано документів, які підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі. Слід зазначити, що в переліку додатків до апеляційної скарги, документ, що підтверджує сплату судового збору не зазначений.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 97 ГПК України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Враховуючи вищезазначене, апеляційна скарга Відділу державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції на рішення господарського суду міста Києва від 11.12.2014р. не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 86, п. 3 ч. 1 ст. 97 ГПК України, апеляційний господарський суд, -
1. Апеляційну скаргу Відділу державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції на рішення господарського суду міста Києва від 11.12.2014р. у справі №910/22311/14 повернути скаржнику з доданими до неї матеріалами.
2. Матеріали справи №910/22311/14 повернути господарському суду міста Києва.
Головуючий суддя С.О. Алданова
Судді С.Я. Дикунська
Н.М. Коршун