Ухвала від 30.01.2015 по справі 804/1987/15

копія

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

30 січня 2015 р. справа № 804/1987/15

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Рябчук Олена Сергіївна, розглянувши матеріали адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Сімферопольський вино-коньячний завод» до Державної податкової інспекції у Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

28 січня 2015 р. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сімферопольський вино-коньячний завод» (далі - позивач) звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області (далі - відповідач) з вимогами про:

- визнання протиправною бездіяльність відповідача, яка полягає у відсутності рішення щодо надання розстрочення грошового зобов'язання з акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів позивача за Договором про розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) на 2015 рік з нарахуванням суми процентів за користування;

- зобов'язати відповідача надати позивачу розстрочення грошового зобов'язання з акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів - виробнича продукція, з нарахуванням суми процентів за користування з дати укладання Договору про розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) на 2015 рік.

29 січня 2015 року від представника позивача за довіреністю Литвинової М.Ю. надійшло клопотання про відкликання позовної заяви. При цьому позивач посилався на п.2 ч.3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ч. 4 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України питання про відкриття провадження в адміністративній справі суддя вирішує протягом трьох днів з дня надходження позовної заяви до адміністративного суду або закінчення строку, встановленого для усунення недоліків позовної заяви, у разі залишення позовної заяви без руху, та не пізніш наступного дня з дня отримання судом у порядку, передбаченому частиною третьою цієї статті, інформації про місце проживання (перебування) фізичної особи.

Відповідно до п.2 ч.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.

Враховуючи, що клопотання позивача про відкликання позову заявлено до відкриття провадження у адміністративній справи, адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Сімферопольський вино-коньячний завод» підлягає поверненню позивачеві.

Керуючись ст.ст. 107, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Сімферопольський вино-коньячний завод» до Державної податкової інспекції у Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії - повернути позивачеві - Товариству з обмеженою відповідальністю «СВКЗ».

Копію ухвали про повернення позовної заяви надіслати позивачу, разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами.

Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Апеляційна скарга подається до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним надісланням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі, якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя (підпис) О.С. Рябчук

Ухвала не набула законної сили станом на 30.01.2015 суддя копія вірна помічник судді О.С.Рябчук М.М.Бухтіярова

Попередній документ
42593343
Наступний документ
42593345
Інформація про рішення:
№ рішення: 42593344
№ справи: 804/1987/15
Дата рішення: 30.01.2015
Дата публікації: 10.02.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі:; акцизного податку