Справа № 815/6969/14
29 січня 2015 року м.Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Корой С.М,
секретар судового засідання Філіппова Ю.В.,
за участю сторін:
представника позивача - не з'явився
представника відповідача - Корнишина Ю.О. (за довіреністю)
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом
приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" до Південно-Українського териріального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправною та скасування постанови від 23.10.2014 року №752-ПУ -1-Е,-
До Одеського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" до Південно-Українського териріального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, в якій позивач просить визнати протиправною та скасувати постанову Південно-Українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів відносно ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" від 23.10.2014 року № 752-ПУ-1-Е.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що постановою Південно-Українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.10.2014 року № 752-ПУ-1-Е про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів та фондового ринку застосовано до приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" (далі - ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство") штрафну санкцію у розмірі 100 (сто) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить у гривневому еквіваленті 1700 (одна тисяча сімсот) гривень за порушення п.5 глави І розділу ІІ Положення «Про розкриття інформації емітентами цінних паперів» від 03.12.2013 року №2826, у частині неподання протягом семи робочих днів після дати вчинення дії до Південно-Українського територіального управління особливої інформації про зміну складу посадових осіб емітента. Зазначену постанову позивач вважає протиправною, оскільки накладення санкції на суб'єкта господарювання за несвоєчасне подання інформації на ринку цінних паперів є таким, що здійснене за межами визначених законами України повноважень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, та притягнення до відповідальності позивача є безпідставним та протиправним.
Відповідач надав до суду заперечення (а.с. 20-23), в яких посилаючись на норми приписів п. 5 глави 1 розділу ІІ Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 03.12.2013 року №286 зазначив, що ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" не розкрило особливу інформацію про зміну посадових осіб емітента, яка відбулась 01.07.2014 року шляхом її подання до Комісії протягом семи робочих днів після дати її вчинення. Також відповідач зазначає, що факт вчинення правопорушення на ринку цінних паперів підтверджується особливою інформацією позивача від 01.07.2014 року (вх.№ 101 від 04.08.2014 року). Враховуючи достатність даних, які вказують на наявність правопорушення, постановою від 23.09.2014 року №-968-ПУ-2-Е управлінням у відношенні ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" порушено справу про правопорушення на ринку цінних паперів. За наслідками розгляду справи про правопорушення на ринку цінних паперів Південно-Українським територіальним управлінням НКЦПФР винесено постанову про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів від 23.10.2014 року №752-ПУ-1-Е за неподання до комісії протягом семи робочих днів особливої інформації про зміну посадових осіб приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" та до товариства застосовано штраф у розмірі 1700 грн.
В судове засідання позивач не з'явився, попередньо звернувшись до суду з клопотанням про розгляд справи за його відсутності (а.с. 44).
Представник відповідача в судовому засідання позовні вимоги не визнав у повному обсязі, в задоволенні позову просив відмовити, посилаючись на доводи, викладені ним у запереченнях проти позову.
Суд, заслухавши осіб, що з'явились в судове засідання, дослідивши доводи адміністративного позову, заперечень проти позову, наявні матеріали справи та обставини, якими обґрунтовуються вимоги, докази, якими вони підтверджуються, встановив таке.
23.09.2014 року уповноваженою особою (начальником) Південно-Українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - Ровинським Ю.О. у відношенні приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" встановлено, що ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" в порушення вимог пункту 5 глави І розділу ІІ Положення «Про розкриття інформації емітентами цінних паперів» від 03.12.2013 року №2826, не розкрило інформацію про зміну складу посадових осіб емітента, яка відбулась 01.07.2014 року, шляхом її подання до Комісії протягом семи робочих днів після дати вчинення дії та прийнято постанову №968-ПУ-2-Е про порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів. Факт вчинення правопорушення на ринку цінних паперів підтверджується особливою інформацією емітента від 01.07.2014 року, яку позивач - ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" направив на адресу Південно-Українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (копія а.с. 50).
Постановою від 23.09.2014 року №968-ПУ-2-Е у відношенні ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" порушено справу про правопорушення на ринку цінних паперів та керівника (або повноважного представника) було зобов'язано з'явитись для підписання акта про правопорушення на ринку цінних паперів, а також для надання письмових пояснень до відділу контрольно-правової роботи Південно-Українського територіального управління НКЦПФР на 10-20 годину 13.10.2014 року.
Відповідачем на адресу позивача рекомендованою кореспонденцією було направлено постанову від 23.09.2014 року, що підтверджується наявними в матеріалах справи письмовими доказами (копія а.с.52).
10.10.2014 року на адресу Південно-Українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" надійшли письмові пояснення до постанови №968-ПУ-2-Е, відповідно до яких зазначило, що товариством було допущено несвоєчасне подання до Комісії друкованої та електронної форми повідомлення про виникнення особливої інформації у зв'язку із значним навантаженням та напруженою роботою персоналу товариства в сезон заготовки зерна (копія а.с. 53).
13.10.2014 року уповноваженою особою Південно-Українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку -Саприкіним Ю.В. у відношенні приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" встановлено правопорушення на ринку цінних паперів та фондового ринку, яке зафіксоване актом від 13.10.2014 року № 962-ПУ-1-Е. Вищезазначеним актом встановлено, що ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" в порушення вимог пункту 5 глави І розділу ІІ Положення «Про розкриття інформації емітентами цінних паперів» від 03.12.2013 року №2826, не розкрило інформацію про зміну складу посадових осіб емітента, яка відбулась 01.07.2014 року, шляхом її подання до Комісії протягом семи робочих днів після дати вчинення дії (копія а.с. 54).
Постановою Південно-Українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13.10.2014 року №883-ПУ-1-Е розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів відносно ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" призначено на 23.10.2014 року, яка була направлена на адресу позивача, що підтверджується наявними в матеріалах справи письмовими доказами (копія а.с. 55,56).
23.10.2014 року відповідачем за результатами розгляду справи про правопорушення на ринку цінних паперів прийнято постанову про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів № 752-ПУ-1-Е, відповідно до якої за порушення вимог 5 глави 1 розділу ІІ Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 03.12.2013 року №2826 до приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" застосовано штрафну санкцію у вигляді 100 (ста) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить у гривневому еквіваленті 1700 (одна тисяча сімсот) гривень (копія а.с. 57).
Відповідачем - Південно-Українським територіальним управлінням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на адресу позивача - приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство"рекомендованою кореспонденцією було направлено постанову від 23.10.2014 року № 752-ПУ-1-Е про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів, що підтверджується наявними в матеріалах справи письмовими доказами (копія а.с. 58).
Дослідивши обставини прийняття відповідачем вищезгаданої постанови, суд встановив наступне.
Відповідно до ч.1 ст.5 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" (далі - Закон) державне регулювання ринку цінних паперів здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Інші державні органи здійснюють контроль за діяльністю учасників ринку цінних паперів у межах своїх повноважень, визначених чинним законодавством.
Згідно ч.1 ст.7 Закону, основними завданнями Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку є: 1) формування та забезпечення реалізації єдиної державної політики щодо розвитку та функціонування ринку цінних паперів та їх похідних в Україні, сприяння адаптації національного ринку цінних паперів до міжнародних стандартів; 2) координація діяльності державних органів з питань функціонування в Україні ринку цінних паперів та їх похідних; 3) здійснення державного регулювання та контролю за випуском і обігом цінних паперів та їх похідних на території України, а також у сфері спільного інвестування; 4) захист прав інвесторів шляхом застосування заходів щодо запобігання і припинення порушень законодавства на ринку цінних паперів, застосування санкцій за порушення законодавства у межах своїх повноважень; 5) сприяння розвитку ринку цінних паперів; 6) узагальнення практики застосування законодавства України з питань випуску та обігу цінних паперів в Україні, розроблення пропозицій щодо його вдосконалення.
Згідно ст. 1 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" державне регулювання ринку цінних паперів - здійснення державою комплексних заходів щодо упорядкування, контролю, нагляду за ринком цінних паперів та їх похідних та запобігання зловживанням і порушенням у цій сфері.
Відповідно до приписів ст. 2 Закону, державне регулювання ринку цінних паперів здійснюється з метою: дотримання учасниками ринку цінних паперів вимог актів
законодавства.
Згідно приписів ст. 12 Закону, уповноважена особа Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яка виявила факт вчинення юридичною особою правопорушення на ринку цінних паперів, складає акт, який разом з
письмовими поясненнями керівника, іншої відповідальної посадової особи та пов'язаними з таким правопорушенням документами протягом п'яти робочих днів подає уповноваженій особі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яка має право застосовувати санкцію за правопорушення на ринку цінних паперів.
Відповідно до п.14 ст. 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» до повноважень Комісії віднесено право накладати адміністративні стягнення, штрафні та інші санкції за порушення чинного законодавства на юридичних осіб та їх співробітників, аж до анулювання ліцензій на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів.
П.6 ч.1 ст. 11 Закону передбачено, що Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку застосовує до юридичних осіб фінансові санкції за нерозміщення, розміщення не в повному обсязі інформації та/або розміщення недостовірної інформації у загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів - у розмірі до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до ч. 1 ст. 39 Закону, розкриття інформації на фондовому ринку здійснюється емітентами цінних паперів, зокрема, шляхом розміщення її в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів. Емітенти цінних паперів зобов'язані розкривати інформацію відповідно до вимог, в обсязі та строки, встановлені цимЗаконом та нормативно-правовими актами Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
Згідно з приписами ч. 1 ст. 41 цього Закону особлива інформація про емітента - інформація, до якої належать відомості про: прийняття рішення про розміщення цінних паперів на суму, що перевищує 25 відсотків статутного капіталу; прийняття рішення про викуп власних акцій, крім акцій корпоративних інвестиційних фондів інтервального та відкритого типу; факти лістингу/делістингу цінних паперів на фондовій біржі; отримання позики або кредиту на суму, що перевищує 25 відсотків активів емітента; зміну складу посадових осіб емітента; зміну власників акцій, яким належить 10 і більше відсотків голосуючих акцій; рішення емітента про утворення, припинення його філій, представництв; рішення вищого органу емітента про зменшення статутного капіталу; порушення справи про банкрутство емітента, винесення ухвали про його санацію; рішення вищого органу емітента або суду про припинення або банкрутство емітента.
Приписами ч. ч. 2, 3 ст. 41 Закону передбачено, що строки, порядок і форми розкриття особливої інформації про емітента та додаткових відомостей, що містяться у такій інформації, встановлюються Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Особлива інформація про емітента є відкритою і в обсязі, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, підлягає оприлюдненню емітентом шляхом: розміщення у загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів; опублікування в одному з офіційних друкованих видань Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України або Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку; розміщення на власному веб-сайті.
Отже, виходячи з наведених норм, розкриттям особливої інформації про емітента є її розміщення відповідним чином та у відповідні строки. Тобто виконанням норм Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» щодо обов'язку оприлюднення інформації є одночасне дотримання таких умов як розміщення інформації відповідним чином та строку розміщення інформації. Тільки в такому випадку інформація вважатиметься розміщеною, а обов'язок емітента - виконаним. Тому, порушення строку розміщення інформації є невиконанням вимог ст. 41 вказаного Закону.
Порядок та строки розкриття інформації емітентами цінних паперів, а також порядок та строки розкриття особливої інформації регулюється Положенням про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 03.12.2013 року №2826 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.12.2013 року за № 2180/24712 (далі - Положення № 2826).
Відповідно до розділу ІІ Положення №2826, обов'язок здійснювати розкриття особливої інформації, передбаченої цим Положенням, поширюється на емітентів цінних паперів з дати, наступної за датою реєстрації Комісією першого випуску цінних паперів. Обов'язок здійснювати розкриття особливої інформації, передбаченої цим Положенням, припиняється з дати опублікування інформації про скасування реєстрації випуску цінних паперів та анулювання свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів в порядку, встановленому Комісією. Емітенти цінних паперів розкривають особливу інформацію відповідно до переліку, який визначено у главі 1 розділу ІІІ цього Положення. Емітенти цінних паперів зобов'язані розкривати особливу інформацію у формі повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента (далі - Повідомлення). Щодо кожного виду особливої інформації складається окреме Повідомлення. Розкриття особливої інформації має здійснюватись шляхом оприлюднення у загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії, опублікування в офіційному друкованому виданні, розміщення на сторінці в мережі Інтернет та подання до Комісії. Розкриття особливої інформації здійснюється у такі строки: у загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії - протягом одного робочого дня після дати вчинення дії, але не пізніше 10.00 години другого робочого дня після дати вчинення дії; в офіційному друкованому виданні - протягом п'яти робочих днів після дати вчинення дії; подання до Комісії - протягом семи робочих днів після дати вчинення дії.
Порядок та строки розгляду Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку справ про порушення громадянами, посадовими особами та юридичними особами вимог законодавства на ринку цінних паперів регулюється Правилами розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку цінних паперів та застосування санкцій затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.10.2012 року № 1470, та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.11.2012 року за №1855/22167 (далі - Правила №1470).
Відповідно до п.1 розділу ІІІ Правил №1470, справа про правопорушення може бути порушена тільки в тому разі, якщо є достатні дані, які вказують на наявність правопорушення.
Судом встановлено, що позивач ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" своєчасно не виконав встановлений наведеними нормами законодавства обов'язок щодо розкриття інформації емітентами цінних паперів, а саме ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" не розкрило інформацію про зміну складу посадових осіб емітента, яка відбулась 01.07.2014 року, шляхом її подання до Комісії протягом семи робочих днів після дати вчинення дії, що є порушенням п. 5 глави І розділу ІІ Положення «Про розкриття інформації емітентами цінних паперів» від 03.12.2013 року №2826. Отже, позивачем порушено строк розміщення особливої інформації, передбачений Положенням. При цьому факт порушення строків оприлюднення (розміщення) особливої інформації, передбачених Положенням, позивачем не заперечувався. Крім того, позивачем самостійно визнано несвоєчасне подання до Комісії повідомленя (друкованого та електронного) про винекнення особливої інформації, що підтверджується поданими до Комісії поясненнями директора ПрАТ "Казанківське хлібоприймальне підприємство" - ОСОБА_5 від 10.10.2014 року, яке наявне в матеріалах спарви (копія а.с. 53).
Внаслідок чого позивача було притягнуто до відповідальності за правопорушення на ринку цінних паперів та накладено стягнення - постановою про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів від 23.10.2014 року № 752-ПУ-1-Е за порушення вимог п.5 глави 1 розділу ІІ Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів та до позивача застосовано штрафну санкцію у вигляді 100 (сто) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить у гривневому еквіваленті 1700 (одна тисяча сімсот) гривень.
Відтак, виходячи з вищенаведеного, зазначене порушення є невиконанням обов'язку щодо розміщення інформації, передбаченого ст. 41 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», що є підставою для застосування санкцій, передбачених нормами Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні».
За таких же підстав суд не враховує тверджень позивача про відсутність законодавчо встановленої відповідальності за несвоєчасне розміщення інформації, оскільки, як зазначалось, порушення, яке допущено позивачем, виходячи з наведених норм, є саме не подання (не розміщення) інформації.
Таким чином, на підставі вищевикладеного, суд дійшов висновку, що, відповідач при прийнятті оскаржуваного рішення діяв згідно приписів чинного законодавства України та в межах своєї компетенції.
Під час розгляду справи судом не встановлено, що відповідачем по справі було порушено приписи положень діючого законодавства, чи проявлена бездіяльність під час виконання покладених на них обов'язків. В свою чергу, позивачем не доведено обставину дійсного (фактичного) порушення відповідачем його прав, свобод чи інтересів належними та допустимими доказами.
Частиною другою статті 19 Конституції України зобов'язано органи державної влади та їх посадових осіб діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та Законами України.
Згідно ч.3 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення.
З аналізу вказаної правової норми випливає, що рішення, дії чи бездіяльність суб'єкта владних повноважень повинні бути прийняті чи здійснені в межах компетенції відповідного органу та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, не порушувати інтересів держави, прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), відповідати вимогам діючого законодавства.
Встановлення невідповідності діяльності суб'єкта владних повноважень хоча б одному із зазначених критеріїв для оцінювання його рішень, дій та бездіяльності може бути підставою для задоволення адміністративного позову, однак лише за умови, що встановлено порушення прав, свобод та інтересів позивача.
Згідно з ч. 1 ст. 69 та ч. 1 ст. 70 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування.
Відповідно до ст. 86 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Частиною 1 ст.71 КАС України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Згідно зі ст. 159 КАС України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Відповідно до ст.8 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого зокрема людина, її права та свободи визначаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
На підставі встановленого, керуючись приписами ст.ст. 11, 162 КАС України, суд вважає, що вимоги позивача є необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.
Керуючись ст. ст. 2, 4, 6, 9, 11, 69-72, 86, 94, 158-163, 167,186, 254 КАС України суд, -
У задоволенні адміністративного позову приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" до Південно-Українського териріального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправною та скасування постанови від 23.10.2014 року №752-ПУ -1-Е - відмовити.
Судові витрати розподілити відповідно до приписів ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Повний текст постанови виготовлено та підписано суддею 03.02.2015 року.
Суддя С.М. Корой
У задоволенні адміністративного позову приватного акціонерного товариства "Казанківське хлібоприймальне підприємство" до Південно-Українського териріального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправною та скасування постанови від 23.10.2014 року №752-ПУ -1-Е - відмовити.
Судові витрати розподілити відповідно до приписів ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Повний текст постанови виготовлено та підписано суддею 03.02.2015 року.
Суддя С.М. Корой
03 лютого 2015 року.