Постанова від 02.02.2015 по справі 815/6891/14

Справа № 815/6891/14

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 січня 2015 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді: Білостоцького О.В.

При секретарі: Солдатовій О.С.

За участю сторін:

Представника позивача: Комендантова Г.Г.

Представників відповідача: Смірнової А.В., Чумаченко Г.В., Базан Н.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ДАР» до Саратської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю (далі ТОВ) «АГРО-ДАР» звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Саратської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області (далі Саратська ОДПІ) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0000572200 від 29.07.2014 року.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення відповідачем було винесено на підставі необґрунтованих висновків акту перевірки №535/2200/32272111 від 30.05.2014 року «Про результати позапланової виїзної перевірки правильності нарахування та своєчасності перерахування до бюджету податку на прибуток та податку на додану вартість ТОВ «АГРО-ДАР» за період з 01.01.2012 року по 31.12.2013 року», а тому є протиправним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки з боку позивача при формуванні податкового кредиту за відповідний період відсутні порушення вимог Податкового кодексу України.

Представник позивача у судовому засіданні, посилаючись на обґрунтування, викладені у адміністративному позові, підтримав позовні вимоги та просив їх задовольнити.

Представники відповідача позовні вимоги не визнали з підстав, викладених у запереченнях на адміністративний позов (а.с. 69-71). Наполягали, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення №0000572200 від 29.07.2014 року є законним та обґрунтованим, винесеним у відповідності до вимог чинного законодавства.

Судом під час офіційного з'ясування обставин у справі встановлено наступне:

ТОВ «АГРО-ДАР» зареєстровано 18.12.2002 року Комінтернівською районною державною адміністрацією Одеської області, код ЄДРПОУ 32272111 (а.с. 9). Підприємство знаходиться на обліку платників податків у Саратській ОДПІ.

В період з 23.04.2014 року по 16.05.2014 року на підставі наказів Саратської ОДПІ №222 від 18.04.2014 року та №258 від 08.05.2014 року, направлень на проведення перевірки від 23.04.2014 року №225 та № 226, головними податковими ревізорами-інспекторами відділу податкового аудиту Саратської ОДПІ Базан Н.П. та Чумаченко Г.В. було проведено позапланову виїзну перевірку правильності нарахування та своєчасності перерахування до бюджету податку на прибуток та податку на додану вартість ТОВ «АГРО-ДАР» за період з 01.01.2012 року по 31.12.2013 року».

За результатами перевірки складено акт №535/2200/32272111 від 30.05.2014 року, у висновках якого зазначено про порушення позивачем вимог пп.134.1.1 п.134.1 ст.134, п.135.1 ст.135, пп.138.1.1 п.138.1 ст.138 Податкового кодексу України та ч.1 ст.203, ч.1 ст. 215, п.1 ст.216, ст. 228 Цивільного кодексу України, внаслідок чого занижено податок на прибуток за 2013 рік в сумі 302974,00 грн. (а.с. 10-25).

При проведенні перевірки відповідачем враховано податкову інформацію, відображену в акті ДПІ у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві №790/26-55-22-02/35919954 від 14.08.2013 року «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Булавка» щодо підтвердження господарських відносин за період з 01.01.2012 року по 30.06.2013 року» (а.с. 72-79).

На підставі висновків акту перевірки №535/2200/32272111 від 30.05.2014 року Саратською ОДПІ винесено податкове повідомлення-рішення №0000572200 від 29.07.2014 року про збільшення ТОВ «АГРО-ДАР» суми грошового зобов'язання з податку на прибуток у сумі: 302974,00 грн. - основний платіж та 151487,00 грн. - штрафні санкції (а.с. 26).

Не погодившись із вказаними податковим повідомленням-рішенням, позивач звернувся до суду.

Заслухавши пояснення представників позивача та відповідача, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд вважає, що позовні вимоги ТОВ «АГРО-ДАР» підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно п. 1.1 ст. 1 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI (далі ПК України) він регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до п.133.1 ст. 133 ПК України платниками податку з числа резидентів є, зокрема, суб'єкти господарювання - юридичні особи, які провадять господарську діяльність як на території України, так і за її межами.

Підпунктом 14.1.36 п. 14.1 ст. 14 ПК України визначено, що господарська діяльність - діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами.

Відповідно до пп.134.1.1 п.134.1 ст.134 ПК України об'єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом зменшення суми доходів звітного періоду, визначених згідно зі статтями 135 - 137 цього Кодексу, на собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг та суму інших витрат звітного податкового періоду, визначених згідно зі статтями 138 - 143 цього Кодексу, з урахуванням правил, встановлених статтею 152 цього Кодексу.

Пунктом 135.1 ст. 135 ПК України визначено, що базою оподаткування є грошове вираження об'єкту оподаткування, визначеного згідно із статтею 134 цього Кодексу з урахуванням положень цього Кодексу.

Згідно пп. 14.1.27 п. 14.1 ст. 14 ПК України витрати - сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних для провадження господарської діяльності платника податку, в результаті яких відбувається зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, внаслідок чого відбувається зменшення власного капіталу (крім змін капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власником).

Пунктом 138.1 ст.138 ПК України визначено, що витрати, які враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, складаються із: витрат операційної діяльності, які визначаються згідно з пунктами 138.4, 138.6 - 138.9, підпунктами 138.10.2 - 138.10.4 пункту 138.10, пунктом 138.11 цієї статті; інших витрат, визначених згідно з пунктом 138.5, підпунктами 138.10.5, 138.10.6 пункту 138.10, пунктами 138.11, 138.12 цієї статті, пунктом 140.1 статті 140 і статтею 141 цього Кодексу; крім витрат, визначених у пунктах 138.3 цієї статті та у статті 139 цього Кодексу.

Відповідно до п.138.4 ст.138 ПК України витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, крім нерозподільних постійних загальновиробничих витрат, які включаються до складу собівартості реалізованої продукції в періоді їх виникнення, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг.

Згідно п. 138.2 ст.138 ПК України витрати, які враховуються для визначення об'єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II цього Кодексу.

Підпунктом 139.1.9 п.139.1 ст.139 ПК України встановлено, що не включаються до складу витрат витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими первинними документами, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачена правилами ведення бухгалтерського обліку та нарахування податку.

Положеннями п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України визначено, що для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Статтею 1 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» визначено, що первинний документ - це документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення.

Для підтвердження даних податкового обліку можуть братись до уваги первинні документи, які складені в разі фактичного здійснення господарської операції. Тому витрати підприємства при здійсненні господарської діяльності та податковий кредит для цілей визначення об'єкта оподаткування податком на додану вартість повинні бути підтверджені первинними документами, що відображають реальність господарських операцій, та є правовою підставою для формування податкового обліку платника податків.

Як вбачається із акту перевірки №535/2200/32272111 від 30.05.2014 року, між ТОВ «АГРО-ДАР» (покупець) та ТОВ «Булавка» (постачальник) були укладені договори постачання товару від 01.03.2013 року №1 та №2.

Факт отримання товариством з обмеженою відповідальністю «АГРО-ДАР» у березні-травні 2013 року товару за зазначеними договорами від підприємства-контрагента ТОВ «Булавка», а також здійснення розрахунків за отримані товари був підтверджений позивачем: податковими накладними, видатковими накладними, товарно-транспортними накладними, даними бухгалтерського обліку підприємства, платіжними дорученнями, які були надані підприємством та досліджені органом доходів і зборів під час проведення документальної виїзної перевірки позивача у квітні-травні 2014 року. При цьому, будь-яких зауважень щодо зазначених первинних документів позивача податковим органом в акті перевірки зазначено не було.

Як вбачається з акту перевірки №535/2200/32272111 від 30.05.2014 року та було зазначено представниками відповідача Базан Н.П. та Чумаченко Г.В. у судовому засіданні, висновок про наявність порушення податкового законодавства з боку позивача у вигляді завищення позивачем витрат та відповідно заниження податку на прибуток по взаємовідносинам з підприємством-контрагентом ТОВ «Булавка», було зроблено податковим органом лише на підставі інформації, зазначеної в акті ДПІ у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві №790/26-55-22-02/35919954 від 14.08.2013 року «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Булавка» щодо підтвердження господарських відносин за період з 01.01.2012 року по 30.06.2013 року». В зазначеному акті на підставі службової інформації відділу податкової міліції зазначено про відсутність реального здійснення господарських операцій цим підприємством, у зв'язку з відсутністю підприємства за місцезнаходженням. Крім того, податковим органом враховано наявність в провадженні СУ ФР ГУ Міндоходів в Одеській області матеріалів досудового розслідування по ТОВ «Булавка», внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №320141600000000006 від 13.01.2014 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 205 КК України. Згідно протоколу допиту свідка, проведеного в межах зазначеного досудового розслідування, директор ТОВ «Булавка» ОСОБА_5 фінансово-господарську діяльність особисто не вів, податкову та бухгалтерську звітність не підписував (а.с. 126-131).

Зазначене, на думку перевіряючого органу та представників відповідача, свідчить про те, що господарські операції з постачання товару між ТОВ «АГРО-ДАР» та підприємством-контрагентом ТОВ «Булавка» не мають реального характеру та спрямовані на здійснення операцій з метою штучного формування витрат та податкового кредиту; а тому, за твердженням відповідача, наданими ТОВ «АГРО-ДАР» до перевірки первинними документами не підтверджується фактичність здійснення фінансово-господарських операцій між позивачем та ТОВ «Булавка».

В судовому засіданні представник позивача проти зазначених висновків відповідача заперечував та зазначив, що при укладанні договорів із вказаним контрагентом, позивач діяв з належною обачністю та обережністю щодо обрання контрагента та здійснення господарської діяльності. Ним було перевірено відомості щодо реєстрації ТОВ «Булавка» в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, знаходження на податковому обліку в податкових органах. Договори постачання підприємством-контрагентом фактично виконувалися, про що складались відповідні первинні документи, які після того, як товар був фактично прийнятий посадовими особами ТОВ «АГРО-ДАР» від виконавців контрагента, були підписані уповноваженими особами підприємств, результати цих господарських операцій відображались у бухгалтерському обліку підприємства. Товар, придбаний у ТОВ «Булавка» був використаний позивачем в межах власної господарсько-виробничої діяльності. Первинні документи, на підставі яких позивачем сформовано витрати по взаємовідносинам із ТОВ «Булавка» в бухгалтерському обліку підприємства, були відповідно до вимог податкового законодавства складені та оформлені уповноваженим платником податку на прибуток - товариством з обмеженою відповідальністю «Булавка».

Крім того в судовому засіданні представник позивача наполягав на тому, що витрати з придбання товару у ТОВ «Булавка» за договорами постачання від 01.03.2013 року взагалі не включались позивачем до складу витрат у податковому обліку підприємства у декларації з податку на прибуток за 2013 рік, на підтвердження чого ним було надано до суду письмові докази (а.с. 120;121-122;123-124).

Податковим органом зазначених обставин спростовано не було.

Під час розгляду справи судом також не було встановлено жодних фактичних обставин, що свідчили б про факт невиконання ТОВ «Булавка» своїх зобов'язань за вищезазначеними договорами та відсутність поставки товарів на адресу позивача.

Статтею 83 Податкового кодексу України визначено, що для посадових осіб органів державної податкової служби під час проведення перевірок підставами для висновків є: документи, визначені цим Кодексом; податкова інформація; експертні висновки; судові рішення; інші матеріали, отримані в порядку та у спосіб, передбачені цим Кодексом або іншими законами, контроль за дотриманням яких покладений на органи державної податкової служби.

При цьому, судом під час судового розгляду справи було встановлено, що податковим органом в ході проведення позапланової виїзної перевірки позивача фактичність постачання товару ТОВ «Булавка» не перевірялась, реальність змін майнового стану ТОВ «АГРО-ДАР» за наслідками взаємовідносин із зазначеним контрагентом не встановлювалась та будь-яких заходів для цього не вживалось.

Посилання відповідача лише на зазначену інформацію ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів в Одеській області щодо ТОВ «Булавка», суд в якості належного обґрунтування правомірності спірного податкового повідомлення-рішення не приймає, з огляду на надані до перевірки та досліджені податковим органом первинні документи на підтвердження реальності здійснення господарських операцій з поставки товару позивачу.

Крім того, будь-яких доказів порушення податкового законодавства ТОВ «Булавка» при здійсненні господарської діяльності з ТОВ «АГРО-ДАР» в досліджуємому періоді (не відображення валових доходів та податкових зобов'язань по господарських операціях з позивачем у податковому обліку підприємства, несплату до бюджету грошових зобов'язань з податку на прибуток чи податку на додану вартість, визнання судом фіктивними договорів постачання від 01.03.2013 року №1 та №2) відповідачем до суду не надано. Крім того наявність таких порушень з боку контрагента позивача, на думу суду, не може бути самостійною та достатньою підставою для висновку про наявність порушень податкового законодавства з боку товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ДАР» при здійсненні ним господарської діяльності, та про відсутність у нього (як покупця послуг у такого контрагента) права на відображення витрат у податковому обліку підприємства.

Така думка суду узгоджується з правовою позицією Вищого адміністративного суду України з цих питань, викладеною у листі від 02.06.2011 року №742/11/13-11 та ухвалі від 09.04.2013 року по справі № К/9991/36282/11.

Посилання представників відповідача на інформацію слідчого органу Головного управління Міндоходів в Одеській області про наявність в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань кримінального провадження №3201416000000006 від 13.01.2014 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 205 Кримінального кодексу України за фактом створення фіктивних підприємств, серед яких і ТОВ «Булавка», не може бути розцінено судом в якості належного доказу порушень ТОВ «АГРО-ДАР» податкового законодавства, оскільки приписами ч. 4 ст. 72 КАС України передбачено, що обов'язковими для висновків адміністративного суду, що розглядає справу про правові наслідки дій чи бездіяльності особи, є тільки вирок суду у кримінальній справі або постанова суду у справі про адміністративний проступок, які набрали законної сили, лише в питаннях, чи мало місце діяння та чи вчинене воно цією особою.

Крім того, як було встановлено судом під час судового розгляду справи, кримінальних проваджень стосовно посадових осіб ТОВ «АГРО-ДАР» до ЄРДР не вносилось, посадові особи позивача та його контрагентів за фактом здійснення господарської діяльності у 2013 році з ТОВ «Булавка» до кримінальної відповідальності не притягувались. Кримінальне провадження №3201416000000006 (на яке йдеться посилання в акті перевірки) на час розгляду адміністративної справи №815/4079/14 до суду не направлено та обвинувального вироку у ньому не винесено.

Сукупність досліджених податковим органом під час проведення перевірки документів, які зазвичай супроводжують виконання операцій такого виду, на думку суду, не могли бути підставою для висновку про їх нездійснення, а відповідачем в порядку виконання обов'язку, визначеного ч.2 ст.71 КАС України, не зазначено суду обставин та не надано доказів, які б спростовували фактичність їх виконання. Контролюючим органом, як суб'єктом владних повноважень, не доведено нереальності цих операцій.

Крім того, суд зазначає, що в силу приписів податкового законодавства України органам Міністерства доходів і зборів України відповідно до покладених на них функцій та повноважень не надано права визнання в односторонньому порядку господарських правочинів недійними при перевірці діяльності платників податків. У взаємозв'язку з наведеним суд також зазначає, що ДПІ не надала під час розгляду справи рішення суду, яке набрало законної сили, прийнятого в порядку ст. 234 ЦК України щодо фіктивності правочину між позивачем та його контрагентом. Під час розгляду справи відповідачем також не надано в обґрунтування своїх висновків доводів про суперечність спірних операцій інтересам держави і суспільства, його моральним засадам, рішень суду про визнання правочину з контрагентом недійсним з цих підстав, як-то передбачено приписами ч. 3 ст. 228 ЦК України. Суд також зазначає, що відповідач не навів жодних обставин та доказів, які б свідчили про незвичність цін за спірними операціями, або про невідповідність господарських операцій цілям та завданням статутної діяльності позивача та його контрагента, збитковості здійснених операцій, або інших обставин, які б окремо або в сукупності могли свідчити про фіктивність вчинених операцій, відсутність факту надання будівельних робіт, а також того, що вчинення зазначених операцій не було обумовлено розумними економічними причинами (цілями ділового характеру), а дії позивача по господарським відносинам зі своїм контрагентом були спрямовані на отримання необґрунтованої податкової вигоди.

Також, при прийнятті рішення по справі суд враховує те, що обставини фактичності здійснення господарських операцій «АГРО-ДАР» у березні-травні 2013 року з підприємством контрагентом ТОВ «Булавка» за договорами постачання від 01.03.2013 року №1 та №2 були встановлені постановою Одеського окружного адміністративного суду від 26.06.2014 року у справі №815/2694/14, яка набрала законної сили 17.12.2014 року (а.с. 53-62, 115-119).

Судами, крім встановлення обставин фактичності здійснення господарських операцій між підприємствами контрагентами, було також зазначено, що акт про неможливість проведення зустрічної звірки фіксує лише факт наявності перешкод для здійснення податкового контролю органом доходів і зборів та не може бути належним доказом в підтвердження висновків цього органу про нереальність господарських операцій.

Таким чином, висновки Саратської ОДПІ в акті перевірки №535/2200/32272111 від 30.05.2014 року про заниження позивачем податку на прибуток за березень-травень 2013 року на суму 302974,00 грн. по господарським взаємовідносинам з ТОВ «Булавка», не ґрунтуються на законі та фактичних обставинах, що мають суттєве значення та жодним чином не доводять факту порушення позивачем вимог податкового законодавства України.

З цих підстав суд вважає протиправним податкове повідомлення-рішення Саратської ОДПІ №0000572200 від 29.07.2014 року, що винесене на підставі висновків цього акту перевірки відповідача.

Згідно зі ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, зокрема, чи прийняті вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо.

Згідно з ч. 1 ст. 69 та ч. 1 ст. 70 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Відповідно до ст. 86 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Статтею 71 КАС України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. Відповідно до ч.2 ст.71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти позову.

З огляду на викладене суд вважає, що відповідач у судовому засіданні не довів правомірності та обґрунтованості спірного податкового повідомлення-рішення №0000572200 від 29.07.2014 року, у зв'язку з чим позовні вимоги ТОВ «АГРО-ДАР» про визнання протиправним та скасування зазначеного рішення суб'єкта владних повноважень підлягають задоволенню у повному обсязі.

Судові витрати суд вважає розподілити відповідно до вимог ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст.ст. 2, 7-14, 69-71, 86, 122, 158-163, 167, 186, 254 КАС України , суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ДАР» до Саратської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити у повному обсязі.

Визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення-рішення Саратської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області №0000572200 від 29.07.2014 року.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі в Одеський окружний адміністративний суд апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня її проголошення, а у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України - з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Одеського апеляційного адміністративного суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги на постанову, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

Повний текст постанови виготовлений та підписаний суддею 02 лютого 2015 року.

Суддя Білостоцький О.В.