Справа № 605/24/15-п
Іменем України
"22" січня 2015 р. Суддя Підгаєцького районного суду Тернопільської області Горуц Р.О. розглянувши матеріали, які надійшли від Підгаєцького РВ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1
ІНФОРМАЦІЯ_1,
українця, громадянина України,
з середньо-спеціальною освітою,
не одруженого,
не працюючого,
уродженця та жителя
с. Завалів
Підгаєцького району
Тернопільської області,
за ч.2 ст. 1732 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Як вбачається з матеріалів адміністративної справи, ОСОБА_1 01 січня 2015 року біля 17 год. 00 хв. по місцю свого проживання, що в с. Завалів Підгаєцького району Тернопільської області вчинив насильство в сім'ї відносно своїх батьків, а саме обзивав їх нецензурними словами та погрожував фізичною розправою, чим завдав шкоди їхньому психічному здоров'ю, тим самим порушив вимоги ч.2 ст.173-2 КУпАП.
В судовому засіданні правопорушник вину у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП визнав повністю та щиро розкаявся.
Крім цього, вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ТЕ № 019632 від 09.01.2015 року та іншими матеріалами справи.
Суд, заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали справи, враховуючи ступінь тяжкості скоєного правопорушення, особу винного, обставини, передбачені ст.ст. 33-35 КУпАП, вважає, що слід притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.173-2 КУпАП і відповідно до санкції даної статті накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто в сумі 102 грн.
На підставі наведенного, керуючись ст.ст. 7, 33-35, ч. 2 ст.173-2, 221, 283, 284 КУпАП, п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», суд,-
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто в сумі 102 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 в доход держави 36,54 грн. судового збору.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором протягом десяти днів з дня її винесення. Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Тернопільської області через Підгаєцький районний суд Тернопільської області.
Суддя:
ОСОБА_2