Справа: № 826/10456/14 Головуючий у 1-й інстанції: Погрібніченко І.М. Суддя-доповідач: Бєлова Л.В.
Іменем України
21 січня 2015 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого: Бєлової Л.В.
суддів: Гром Л.М.,
Безименної Н.В.
при секретарі: Корінець Ю.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за апеляційними скаргами Генеральної прокуратури України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Української універсальної біржі на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 листопада 2014 року у справі за адміністративним позовом Універсальної товарної біржі «Контрактовий дім УМВБ» до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Група УМВБ», Українська універсальна біржа, Українська аграрна біржа. Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», за участю Генеральної прокуратури України про визнання протиправним та скасування Наказу від 20 червня 2014 року № 463 , -
У липні 2014 року позивач - Універсальна товарна біржа «Контрактовий дім УМВБ» звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, в якому просило визнати протиправним та скасувати Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 20 червня 2014 року № 463 «Про результати конкурсу», прийнятого за результатами оформлення відповідних протоколів засідань конкурсної комісії та за яким переможцем конкурсів з визначення бірж, які мають право на організацію та проведення аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку, скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення визначено Українську універсальну біржу.
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 листопада 2014 року адміністративний позов задоволено: визнано протиправним та скасовано Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 20 червня 2014 року № 463 «Про результати конкурсу».
Не погоджуючись із зазначеною постановою, Генеральною прокуратурою України, Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Українською універсальною біржею подано апеляційні скарги, в яких апелянти просять скасувати оскаржувану постанову та ухвалити нове рішення, яким відмовити у задоволені адміністративного позову в повному обсязі, мотивуючи свої вимоги тим, що висновки суду не відповідають обставинам справи, порушено норми матеріального та процесуального права.
Заслухавши суддю-доповідача, пояснення з'явившихся сторін, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційних скарг Генеральної прокуратури України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Української універсальної біржі, колегія суддів вважає, що зазначені апеляційні скарги необхідно залишити без задоволення, а постанову суду першої інстанції без змін, виходячи з наступного.
Згідно з ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Як вбачається з матеріалів справи та вірно встановлено судом першої інстанції, Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України № 296 від 11 квітня 2014 року «Про утворення конкурсної комісії» утворено конкурсну комісію з визначення біржі для організації та проведення аукціонів з продажу на внутрішньому ринку нафти сирої, газового конденсату та скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення.
В подальшому, Протоколом №1 від 23 квітня 2014 року зазначена вище конкурсна комісія затвердила текст оголошення про проведення конкурсу з визначення бірж, які мають право на організацію та проведення аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку та біржі для організації та проведення аукціонів з продажу скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення яке було опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» від 08 квітня 2014 року № 82 й розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
12 червня 2014 року конкурсна комісія прийняла Протокол № 2, яким відповідно до п. 1.1 допустила до участі у конкурсі наступні біржі: Товарну біржу «Універсальна товарно-сировинна біржа», Прикарпатську універсальну товарну біржу, Товарну біржу «Київська агропромислова біржа», Товарну біржу «Катеринославська», Товарну біржу «ІННЕКС», Товарну біржу «Альянс», Універсальну товарну біржу «Контрактовий дім УМВБ», Аграрну біржу, Товарну біржу «Українська енергетична біржа», Українську універсальну біржу, Українську аграрну біржу. При цьому, пунктом 1.2 зазначеного Протоколу № 2 до участі у конкурсі з визначення біржі, яка матиме право на організацію та проведення аукціонів з продажу скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення було допущено: Сумську товарну біржу «Сумиатропромбіржа», Товарну біржу «Універсальна товарно-сировинна біржа», Товарну біржу «Київська агропромислова біржа», Товарну біржу «Катеринославська», Товарну біржу «ІННЕСК», Товарну біржу «Альянс», Універсальну товарну біржу «Контрактовий дім УМВБ», Аграрну біржу, Товарну біржу «Українська енергетична біржа», Українську універсальну біржу, Українську аграрну біржу.
Разом з тим, судом першої інстанції вірно зазначено, що п. 1.2 зазначеного Протоколу № 2 до участі у конкурсі з визначення біржі, яка матиме право на організацію та проведення аукціонів з продажу скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення було допущено: Сумську товарну біржу «Сумиатропромбіржа», Товарну біржу «Універсальна товарно-сировинна біржа», Товарну біржу «Київська агропромислова біржа», Товарну біржу «Катеринославська», Товарну біржу «ІННЕСК», Товарну біржу «Альянс», Універсальну товарну біржу «Контрактовий дім УМВБ», Аграрну біржу, Товарну біржу «Українська енергетична біржа», Українську універсальну біржу, Українську аграрну біржу.
З матеріалів справи також вбачається, що 19 червня 2014 року конкурсною комісією було прийнято Протокол № 3, відповідно до якого за результатами розгляду даних, наведених у бланках оцінювання бірж, було вирішено запропонувати відповідачу визначити переможцем конкурсу з визначення бірж, які мають право на організацію та проведення аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку, скрапленого газу на внутрішньому ринку, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення - Українську універсальну біржу.
20 червня 2014 року Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України № 463 «Про результати конкурсу» визнано переможцем конкурсу з визначення бірж, які мають право на організацію та проведення аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку, скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення Українську універсальну біржу.
Не погоджуючись з прийнятим Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 20 червня 2014 року № 463 «Про результати конкурсу», вважаючи його протиправним та таким, що порушує права та охоронювані законом інтереси позивача, останній звернувся до суду з адміністративним позовом.
Даючи правову оцінку вищевикладеним обставинам справи, колегія суддів зазначає, що суд першої інстанції вірно виходив з наступного.
Частиною 2 ст. 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 382/2011, є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про нафту і газ» підприємства, частка держави у статутному капіталі яких 50 відсотків та більше, господарські товариства, 50 відсотків та більше акцій (часток, паїв) яких знаходяться у статутних капіталах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій, а також дочірні підприємства, представництва та філії таких підприємств і товариств, учасники договорів про спільну діяльність, та/або особи, уповноважені договорами про спільну діяльність, укладеними за участю зазначених підприємств, щомісячно здійснюють продаж нафти сирої і газового конденсату власного видобутку, видобутих на підставі спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами (крім обсягів, що використовуються на власні технологічні потреби), а також скрапленого газу - виключно на біржових аукціонах.
Частиною 3 ст. 41 Закону України «Про нафту і газ» передбачено, що порядок організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої і газового конденсату власного видобутку, скрапленого газу, визначення стартових цін на таких аукціонах, надбавок за якість для нафти сирої і газового конденсату, а також порядок визначення обсягів реалізації на біржових аукціонах скрапленого газу для потреб населення встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Судом першої інстанції вірно зазначено, що механізм організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу на внутрішньому ринку, в тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення, на момент звернення до суду, було врегульовано Постановою Кабінету Міністрів України № 1064 від 03 жовтня 2011 року «Деякі питання організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу», п. 1 якої затверджено Порядок організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу (в редакції, яка була чинна на момент виникнення спірних правовідносин).
Так, п. 4 зазначеного вище Порядку № 1064 передбачено, що для організації та проведення аукціонів Міненерговугілля проводить конкурс з визначення бірж, які мають право на організацію та проведення аукціонів, визначає за результатами конкурсу переможців і укладає з ними договір про організацію та проведення аукціонів.
При цьому, п. 6 даного Порядку визначено, що для проведення конкурсу Міненерговугілля утворює конкурсну комісію у складі не менше 7 осіб, з яких дві особи є представниками Мінекономрозвитку. Персональний склад та голова конкурсної комісії, відповідно до п.7 Порядку №1064, затверджується Міненерговугіллям.
Відповідно до п. 12 Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, у конкурсі беруть участь біржі, які утворені відповідно до Закону України «Про товарну біржу» і подали на розгляд конкурсної комісії заявку на участь у конкурсі із зазначенням найменування, місцезнаходження біржі, складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників та спеціалізації біржі, а також номерів контактних телефонів.
Виходячи з вимог п. 16 вказаного Порядку, основними критеріями визначення переможця конкурсу є:
1) розмір зареєстрованого і фактично сплаченого статутного капіталу;
2) наявність технічних можливостей та досвіду роботи з організації продажу майна строком не менше ніж шість місяців.
Відповідно до п. 18 Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, під час проведення засідання члени комісії оцінюють кожну біржу окремо шляхом присвоєння за визначеними критеріями балів від 0 до 10, множення присвоєного бала на відповідний зважений коефіцієнт окремо за кожним критерієм та додавання отриманих показників.
За результатами проведення оцінювання біржі члени комісії, які беруть участь у засіданні, заповнюють та підписують бланк оцінювання біржі за встановленою комісією формою і передають його секретареві комісії. Секретар комісії після перевірки розрахунків у бланках оцінювання біржі та виправлення у разі потреби разом з відповідним членом комісії помилок додає бали за кожною біржею, нараховані членами комісії, складає і підписує звіт про оцінювання біржі за встановленою комісією формою, який разом із зазначеними бланками подає комісії для розгляду та визначення переможця конкурсу.
Пунктами 19, 20 Порядку № 1064 встановлено, що за результатами розгляду даних, наведених у бланках та звітах про оцінювання біржі, комісія визначає переможцем конкурсу біржу, яка набрала найбільшу кількість балів.
Зокрема, з матеріалів справи вбачається, що рішення про внесення Міненерговугіллю пропозицій щодо визначення переможця конкурсу приймається комісією на закритому засіданні в присутності не менше двох третин його складу, в тому числі голови комісії, простою більшістю голосів.
Як вірно встановлено судом першої інстанції, за наслідками розгляду та оцінювання конкурсних документацій, наданих біржами-учасницями конкурсу, конкурсною комісією було вирішено запропонувати Міністерству енергетики та вугільної промисловості України визначити переможцем конкурсу Українську універсальну біржу, як біржу-учасницю конкурсу, яка набрала максимальну кількість балів.
Проте, колегія суддів звертає увагу, що з аналізу вищезазначених норм Порядку № 1064 та змісту Наказу № 296 вбачається, що саме на членів конкурсної комісії персонально покладено обов'язок, серед іншого, здійснювати оцінювання бірж-учасниць конкурсу безпосередньо під час засідання комісії шляхом заповнення бланків оцінювання кожної біржі-учасниці конкурсу окремо.
Так, п. 6 Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу передбачено, що для проведення конкурсу Міністерство енергетики та вугільної промисловості України утворює конкурсну комісію у складі не менше 7 осіб з яких дві особи є представниками Мінекономрозвитку. Персональний склад та голова конкурсної комісії затверджується Міненерговугіллям (п. 7 Порядку № 1064).
Як вбачається з матеріалів справи та зазначалось вище, Наказом Міненерговугілля від 11 квітня 2014 року № 296 «Про утворення конкурсної комісії» утворено конкурсну комісію з визначення біржі для організації та проведення аукціонів з продажу на внутрішньому ринку нафти сирої, газового конденсату та скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення.
Додатком до вказаного наказу затверджено склад членів конкурсної комісії з наступних дев'яти осіб:
- Запорожченко Вадим Андрійович - заступник директора департаменту - начальник відділу альтернативних видів палива, координації діяльності та функціонування торфовидобувних підприємств, балансів торфу і виробництва торфопродукції Департаменту з питань виробництва традиційних та альтернативних видів палива, голова комісії;
- ОСОБА_5 - позаштатний радник Міністра (за згодою);
- Кравченко Наталія Сергіївна - головний спеціаліст відділу методології функціонування та моніторингу діяльності підприємств нафтогазового комплексу Департаменту з питань виробництва традиційних та альтернативних видів палива, секретар комісії;
- Гекалюк Роман Андрійович - завідувач сектору з питань запобігання та протидії корупції;
- Мальцев Ростислав Анатолійович - начальник управління обліку нафти і нафтопродуктів та логістики Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (за згодою);
- Костюк Сергій Миколайович - голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» (за згодою);
- Хотульов Ростислав Геннадійович - начальник відділу реалізації природного і скрапленого газу управління з продажу нафти, газу та продуктів нафто- і газопереробки ПАТ «Укрнафта» (за згодою);
- Максимчук Ганна Євгенівна - заступник начальника управління - начальник відділу забезпечення структурних перетворень та розвитку реального сектору економіки юридичного департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі (за згодою);
- Чопей Леся Віталіївна - заступник начальника відділу зведеного аналізу та планування розвитку реального сектору економіки управління розвитку ринків департаменту розвитку реального сектору економіки Міністерства економічного розвитку і торгівлі (за згодою).
Так, в матеріалах справи наявні копії бланків оцінювання бірж-учасниць конкурсу членів конкурсної комісії, за винятком бланків оцінювання члена конкурсної комісії ОСОБА_9.
Разом з тим, судом першої інстанції вірно встановлено, що серед бланків оцінювання бірж-учасниць конкурсу містяться копії бланків оцінювання ОСОБА_13, який не є членом конкурсної комісії, склад якої затверджено вищезазначеним Наказом № 296.
Колегія суддів не приймає до уваги доводи апелянта - Міністерства енергетики та вугільної промисловості України про те, що ОСОБА_13 діяв на підставі довіреності від 01 квітня 2014 року № 2-366д, виданою головою правління ПАТ «Укргазвидобування» (а.с. 135-136, том 6), так як положеннями Порядку № 1064 не передбачено ані права, ані процедури, ані підстав, за яких члени конкурсної комісії могли б делегувати власні повноваження будь-яким іншим особам.
Крім того з тексту довіреності, на яку посилається Відповідач в якості правомірності власних обґрунтувань, вбачається, що ОСОБА_13 уповноважено представляти інтереси ПАТ «Укргазвидобування» та не міститься жодних посилань на можливість здійснювати дії від імені ОСОБА_9, як члена конкурсної комісії з визначення біржі для організації та проведення аукціонів в розумінні Порядку № 1064.
Разом з тим, колегія суддів наголошує й на тому, що бланки оцінювання ОСОБА_13 датовані 17 червня 2014 року, в той час як бланки оцінювання інших членів конкурсної комісії датовані 18 червня 2014 року, що спростовує доводи апелянтів про оцінювання кожної біржі-учасниці конкурсу під час колегіального засідання членів конкурсної комісії, як встановлено приписами п. 18 Порядку №1064, відповідно до якого передбачено чіткий обов'язок безпосередньо членів конкурсної комісії здійснювати оцінювання кожної біржі шляхом заповнення відповідних бланків саме під час проведення засідання, то виявлені обставини, на думку суду, ставлять під сумнів об'єктивність результатів оцінювання бірж-учасниць конкурсу.
Підсумовуючи зазначене, апеляційний суд погоджується з висновком суду першої інстанції, відповідно до якого вказані вище обставини підтверджують наявність порушення принципу колегіального розгляду відповідних питань та не відповідають вимогам Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу № 1064, а тому процедура оцінювання бірж-учасниць конкурсу відбувалась неналежним чином, що унеможливлювало об'єктивно та неупереджено встановити переможця конкурсу.
Колегія суддів апеляційної інстанції погоджується й з висновками Окружного адміністративного суду міста Києва про те, що конкурсною комісією не було врахованого істотних обставин, які свідчать про невідповідність Української універсальної біржі критеріям, що в розумінні положень вказаного вище Порядку № 1064 передбачають можливість перемоги певної біржі у відповідному конкурсі.
Так, згідно з положеннями Порядку № 1064, переможцем конкурсу стає той біржовий майданчик, який має найкращі показники та, відповідно, отримує найбільшу кількість балів за трьома основними критеріями, а саме: технічні можливості біржі, розмір зареєстрованого та фактично сплаченого статутного капіталу, а також досвід роботи з організації продажу майна строком не менше ніж шість місяців.
Відповідно до пп. 5 п. 12 вказаного Порядку, кожна біржа, яка має намір взяти участь в конкурсі, зобов'язана надати довідку про технічні можливості для забезпечення організації аукціонів, що повинна містити інформацію, серед іншого, про наявність відокремленого приміщення для персоналу біржі та приміщення для проведення торгів площею не менш як 100 кв. метрів, обладнаного електронним табло або іншими засобами оперативного висвітлення біржової інформації.
Отже, відповідне приміщення, на момент подачі конкурсної документації, повинно перебувати в безпосередньому користуванні та володінні відповідної біржі на праві власності, оренди або іншого правочину, що підтверджує перебування нерухомого майна в володінні і користуванні. Таким чином відповідна біржа в будь-який час та за будь-яких умов матиме змогу належним чином організувати та провести біржові торги.
Однак, як вбачається з матеріалів справи та вірно встановлено судом першої інстанції Українська універсальна біржа на момент подачі конкурсної документації не мала відповідного приміщення, а подані третьою особою копії договорів про надання послуг, а саме про можливість в майбутньому отримати на чітко встановлений проміжок часу певні приміщення не відповідають зазначеним вище приписам Порядку № 1064, якими встановлена вимога безпосередньої наявності приміщення з певними, чітко визначеними характеристиками в розпорядженні біржі.
Враховуючи наведені вище обставини, судом першої інстанції зроблено вірний висновок про те, що на момент подання конкурсної документації Українська універсальна біржа не мала достатніх технічних можливостей для організації та проведення аукціонів, які б відповідали вимогам Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу.
Відповідно до п. 16 Порядку № 1064 критеріями визначення переможця конкурсу є розмір зареєстрованого і фактично сплаченого статутного капіталу; а також наявність технічних можливостей та досвіду роботи з організації продажу майна строком не менше ніж шість місяців.
Проте, як вбачається з матеріалів справи, а саме з копії статуту Української універсальної біржі, статутний капітал було збільшено за рахунок майнових внесків, а саме: Електронна торгова система «ЕТС-1» вартістю 48 866 664, 68 грн., зробленого учасником біржі ОСОБА_3 та «База даних учасників товарних ринків» вартістю 1 133 333,00 грн., зробленого учасником біржі ОСОБА_14
Разом з тим, приписами ч. 4 ст. 279 Господарського кодексу України та ст. 5 Закону України «Про товарну біржу» визначено, що формування статутного капіталу товарної біржі здійснюється шляхом сплати пайових внесків, що передбачає внесення саме грошових коштів.
Суд апеляційної інстанції також звертає увагу, що згідно з приписами пп. 5 п. 12 Порядку № 1064, біржа-учасниця конкурсу повинна підтвердити наявність не менш як п'яти ліній міського та міжміського телефонного зв'язку. Однак Українською універсальною біржею не надано доказів, що підтверджують наявність п'яти ліній міського та міжміського телефонного зв'язку, оскільки, як встановлено судом першої інстанції, телефонні номери, що містяться в заявках на участь у конкурсі, не зареєстровані за приміщеннями, що заявлені в заявці на участь у конкурсі.
З огляду на вищезазначене, колегія суддів апеляційної інстанції погоджується з висновком суду першої інстанції, що на момент подання конкурсної документації Українська універсальна біржа не мала достатніх технічних можливостей для організації та проведення аукціонів, які б відповідали вимогам Порядку № 1064.
Таким чином відповідність Української універсальної біржі критеріям, що сформульовані Порядком № 1064, не доведена, що, в свою чергу, вказує на необґрунтованість рішення про визначення такої біржі переможцем конкурсу, а тому суд першої інстанцій дійшов обґрунтованого висновку, що допущення Української універсальної біржі до участі у відповідному конкурсі та подальше її оцінювання членами конкурсної комісії відбулось з порушенням вимог, встановлених Порядком № 1064.
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду звертає увагу й на те, що постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 вересня 2014 року у справі № 826/12594/14, що залишена без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 25 листопада 2014 року, позовні вимоги Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» до Кабінету Міністрів України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України - задоволені в повному обсязі, визнано незаконним та скасовано Порядок № 1064 в частині.
Таким чином Наказ відповідача - Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 20 червня 2014 року № 463 «Про результати конкурсу» винесений з порушенням норм чинного законодавства України та підлягає скасуванню.
Відповідно до статті 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права.
Враховуючи викладене, колегія суддів приходить до висновку, що постанова суду першої інстанції ухвалена з дотриманням норм процесуального та матеріального права, доводи апеляційних скарг не спростовують висновки суду першої інстанції, у зв'язку з чим підстав для скасування постанови суду першої інстанції не вбачається.
Керуючись ст. ст. 160, 199, 200, 205, 206, КАС України, апеляційний суд, -
Апеляційні скарги Генеральної прокуратури України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Української універсальної біржі на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 листопада 2014 року - залишити без задоволення.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 листопада 2014 року -залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів, відповідно до вимог ст. 212 КАС України, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Повний текст ухвали виготовлено 26.01.2015 року.
Головуючий суддя Л.В.Бєлова
Судді Л.М. Гром,
Н.В. Безименна
Головуючий суддя Бєлова Л.В.
Судді: Гром Л.М.
Безименна Н.В.