про відкриття апеляційного провадження
26 січня 2015 р. Справа № 876/897/15
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Шавель Р.М., розглянувши апеляційну скаргу Львівської митниці Міндоходів на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 16.12.2014р. про стягнення середнього заробітку за час затримки виконання рішення суду по справі № 2а-7604/12/1370 за позовом ОСОБА_1 до Державної митної служби України, Львівської митниці Міндоходів про скасування наказу,поновлення на посаді,стягнення середнього заробітку за час прогулу,
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Львівським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Львівської митниці Міндоходів на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 16.12.2014р. про стягнення середнього заробітку за час затримки виконання рішення суду по справі № 2а-7604/12/1370 за позовом ОСОБА_1 до Державної митної служби України, Львівської митниці Міндоходів про скасування наказу,поновлення на посаді,стягнення середнього заробітку за час прогулу .
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Львівського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням, чи особа бажає взяти участь в судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Шавель Р.М.