про прийняття апеляційної скарги до провадження
"26" січня 2015 р. Справа № 908/3201/14
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Істоміна О.А., суддя Барбашова С.В., суддя Білецька А.М.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, с. Зарічне, Мелітопольський район, Запорізька область (вх. № 420 З/3) на рішення господарського суду Запорізької області від 22.10.2014р. у справі № 908/3201/14
за позовом Приватного підприємства "Молокозавод-ОЛКОМ", м. Мелітополь, Запорізька область
до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, с. Зарічне, Мелітопольський район, Запорізька область
про стягнення 24 312,33 грн., -
Рішенням господарського суду Запорізької області від 22 жовтня 2014 року (суддя Кутіщева-Арнет Н.С.) позов задоволено частково. Стягнуто з Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на користь Приватного підприємства "Молокозавод-Олком" 6600 грн. 00 коп. суми індексу інфляції, 11095 грн. 89 коп. 25 % річних, 1545 грн. 49 коп. судового збору. В решті позову відмовлено.
Розпорядженням голови Вищого господарського суду України №28-р від 02.09.2014 року визначено, що розгляд господарських справ, які підлягають перегляду в апеляційному порядку Донецьким апеляційним господарським судом здійснюється Харківським апеляційним господарським судом.
Відповідач звернувся до Харківського апеляційного господарського суду із апеляційною скаргою, в якій просить рішення господарського суду Запорізької області від 22 жовтня 2014 року змінити в частині стягнення з відповідача 11095,89 грн. 25 % річних та стягнути на користь позивача 11061,64 грн.
Заявник апеляційної скарги також звернувся до суду з клопотанням про відновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги.
Перевіривши матеріали справи та апеляційної скарги, заслухавши думку судді-доповідача у відповідності до частини 2 статті 93 Господарського процесуального кодексу України, враховуючи поважність причини пропуску заявником строку на апеляційне оскарження, колегія суддів дійшла висновку, що вищевказане клопотання підлягає задоволенню, пропущений строк подання апеляційної скарги має бути відновлено, а подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Керуючись статтями 53, 86, 93, 94, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів, -
1. Клопотання Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, с. Зарічне, Мелітопольський район, Запорізька область про відновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження задовольнити. Прийняти апеляційну скаргу Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, с. Зарічне, Мелітопольський район, Запорізька область до провадження.
2. Розгляд скарги призначити на "10" лютого 2015 р. о 15:00 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Правди, 13, 1-й поверх, каб. № 118.
3. Запропонувати позивачу не пізніше ніж за три дні до початку судового засідання надати суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу з посиланням на відповідні норми чинного законодавства в обґрунтування своєї позиції у справі та докази на підтвердження своїх заперечень.
4. Викликати в судове засідання представників учасників процесу з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття представників письмово повідомити суд.
5. Попередити учасників процесу, що у разі неявки представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.
Головуючий суддя Істоміна О.А.
Суддя Барбашова С.В.
Суддя Білецька А.М.