Ухвала від 22.01.2015 по справі 808/6686/14

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

22 січня 2015 р.

справа № 808/6686/14(ДО/808/406/14)

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Проценко О.А.

перевіривши відповідність нормам КАС матеріали апеляційної скарги Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві

на постанову: Запорізького окружного адміністративного суду від 10 грудня 2014 р. у справі № 808/6686/14(ДО/808/406/14)

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "ФАКТОРТРЕЙД"

до: Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві

про: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

встановив:

Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 10 грудня 2014 року адміністративний позов задоволено. Не погодившись з висновками суду першої інстанції, відповідач оскаржив в апеляційному порядку постанову суду. Разом з тим, апеляційна скарга Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві не може бути призначена до розгляду, виходячи з наступного.

Кодексом адміністративного судочинства України (далі - КАС України) передбачено порядок перегляду судових рішень в адміністративних справах.

Відповідно до ч.3 ст.187 КАС України в апеляційній скарзі зазначається, чи бажає особа взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.

В апеляційній скарзі не зазначено чи бажає заявник взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за його відсутності.

За вимогами ч.6 ст.187 КАС України до апеляційної скарги додаються копії доданих до неї письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

В матеріалах справи відсутні копії додатків письмових матеріалів до апеляційної скарги, а саме відсутні: копія постанови ВСУ від 09.12.2014р. та копія супровідного листа ЗОАС з відміткою.

Відповідно до ч.3 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 Кодексу, застосовуються правила статті 108 Кодексу.

З огляду на вищевикладене, суд дає можливість у строк до 01.03.2015р. привести у відповідність до ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційну скаргу, а саме: направити до суду інформацію щодо бажання взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи прохання суду розглянути справу за його відсутності та копії постанови ВСУ від 09.12.2014р. і супровідного листа ЗОАС з відміткою.

Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Залишити апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 10 грудня 2014 р. у справі № 808/6686/14(ДО/808/406/14) - без руху.

Зобов'язати заявника апеляційної скарги у строк до 01.03.2015року направити до суду інформацію щодо бажання взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи прохання суду розглянути справу за його відсутності та копії постанови ВСУ від 09.12.2014р. і супровідного листа ЗОАС з відміткою.

Копію даної ухвали направити апелянту.

Ухвала набирає законної сили у відповідності до ст.254 КАС України.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя: О.А.Проценко

Попередній документ
42408208
Наступний документ
42408210
Інформація про рішення:
№ рішення: 42408209
№ справи: 808/6686/14
Дата рішення: 22.01.2015
Дата публікації: 29.01.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фізичних чи юридичних осіб із суб’єктом владних повноважень щодо оскарження нормативно-правових актів, виданих (усього), у тому числі:; Іншими міністерствами