Справа № 372/5683/14-ц
2-103/15
Іменем України
16 січня 2015 року м. Обухів
Суддя Обухівського районного суду Київської області Зінченко О.М., розглянувши позовну заяву
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на повнолітню дитину,
Позивачка звернулася до суду з вказаною позовною заявою.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.
Відповідно розпорядження керівника апарату Обухівського районного суду вказана справа відповідно до автоматичного розподілу здійснено судді Зінченко О.М..
Керуючись ст.ст. 11,122,127,208 ЦПК України, -
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на повнолітню дитину.
Призначити відкрите судове засідання на 26 січня 2015 року о 15 год. 00 хв. в залі судового засідання Обухівського районного суду.
Направити відповідачеві копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у зазначений вище строк письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.М.Зінченко