10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
іменем України
"15" січня 2015 р. Справа № 874/31/14
Житомирський апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді Шидловського В.Б.
суддів: Євпак В.В.
Капустинського М.М.,
розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго" про примусове відчуження частини земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності. ,-
28 листопада 2014 року до Житомирського апеляційного адміністративного суду відповідно до ст.183-1 КАС України звернулась Радомишльська райдержадміністрація Житомирської області з позовом до ОСОБА_2, в якому просила примусово відчужити у державну власність з мотивів суспільної необхідності частини земельної ділянки загальною площею 0,0131 га, (в тому числі: частина 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га.; частина 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.) що належить ОСОБА_2 на праві власності, яке посвідчено державним актом на право власності на земельну ділянку від 22.11.2006 року серії ЯБ № 734825, та знаходиться на території Радомишльської міської ради Радомишльського району Житомирської області (загальна площа вказаної земельної ділянки 3,6825 га, кадастровий номер 1825010100:03:000:0025, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення земельної ділянки: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, угіддя: рілля) із повним попереднім відшкодуванням вартості зазначених частин земельної ділянки за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, до якого зараховуються кошти державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" в установленому законодавством порядку, у розмірі 535,00 грн. (п"ятсот тридцять п"ять грн. 00 коп.) шляхом перерахування Радомишльською районною державною адміністрацією Житомирської області коштів на зазначений ОСОБА_2 банківський рахунок або внесенням цих коштів на депозит нотаріальної контори в порядку, встановленому законом за місцем розташування вказаної земельної ділянки протягом 10 (десяти) днів з дня набрання постановою суду законної сили, виділити із земельної ділянки, загальною площею 3,6825 га., яка перебуває у власності ОСОБА_2, технічною документацією із землеустрою про поділ земельної ділянки, в окремі земельні ділянки, із яких:
- земельна ділянка площею 3,6694 га. - залишається у власності ОСОБА_2;
- земельна ділянка загальною площею 0,0131 га., ( в тому числі: частина 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га.; частина 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.) - відчужуються у державну власність з мотивів суспільної необхідності, із забезпеченням державної реєстрації зазначених земельних ділянок та прав на них у визначеному законодавством порядку; зобов'язати ОСОБА_2 звільнити частини земельної ділянки, загальною площею 0,0131 га., ( в тому числі: частину 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га.; частину 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.), що примусово відчужуються з мотивів суспільної необхідності у державну власність, протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з дня набрання постановою суду законної сили.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що вилучення земельних ділянок потрібно для будівництва ЛЕП Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС.
Представник позивача та представники третьої особи, відповідач в засідання суду не з'явились, хоча про дату, час та місце проведення судового засідання були повідомлені належним чином, про що свідчать повідомлення про вручення сторонам рекомендованою кореспонденцією судових повісток та копій ухвал суду. Представник позивача надав письмову заяву про розгляд справи в порядку письмового провадження.
Таким чином розгляд справи здійснюється судовою колегією в порядку письмового провадження.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовна заява підлягає до задоволення, виходячи з наступного.
Відповідно до ст.41 Конституції України примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості.
Порядок відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності врегульований Законом України "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" (далі Закону).
Положеннями ст.7 Закону визначено перелік суспільних потреб, коли органи місцевого самоврядування відповідно до своїх повноважень та в порядку, визначених цим Законом, мають право викупу земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб. До вказаного переліку входить створення міських парків, будівництво дошкільних навчальних закладів, майданчиків відпочинку, стадіонів та кладовищ.
Відповідно до приписів ст.9 Закону, міські ради в межах території здійснення їх повноважень приймають рішення про викуп земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, у порядку, визначеному цим Законом, для таких суспільних потреб, як будівництво, капітальний ремонт, реконструкція та обслуговування лінійних об'єктів та об'єктів транспортної і енергетичної інфраструктури, пов'язаних з обслуговуванням відповідно територіальної громади міста (доріг, мостів, естакад, газо - та водопроводів, ліній електропередачі, зв'язку, аеропортів, нафтових та газових терміналів, електростанцій), та об'єктів, необхідних для їх експлуатації, розташування об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення; створення міських парків, будівництво дошкільних навчальних закладів, майданчиків відпочинку, стадіонів та кладовищ.
Статтею 10 Закону встановлено порядок та умови прийняття рішення про викуп земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, для суспільних потреб. Зокрема, передбачено, що ініціатива щодо викупу земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, для суспільних потреб може належати лише органам виконавчої влади чи органам місцевого самоврядування, спеціальним адміністраціям щодо управління територіями та об'єктами природно-заповідного фонду, особам, які отримали спеціальний дозвіл (ліцензію) на користування надрами, і підприємствам, які здійснюють будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію, експлуатацію об'єктів транспортної та енергетичної інфраструктури, захисних гідротехнічних споруд і які погодили місце розташування таких об'єктів у випадках та в порядку, визначених статтею 151 Земельного кодексу України.
Відповідно до приписів ч.2 ст.10 Закону, орган місцевого самоврядування, який прийняв рішення про викуп земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, зобов'язаний письмово повідомити про це їх власника (власників) протягом п'яти днів з дня прийняття такого рішення, але не пізніше як за три місяці до їх викупу. Цей строк поширюється також на тих осіб, які стануть власниками таких об'єктів протягом трьох місяців з дня надходження зазначеного повідомлення.
Приписами ч.1 ст.11 Закону визначено, що власник (власники) земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, протягом одного місяця з дня отримання інформації (письмового повідомлення) згідно із статтею 10 цього Закону письмово повідомляє відповідний орган місцевого самоврядування про надання згоди на проведення переговорів щодо умов викупу або відмову від такого викупу.
В силу приписів ч.1 ст.15 Закону, в разі неотримання згоди власника земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з викупом цих об'єктів для суспільних потреб, зазначені об'єкти можуть бути примусово відчужені у державну чи комунальну власність лише як виняток з мотивів суспільної необхідності і виключно під розміщення об'єктів, визначених у цій статті, в тому числі - кладовищ.
Порядок примусового відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, з мотивів суспільної необхідності встановлений ст.16 Закону. Так, орган місцевого самоврядування, що прийняв рішення про відчуження земельної ділянки, у разі недосягнення згоди з власником земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, щодо їх викупу для суспільних потреб відповідно до розділу II цього Закону звертається до адміністративного суду із позовом про примусове відчуження зазначених об'єктів. Вимога про примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, підлягає задоволенню, у разі якщо позивач доведе, що будівництво, капітальний ремонт, реконструкція об'єктів, під розміщення яких відчужується відповідне майно, є неможливим без припинення права власності на таке майно попереднього власника.
Згідно із ч.3 ст.16 Закону, у разі задоволення позовних вимог рішенням суду визначається викупна ціна та порядок її виплати, а також перелік та порядок надання майна замість відчуженого.
Згідно ч.2 ст.16 Закону вимога про примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, підлягає задоволенню, якщо позивач доведе, що облаштування ЛЕП, є неможливим без припинення права власності на земельну ділянку попереднього власника.
Судом встановлено, що Указом Президента України від 27.12.2005 року № 1863/2005 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 09.12.2005 року "Про стан енергетичної безпеки України та основні засади державної політики у сфері її забезпечення", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2006 року № 436-р "Про затвердження плану заходів на 2006-2010 роки щодо реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2030 року" та "Схемою розвитку ОЕС України на 2010 рік з перспективою до 2015 року" передбачено будівництво об'єкта "Лінії електропередачі 750 кВ для видачі потужностей Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій: ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС - Київська з розширенням ПС 750 кВ "Київська" та заходами ПЛ 750 кВ", до складу якого входить будівництво заходу ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на ПС 750 кВ "Київська" {далі - ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС).
Згідно з п.11 розділу 2 Плану заходів на 2006 - 2010 роки щодо реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Уряду від 27.07.2006 року № 436-р, відповідальними з будівництва вказаного об'єкта є Міненерговугілля України, Мінпромполітики, НКРЕ, державне підприємство "Національна акціонерна компанія "Укренерго" (далі -ДП "НЕК "Укренерго").
ДП "НЕК "Укренерго" визначено замовником проектування та будівництва вказаного стратегічного системоутворюючого магістрального лінійного енергооб'єкта, будівництво якого обумовлено загальнодержавними інтересами, є суспільно необхідним та спрямоване на економічний і соціальний розвиток держави та на забезпечення енергетичної і національної безпеки України в цілому.
В установленому законодавством порядку ДП "НЕК "Укренерго" були оформлені матеріали вибору місця розташування земельних ділянок для розміщення ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС (у т.ч. оформлено матеріали погодження місця розташування енергооб'єкта на земельних ділянках, які перебувають у приватній власності, згідно з вимогами статті 151 Земельного кодексу України), погоджено місце розташування лінійного енергооб'єкта, розроблено проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ДП "НЕК "Укренерго" для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на території Рівненської, Житомирської та Київської областей (далі - проект землеустрою).
Проект землеустрою у визначеному законодавством порядку було погоджено відповідними районними Комісіями з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, а також пройшов обов'язкову державну експертизу Держземагентством України (позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 26.07.2012 року № 458-12).
Відповідно до статей 122, 123, 146, 147, 149 Земельного кодексу України та Закону України "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" (далі - Закон) Кабінет Міністрів України прийняв рішення у формі розпорядження від 20.08.2012 року № 624-р "Про вилучення та/або надання земельних ділянок у постійне користування із зміною їх цільового призначення та викуп або примусове відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" (далі - розпорядження КМУ).
Пунктом 4 зазначеного розпорядження КМУ доручено Житомирській та Київській облдержадміністраціям у визначеному законодавством порядку вжити заходів щодо викупу або примусового відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності згідно з додатком 2 до розпорядження КМУ та видачі ДП "НЕК "Укренерго" державних актів на право постійного користування земельними ділянками для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС.
На виконання вказаного пункту 4 розпорядження КМУ Житомирська обласна державна адміністрація (далі - Житомирська ОДА) прийняла розпорядження від 28.03.2013 року № 86 "Про заходи щодо викупу або примусового відчуження земельних ділянок", пунктом 1 якого доручила вжити відповідних заходів районним державним адміністраціям (копія розпорядження додається).
На виконання цього розпорядження Радомишльська районна державна адміністрація (далі - Радомишльська РДА) прийняла розпорядження від 02.12.2013 № 299 "Про викуп або примусове відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності з подальшим наданням цих земельних ділянок у постійне користування ДП "НЕК "Укренерго" із зміною їх цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на електричну підстанцію напругою 750 кВ "Київська"" (копія розпорядження додається).
До складу земельних ділянок, які підлягають викупу або примусовому відчуженню для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності відповідно до вищевказаних розпоряджень відповідних органів виконавчої влади відносяться частини земельної ділянки загальною площею 0,0131 га., ( в тому числі: частину 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га.; частину 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.), (далі - частини земельної ділянки), що належить ОСОБА_2 на праві власності, яке посвідчено державним актом на право власності на земельну ділянку від 22.11.2006 року серії ЯБ №734825, та знаходиться на території Радомишльської міської ради Радомишльського району Житомирської області.
Згідно з державним актом на право власності на земельну ділянку загальна площа вказаної земельної ділянки становить 3,6825 га, кадастровий номер 1825010100:03:000:0025, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення земельної ділянки: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, угіддя: рілля.
Частини земельної ділянки, що підлягають викупу для суспільних потреб або примусовому відчуженню з мотивів суспільної необхідності з подальшим наданням (передачею) цих земельних ділянок у постійне користування ДП "НЕК "Укренерго" для розміщення ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС підтверджується проектом землеустрою та кадастровим планом земельної ділянки.
Відповідно до статті 5 Закону загальна вартість частин земельної ділянки, які підлягають викупу для суспільних потреб (примусовому відчуженню з мотивів суспільної необхідності) визначена на підставі експертної грошової оцінки та складає 535 грн. 00 коп., в тому числі: вартість 1 земельної ділянки (площа - 0,0027 га.) - 110 грн. 00 коп., вартість частини 2 земельної ділянки (площа - 0,0104 га.) - 425 грн. 00 коп. (копії висновків про експертну грошову оцінку частин земельної ділянки додаються).
Суд погоджується із доводами позивача щодо відповідності вартості земельних ділянок у розмірі 535 грн. їх реальній ринковій вартості.
Відповідно до вимог статті 22 Закону України "Про оцінку земель" проведено рецензію звіту про експертну грошову оцінку.
Судом встановлено, що Радомишльська РДА здійснює викуп або примусове відчуження земельної ділянки (її частини) для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, до якого зараховуються кошти від замовника будівництва повітряної лінії електропередачі - ДП "НЕК "Укренерго" на виконання цільових заходів відповідно до вимог статті 6 Закону та частини 4 статті 13 Бюджетного кодексу України.
Відповідно до ч.2 та ч.3 ст.10 Закону орган виконавчої влади чи орган місцевого самоврядування, який прийняв рішення про викуп земельної ділянки, інших об"єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, зобов"язаний письмово повідомити про це їх власника (власників) протягом п"яти днів з дня прийняття такого рішення, але не пізніше як за три місяці до їх викупу. Інформація (письмове повідомлення) надсилається власнику (власникам) земельної ділянки, інших об"єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, рекомендованим листом з повідомленням про впучення або вручається йому (їм) особисто під розписку.
На виконання цієї норми Закону, позивачем 03.12.2013 року ОСОБА_2 було направлено повідомлення про прийняття рішення щодо викупу або примусового відчуження земельної ділянки (її частини), яка перебуває у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності (копія повідомлення додається).
Відповідно до статті 11 вищезазначеного Закону власник земельної ділянки протягом одного місяця з дня отримання інформації (письмового повідомлення) згідно із статтею 10 цього Закону письмово повідомляє відповідний орган виконавчої влади чи орган місцевого самоврядування про надання згоди на проведення переговорів щодо умов викупу або відмову від такого викупу.
Однак, станом дату судового розгляду даної справи ОСОБА_2 не надав Радомишльській РДА повідомлення про надання згоди на проведення переговорів щодо умов викупу або відмову від такого викупу, що розцінюється як відсутність його добровільної згоди на викуп частини його земельної ділянки для суспільних потреб.
Згідно з частиною 5 статті 5 Закону у разі якщо власник виступає проти відчуження свого нерухомого майна за оцінкою, проведеною суб'єктом оціночної діяльності, визначеним органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування, він може залучити іншого суб'єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна чи проведення рецензування звіту з оцінки такого майна. У цьому разі витрати на виконання таких послуг несе власник майна.
Згідно з частиною 1 статті 15 Закону, у разі неотримання згоди власника земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з викупом цих об'єктів для суспільних потреб зазначені об'єкти можуть бути примусово відчужені у державну чи комунальну власність лише як виняток з мотивів суспільної необхідності і виключно під розміщення, зокрема, лінійних об'єктів та об'єктів транспортної і енергетичної інфраструктури (доріг, мостів, естакад, магістральних трубопроводів, ліній електропередачі, аеропортів, морських портів, нафтових і газових терміналів, електростанцій) та об'єктів, необхідних для їх експлуатації.
На даний час Указ Президента України від 27.12.2005 року № 1863/2005, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.07.2006 року № 436-р, від 20.08.2012 року № 624-р, розпорядження Житомирської обласної державної адміністрації від 28.03.2013 року № 86 та розпорядження Радомишльської районної державної адміністрації від 02.12.2013 №299 є чинними та підлягають виконанню.
З огляду на викладене, частини земельної ділянки загальною площею 0,0131 га. (в тому числі: частина 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га., частина 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.), яка належить на праві власності ОСОБА_2, підлягають примусовому відчуженню у державну власність з мотивів суспільної необхідності для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії електропередач 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на ПС 750 кВ "Київська", оскільки виконання робіт по будівництву вказаної повітряної лінії електропередачі без припинення права власності відповідача на вказану частину земельної ділянки є неможливим.
Згідно з абзацом 3 частини 2 статті 7 Закону у разі прийняття рішення про викуп чи примусове відчуження частини земельної ділянки для суспільних потреб виділення такої частини в окрему земельну ділянку здійснюється за відповідною технічною документацією із землеустрою, підставою для розроблення якої є нотаріально посвідчена згода власника земельної ділянки на поділ земельної ділянки чи рішення суду.
З огляду на вищенаведене, позивачем дотримано встановлену законом процедуру вирішення спору в досудовому порядку, а тому спірна земельна ділянка, яка належить відповідачу, підлягає примусовому відчуженню у державну власність з мотивів суспільної необхідності - для розміщення ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС, оскільки закінчення вказаних робіт без припинення права власності відповідача на цю земельну ділянку не можливо.
Керуючись ст.ст. 128, 160, 161-163, 183-1, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
1. Позов задовольнити.
2. Примусово відчужити у державну власність з мотивів суспільної необхідності частини земельної ділянки загальною площею 0,0131 га, в тому числі:
- частина 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га.;
- частина 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.,
що належить ОСОБА_2 на праві власності, яке посвідчено державним актом на право власності на земельну ділянку від 22.11.2006 року серії ЯБ № 734825, та знаходиться на території Радомишльської міської ради Радомишльського району Житомирської області (загальна площа вказаної земельної ділянки 3,6825 га, кадастровий номер 1825010100:03:000:0025, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення земельної ділянки: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, угіддя: рілля) із повним попереднім відшкодуванням вартості зазначених частин земельної ділянки за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, до якого зараховуються кошти державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" в установленому законодавством порядку, у розмірі 535,00 грн. (п"ятсот тридцять п"ять грн. 00 коп.) шляхом перерахування Радомишльською районною державною адміністрацією Житомирської області коштів на зазначений ОСОБА_2 банківський рахунок або внесенням цих коштів на депозит нотаріальної контори в порядку, встановленому законом за місцем розташування вказаної земельної ділянки протягом 10 (десяти) днів з дня набрання постановою суду законної сили.
2. Виділити із земельної ділянки, загальною площею 3,6825 га., яка перебуває у власності ОСОБА_2, технічною документацією із землеустрою про поділ земельної ділянки, в окремі земельні ділянки, із яких:
- земельна ділянка площею 3,6694 га. - залишається у власності ОСОБА_2;
- земельна ділянка загальною площею 0,0131 га., в тому числі:
- частина 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га.;
- частина 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.,
відчужується у державну власність з мотивів суспільної необхідності, із забезпеченням державної реєстрації зазначених земельних ділянок та прав на них у визначеному законодавством порядку.
3. Зобов'язати ОСОБА_2 звільнити частини земельної ділянки, загальною площею 0,0131 га., в тому числі:
- частину 1 земельної ділянки: площа - 0,0027 га.;
- частину 2 земельної ділянки: площа - 0,0104 га.,
що примусово відчужуються з мотивів суспільної необхідності у державну власність, протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з дня набрання постановою суду законної сили. Постанова набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження постанови суду.
Апеляційна скарга подається до Вищого адміністративного суду України через Житомирський апеляційний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Вищого адміністративного суду України.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її отримання.
Головуючий суддя В.Б. Шидловський
судді: В.В. Євпак
М.М. Капустинський
Роздруковано та надіслано:р.л.п.
1- в справу:
2 - позивачу/позивачам: Радомишльська районна державна адміністрація Житомирської області м-н Соборний , 12,м.Радомишль,Житомирська область,12200
3- відповідачу/відповідачам: ОСОБА_2 АДРЕСА_1,10031
4-третій особі: Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго" - вул.С.Петлюри,25,м.Київ,01032,