Ухвала від 29.12.2014 по справі 813/6106/13-а

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

29 грудня 2014 року № 813/6106/13-а

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Кедик М.В.,

за участю секретаря судового засідання Харіва М.Ю.

позивача ОСОБА_1

відповідач - 1 не прибув

відповідач - 2 не прибув

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу № 813/6106/13-а за позовом ОСОБА_1 до члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Мельника М.Г., Головного управління Державної казначейської служби у Львівській області про визнання дій неправомірними та відшкодування шкоди, заподіяної незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Львівського окружного адміністративного суду із позовною заявою до члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Позивач просить суд:

"- визнати дії (бездіяльність) члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України по виконанню владних управлінських функцій при розгляді заяви щодо дій судді неправомірними та як порушення:

- вимог 85, 86, 87 Закону України "Про судоустрій і статус суддів";

- вимог Регламента Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

- моїх конституційних прав згідно статті 38 (громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами) Конституції України;

- моїх конституційних прав згідно статті 40 (усі мають право направляти звернення до органів державної влади, посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк) Конституції України;

- безсторонності при розгляді справи та умисним порушенням владних управлінських функцій шляхом зловживання владою або службовим становищем для вчинення захисту судді, посадової особи органу державної влади від притягнення до відповідаль ності за вчинене порушення;

- зобов'язати члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України підготувати висновок та подати його на розгляд Комісії;

- притягнути Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України до встановленої законом відповідальності;

- відшкодувати заподіяну матеріальну та моральну шкоду згідно доданого розрахунку;

- у разі виявлення порушень закону під час розгляду позова, не наведених у позові, застосувати статтю 166 КАС України;

- зобов'язати члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, у разі задоволення адміністративного позову, надати Львівському окружному адміністративному суду звіт про виконання судового рішення у тридцяти денний строк з дня набрання судовим рішенням законної сили".

Ухвалою суду від 24.06.2014 року позивачу було надано строк до 07.07. 2014 року для усунення недоліків позовної заяви, шляхом долучення до позовної заяви документа про сплату судового збору в розмірі 487 гривень 20 копійок на р/р 31217206784003, банк одержувача - ГУ ДКСУ у Львівській області, МФО 825014, одержувач - УДКСУ у Залізничному районі м. Львова, ЄДРПОУ - 38007594.

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 27.11.2014 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишено без задоволення, а ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 24.06.2014 року про усунення недоліків позовної заяви у справі № 813/6106/13-а залишено без змін, отже така, відповідно до положень ст. 254 КАС України, набрала законної сили.

У судовому засіданні 29.12.2014 року встановлено, що вимог ухвали суду від 24.06.2014 року позивач не виконав, недоліків позовної заяви не усунув.

Згідно з п. 7 ч. 1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо провадження в адміністративній справі було відкрито за позовною заявою, яка не відповідає вимогам статті 106 цього Кодексу, і позивач не усунув цих недоліків у строк, встановлений судом.

Враховуючи те, що позивач не усунув у встановлений судом строк недоліків позовної заяви, суд вважає за необхідне позовну заяву залишити без розгляду на підставі п. 7 ч. 1 ст. 155 КАС України.

Особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Керуючись ст.ст. 105, 106, 155, 165 КАС України, суд, -

ухвалив:

Позовну заяву у справі № 813/6106/13-а за адміністративним позовом ОСОБА_1 до члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Мельника М.Г., Головного управління Державної казначейської служби у Львівській області про визнання дій неправомірними та відшкодування шкоди, заподіяної незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю - залишити без розгляду.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Кедик М.В.

Ухвала у повному обсязі складена 31.12.2014 року.