Справа № 172/1625/14-а
Провадження № 2-а/172/40/14
про відкриття провадження у справі
05.01.2015 року суддя Васильківського районного суду Дніпропетровської області Порох К.
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій органу державної влади незаконними та зобов'язання вчинити певні дії, -
До Васильківського районного суду Дніпропетровської області надійшла вищезазначена позовна заява.
Враховуючи що підстав для залишення її без руху, повернення позивачу, відмови у відкритті провадження не встановлено слід відкрити провадження по справі і призначити попередній розгляд справи.
Керуючись ст. 107КАС України, -
Відкрити провадження по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій органу державної влади незаконними та зобов'язання вчинити певні дії.
Призначити попереднє судове заідання на 11.00год.21 січня 2015 року
Направити відповідачу копію заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 21 січня 2015 року письмові заперечення проти вимог та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються .
Копію ухвали направити сторонам.
В судове засідання викликати сторони.
Сторони або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного та документа, що засвідчує повноваження їх представників.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: