Постанова від 24.11.2014 по справі 201/15032/14-п

Справа № 201/15032/2014-п

Провадження № 3/201/2510/2014

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 листопада 2014 рокум. Дніпропетровськ

Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Мельниченко С.П., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшов з Жовтневого районного відділу Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, який мешкає за адресою: м. Дніпропетровськ, Балашовський узвізАДРЕСА_1, притягнутого за ст. 16410 КУпАП України,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 21 листопада 2014 року близько 11:00 год. знаходячись у гаражу за адресою: Бульвар Слави у м. Дніпропетровську, купував металобрухт для власних цілей без ліцензій та без дозвільних документів, чим порушив вимоги чинного законодавства України, що регулює здійснення операцій з металобрухтом. Відповідальність за вчинене правопорушення передбачена ст. 16410 КУпАП України.

ОСОБА_1 надав суду заяву про розгляд справи за його відсутності, свою вину у вчиненні правопорушення визнавав.

Винність правопорушника підтверджуються протоколом про адміністративне правопорушення, серії ДН № 307412 від 21 листопада 2014 року, протоколом огляду та вилучення від 21 листопада 2014 року, а також власними поясненнями ОСОБА_1, відповідно до яких останній дійсно допустив зазначене правопорушення за вищевикладених обставин.

Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини правопорушника в порушенні законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 16410 КУпАП.

При визначені виду і розміру стягнення, враховую характер скоєного правопорушення, особистість правопорушника, ступінь його вини, майновий стан і обставини, що пом'якшують та обтяжують його відповідальність.

З урахуванням викладеного, вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави з конфіскацією металобрухту, відповідно до протоколу огляду та вилучення від 21 листопада 2014 року.

Крім того, вважаю за необхідне стягнути з правопорушника судовий збір відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284, 299 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 16410 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в сумі трьохсот сорока гривень з конфіскацією металобрухту, вагою 8 кг, яка знаходиться на зберіганні у Жовтневому РВ ДМУ ГУМВС України у Дніпропетровській області.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в сумі 36 (тридцяти шести) гривні 54 копійки.

Постанову може бути оскаржено до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова набрала чинності:

Суддя: С.П. Мельниченко

Попередній документ
42209853
Наступний документ
42209855
Інформація про рішення:
№ рішення: 42209854
№ справи: 201/15032/14-п
Дата рішення: 24.11.2014
Дата публікації: 13.01.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Соборний районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом