Справа № 761/37094/14-ц
Провадження №2/761/9859/2014
"12" грудня 2014 р. суддя Шевченківського районного суду м. Києва Мальцев Д.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Омега Банк» про захист прав споживачів, про визнання недійсним кредитного договору та іпотечного договору, -
ОСОБА_1 звернулась до суду із позовною заявою до Публічного акціонерного товариства «Омега Банк» про захист прав споживачів, про визнання недійсним кредитного договору та іпотечного договору.
Відповідно до ч. 2 ст. 109 ЦПК України, позови до юридичних осіб пред'являються в суд за їхнім місцезнаходженням.
З наданих заявником матеріалів, вбачається, що відповідач - ПАТ «Омега Банк», знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 18, що не відноситься до територіальної дислокації Шевченківського районного суду м. Києва.
У зв'язку з вищевикладеним, справа за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Омега Банк» про захист прав споживачів, про визнання недійсним кредитного договору та іпотечного договору - не підсудна Шевченківському районному суду м. Києва.
Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України, заява повертається позивачу, якщо справа не підсудна цьому суду.
На підставі викладеного та керуючись ч. 2 ст. 109, ст. 110, ст. 115, п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Омега Банк» про захист прав споживачів, про визнання недійсним кредитного договору та іпотечного договору - повернути позивачеві для подачі до належного суду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали.
Суддя: