Справа №568/1168/14-ц
24 грудня 2014 р. м.Радивилів
Радивилівський районний суд Рівненської області
в складі: головуючої судді: Драновської С.З.
при секретарі: Саган В.В..
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Радивилів справу за позовом ОСОБА_1 до Бугаївської сільської ради Радивилівського району Рівненської області про визнання права власності на спадкове майно померлого за спадкоємцем,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом.
В обгрунтування якого посилається на те, що 22.05.2013 року помер її чоловік ОСОБА_2 який був власником нерухомого майна по вул. Балки №52 в с.Балки Радивилівського району Рівненської області. Після смерті чоловіка є спадкоємцем всього його майна за законом, але не може оформити право на спадщину за законом, через відсутність правовстановлюючих документів.
24.12.2014 року позивачка - ОСОБА_1 подала до суду заяву про залишення позову без розгляду, так як спір вирішила в нотаріальному порядку. Крім того просила повернути сплачений нею при подачі позову судовий збір в сумі 3002 грн.00 коп.
Заслухавши позивачку та дослідивши матеріали справи суд вважає заяву такою, що підлягає до задоволення.
Із п.5 ст.207 ЦПК України слідує, що суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду якщо позивач подав таку заяву.
Згідно п.4 ст.7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі залишення заяви без розгляду.
На підставі наведеного, керуючись п.5 ст.207 ЦПК України суд-
Позовну заяву ОСОБА_1 до Бугаївської сільської ради Радивилівського району Рівненської області про визнання права власності на спадкове майно померлого за спадкоємцемзалишити без розгляду.
Повернути ОСОБА_1 сплачений нею судовий збір в сумі 3002 (три тисячі дві) гривні.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Радивилівський районний суд шляхом подання в 5-денний строк апеляційної скарги.
Суддя: С.З. Драновська