Справа № 379/2747/14-ц
2/379/555/14
30.12.2014 року м.Тараща
Таращанський районний суд Київської області
в складі:
головуючого: Василенка О.М.
при секретарі: Сальник О.Л.,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в м. Таращі справу за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості ,-
Позивач звернувся до суду з даним позовом, в якому просить суд стягнути з відповідача на його користь заборгованість у розмірі 6508,49 грн. за кредитним договором № б/н від 15.02.2011 року та судові витрати в розмірі 243,60 грн..
Позивач в судові засідання, які були призначені на 09 год. 00 хв. 26.12.2014 року та на 09 год. 30 хв. 30.12.2014 року не з'явився, належним чином повідомлений, про причини неявки суд не повідомив. Заяви про розгляд справи у його відсутність - не надав.
Відповідач двічі в судове засідання не з'явився, належним чином повідомлений, про причини неявки суд не повідомив.
Згідно ч.3 ст.169 та п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, у разі повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.
Керуючись ч.3 ст.169, ч.1 207, 293, 294, 296 ЦПК України, суд ,-
Позовну заяву публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Таращанський районний суд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня її проголошення апеляційної скарги, а особою, без участі якої її постановлено, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:ОСОБА_2