11 вересня 2013 року
Справа № 203/4926/13-ц
2/0203/1850/2013
11 вересня 2013 року суддя Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Католікян М.О., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 Шотаєвни до Комунального виробничого Житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Кіровського району про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,
29 липня 2013 року позивач звернулася до суду з позовом до КВ ЖРЕП Кіровського району про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Ухвалою Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від 02 серпня 2013 року позовна заява була залишена без руху, оскільки не відповідала вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме:
- у позовній заяві не вказано інших осіб, які зареєстровані у квартирі;
- не зазначено їх у якості третіх осіб;
- не сплачено судовий збір, оскільки норми ЗУ «Про захист прав споживачів» не
застосовуються до спірних правовідносин.
06 вересня 2013 року позивач повідомила Кіровський районний суд м. Дніпропетровська про виконання ухвали суду від 02 серпня 2013 року. Між тим ухвалу було виконано не у повному обсязі, а саме: позивач так і не вказала осіб, які зареєстровані у квартирі та не зазначила їх у якості третіх осіб, що у відповідності з ч. 2 ст. 121 ЦПК України є підставою для її повернення.
Керуючись ч. 2 ст. 121 ЦПК України, суд
Позовну заяву ОСОБА_1 Шотаєвни до Комунального виробничого Житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Кіровського району про відшкодування матеріальної та моральної шкоди повернути позивачу.
Роз'яснити позивачу, що у разі оформлення позову відповідно до вимог ст. ст. 119, 120 ЦПК України позовна заява може бути подана повторно до суду.
Ухвалу суду може бути оскаржено у апеляційний суд Дніпропетровської області через Кіровський районний суд м. Дніпропетровська шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення, у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя М.О. Католікян