Ухвала від 22.12.2014 по справі 2-а-1066/11

Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області

Справа № 2-а-1066/11

Номер провадження 6-а/213/232/14

УХВАЛА

Іменем України

22 грудня 2014 року, Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:

головуючого судді Мазуренко В.В.,

при секретарі Шишка М.В.,

за відсутності заявника ОСОБА_1, представника УПФУ в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу Дніпропетровської області,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Кривому Розі заяву ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання виконавчого листа у справі № 2а-1066/11 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу про визнання дій протиправними та зобов,язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду з вищезазначеною заявою та просить поновити пропущений строк для пред'явлення до виконання виконавчого листа у справі № 2а-1066/11 за її адміністративним позовом до Управління Пенсійного Фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу про визнання дій протиправними та зобов,язання вчинити певні дії.

Сторони в судове засідання не з'явились. Про час і місце розгляду справи були повідомлені своєчасно, про причини неявки не повідомили. Згідно ч.3 ст.261 КАС України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Відповідно до ст. 41 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Ознайомившись із заявою, матеріалами адміністративної справи № 2а-1066/11, суд вважає встановленими наступні обставини.

Постановою Інгулецького районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області від 24.05.2011 року позовні вимоги ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов,язання вчинити певні дії, задоволено.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 14.06.2013 року вищезазначену постанову суду першої інстанції залишено без змін.

Копію ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 14.06.2013 року ОСОБА_1 було направлено в липні 2013 року (а.с.27), але підтвердження про отримання нею копії вказаного документа відсутнє.

Відповідно до ч. 1 ст. 261 КАС України, стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого листа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.

Таким чином, враховуючи, що ОСОБА_1 зазначила про несвоєчасне отримання нею документів, вже після закінчення строку для пред,явлення виконавчого листа до виконання, суд вважає, що строк для пред'явлення виконавчого листа до виконання у зазначеній справі було пропущено з поважних причин, та підлягає поновленню.

Керуючись ст. ст. 41, 261 КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання - задовольнити.

Поновити пропущений строк для пред'явлення до виконання виконавчого листа у справі № 2а-1066/11 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу про визнання дій протиправними та зобов,язання вчинити певні дії.

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до апеляційного суду Дніпропетровської області через Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу протягом 5 днів з дня отримання її копії.

Суддя В.В.Мазуренко

Попередній документ
42075045
Наступний документ
42075047
Інформація про рішення:
№ рішення: 42075046
№ справи: 2-а-1066/11
Дата рішення: 22.12.2014
Дата публікації: 06.01.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (13.06.2011)
Дата надходження: 25.03.2011
Предмет позову: "Діти війни"
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
БОНДАРЕНКО ГАЛИНА ЮРІЇВНА
БРАГА АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГУРГУЛА ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
КАРДАШ ОЛЕКСАНДРА ІВАНІВНА
КАРІКОВА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА
КОПНЯК СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
ЛЕОНОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
МАШКІНА ВІРА ВАЛЕНТИНІВНА
МЕЛЬНИК ІВАН ІВАНОВИЧ
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
САВЕНКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
САВРАНСЬКИЙ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
ЧОРНА ВАЛЕНТИНА ГНАТІВНА
суддя-доповідач:
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
БОНДАРЕНКО ГАЛИНА ЮРІЇВНА
БРАГА АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КАРДАШ ОЛЕКСАНДРА ІВАНІВНА
КАРІКОВА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА
КОПНЯК СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
ЛЕОНОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
МАШКІНА ВІРА ВАЛЕНТИНІВНА
МЕЛЬНИК ІВАН ІВАНОВИЧ
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
САВЕНКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
САВРАНСЬКИЙ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
ЧОРНА ВАЛЕНТИНА ГНАТІВНА
відповідач:
Пенсійний Фонд України в Зборівському районі
УДАІ УМВС України в Миколаївської області
Управління Пенсійного Фонду
Управління пенсійного фонду в Тлумацькому районі
Управління пенсійного фонду в Галицькому районі
Управління Пенсійного фонду у Сквирському районі
Управління Пенсійного фонду України в Корсунь - Шевченківському районі Черкаської області
Управління Пенсійного фонду України у Погребищенському районі Вінницької області
Управління ПФУ в Іванівському районі
УПФ України в м. Калуш
УПФУ в Городищенському районі
УПФУ Жовтневого района м.Дніпропетровська
УПФУ Кіровського району
позивач:
Арсенюк Володимир Семенович
БЕДРЕКОВСЬКА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
Дорошенко Іван Федорович
Івакіна Тамара Миколаївна
Кліщ Клавдія Федорівна
Ключник Володимир Якович
Кульчицька Марія Петрівна
Лущик Неонілія Йосипівна
Мацюк Микола Зіновійович
Огородник Ганна Сидорівна
Піндус Ганна Іванівна
Піщик Марії Іванівни
Слободяник Ганна Володимирівна