Ухвала від 18.12.2006 по справі 22-5775/2006р

УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м. Одеса, вул. Гайдара, 24а

Тел. (код 0482) 49-26-43; 49-26-45

Факс 49-26-08

УХВАЛА

18 грудня 2006 року м. Одеса

Колегія суддів судової палати з цивільних справ

апеляційного суду Одеської області у складі: головуючого - Плавич Н.Д. суддів: Кварталової A.M., Левенця Б.Б. при секретарі: Чебан Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі заяву Державної виконавчої служби у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області про поновлення процесуального строку на апеляційне оскарження ухвали Котовського районного суду Одеської від 29.серпня 2006 року по справі за заявою державного професійно - технічного навчального закладу «Котовський професійний ліцей» про зняття арешту з майна, -

ВСТАНОВИЛА:

Державна виконавча служба у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області звернулася до апеляційного суду з заявою про поновлення процесуального строку на апеляційне оскарження ухвали суду від 29.08.200бр., посилаючись на те, що Державна виконавча служба у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області не повідомлялася належним чином про день та місце розгляду справи. Крім того, ухвалу суду Державна виконавча служба у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області отримала лише 30.08.2006 року, що позбавило їх конституційного права на судовий захист оскарження ухвали суду у встановлений законом строк.

Судом апеляційної інстанції встановлено, що представник Державної виконавчої служби у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області дійсно не був присутній у судовому засіданні суду першої інстанції, та в матеріалах справи відсутні будь - які докази того, що його сповіщали належним чином про день та місце слухання справи.

Справа № 22-5775/2006 р. Доповідач у першій інстанції: Драгомерецька К.П.

Доповідач: суддя - Плавич Н.Д.

Оскаржувана ухвала судом першої інстанції на адресу Державної виконавчої служби у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області не направлялась.

На підставі зазначеного, колегія суддів вважає, що апелянт пропустив строк на апеляційне оскарження рішення суду з поважних причин, який згідно ст.7 3 ЦПК України підлягає поновленню.

Керуючись ст. 2 94 ч.3 ЦПК Україні, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

Заяву Державної виконавчої служби у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області задовольнити.

Поновити Державній виконавчій службі у м. Котовськ, Котовському та Красноокнянському районах Одеської області строк на оскарження ухвали Котовського районного суду Одеської області від 2 9 серпня 2006 року по справі за заявою державного професійно - технічного навчального закладу «Котовський професійний ліцей» про зняття арешту з майна.

Ухвала колегії суддів оскарженню не підлягає.

Попередній документ
420587
Наступний документ
420589
Інформація про рішення:
№ рішення: 420588
№ справи: 22-5775/2006р
Дата рішення: 18.12.2006
Дата публікації: 10.11.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Одеської області
Категорія справи: