Дата документу 15.12.2014
Справа № 501/5928/14-ц
6/501/261/14
15.12.2014 р. Іллічівський міський суд Одеської області в складі:
головуючого - судді Ледньової Т.В.
при секретарі - Пращук А.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Іллічівську Одеської області подання державного виконавця ВДВС Іллічівського міського управління юстиції Одеської області ОСОБА_1 про тимчасове обмеження ОСОБА_2 у праві виїзду за межі України, -
Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Іллічівського міського управління юстиції Одеської області ОСОБА_1 звернулася до суду з поданням про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_2, зобов'язаного на підставі виконавчого листа №501/10/14-ц від 03.07.2014 р., виданого Іллічівським міським судом Одеської області, до сплати на користь ОСОБА_3 501548,57 грн.
Представник ВДВС Іллічівського міського управління юстиції Одеської області ОСОБА_1 до суду не з'явилася, заявила клопотання про розгляд подання у її відсутності (а.с. 3).
Боржник не з'явився в судове засідання, про слухання справи повідомлявся належним чином (а.с. 14), про причини неявки не повідомив.
Стягувач не з'явилася в судове засідання, про слухання справи повідомлялась належним чином (а.с. 14), про причини неявки не повідомила.
Судом винесено ухвалу про розгляд справи у відсутності нез'явившихся учасників судового розгляду.
Дослідивши надані матеріали, суд приходить до висновку, що подання є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 6 Закону України “Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України”, ст. ст. 5, 11 ч. 3 п. 18 Закону України “Про виконавче провадження”, ст. ст. 209, 210, 377-1 ЦПК України, -
Подання державного виконавця ВДВС Іллічівського міського управління юстиції Одеської області ОСОБА_1 - задовольнити.
Тимчасово обмежити у праві виїзду за межі України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, до погашення заборгованості у розмірі 501548,57 грн. на користь ОСОБА_3
Копію ухвали направити адміністрації Державної прикордонної служби України, ВДВС та сторонам виконавчого провадження - для відома та виконання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя