Ухвала від 26.12.2014 по справі 2а-781/11

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 2а-781/11

Суддя доповідач Коротких А. Ю.

УХВАЛА

26 грудня 2014 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Коротких А.Ю., перевіривши апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва на постанову Солом'янського районного суду м. Києва від 10 березня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про перерахунок пенсії, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Солом'янського районного суду м. Києва від 10 березня 2011 року позов задоволено частково (а.с. 18-20).

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 12 квітня 2012 року постанову Солом'янського районного суду м. Києва від 10 березня 2011 року залишено без змін (а.с.28-29).

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, 17 грудня 2014 року управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва повторно подало апеляційну скаргу, в якій просить суд апеляційної інстанції скасувати постанову суду першої інстанції та ухвалити нову, якою в задоволенні позову відмовити повністю. Також апелянт просить поновити строк на апеляційне оскарження.

Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що у відкритті апеляційного провадження має бути відмовлено з наступних підстав.

Відповідно до ч. 2 ст. 189 КАС України, отримавши апеляційну скаргу, суддя-доповідач протягом трьох днів перевіряє її відповідність вимогам статті 187 цього Кодексу і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.

Згідно з абз. 3 ч. 4 ст. 189 КАС України незалежно від поважності причини пропуску строку апеляційного оскарження суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження у разі, якщо апеляційна скарга прокурора, органу державної влади, органу місцевого самоврядування чи іншого суб'єкта владних повноважень подана після спливу одного року з моменту оголошення оскаржуваного судового рішення.

Відповідно до п. 3 ч. 5 ст. 189 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі також у випадках, якщо є ухвала про відмову у задоволенні апеляційної скарги цією особи або про відмову у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою.

Як вбачається з матеріалів справи, оскаржувана постанова суду першої інстанції оголошена 10 березня 2011 року, а апеляційну скаргу управлінням Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва подано 17 грудня 2014 року, тобто після спливу більш ніж одного року з моменту оголошення оскаржуваного рішення.

Крім того, в задоволенні апеляційної скарги управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва на постанову Солом'янського районного суду м. Києва від 10 березня 2011 року вже було відмовлено (а.с. 28-29).

За таких обставин, доходжу до висновку про необхідність відмови у відкритті апеляційного провадження на підставі абз. 3 ч. 4, п. 3 ч. 5 ст. 189 КАС України.

Керуючись ст.ст.186, 189 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

У відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва на постанову Солом'янського районного суду м. Києва від 10 березня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про перерахунок пенсії - відмовити.

Ухвала набирає законної сили у порядку, визначеному ст. 254 КАС України, але може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядок і строки, визначені ст.212 КАС України.

Суддя Коротких А.Ю.