Ухвала від 19.12.2014 по справі 232/1432/14-а

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

19 грудня 2014 р. справа № 232/1432/14-а

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Сіваченко І.В.

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Сіваченко І.В., розглянувши апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області на постанову Кіровського міського суду Донецької області від 17 липня 2014 року у справі № 232/1432/14-а за позовом ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області про зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа з апеляційною скаргою Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області на постанову Кіровського міського суду Донецької області від 17 липня 2014 року у справі № 232/1432/14-а за позовом ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області про зобов'язання вчинити певні дії.

Ознайомившись з даною апеляційною скаргою, вважаю, що вона не відповідає вимогам статті 187 Кодексу адміністративного судочинства (далі - КАС) України, у зв'язку з чим така скарга підлягає залишенню без руху, з наступних підстав.

Відповідно до частини п'ятої статті 187 КАС України апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження, якщо цей документ не подавався раніше.

Згідно з частиною сьомою статті 56 Кодексу адміністративного судочинства України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.

Як вбачається з матеріалів справи, апеляційна скарга підписана заступником начальника Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області Кисельовою С.О., однак до апеляційної скарги не додано оформлений належним чином документ щодо повноважень особи, яка її підписала.

Таким чином, слід подати документ, який надає заступнику начальника повноваження на підписання апеляційної скарги, а якщо вона в цей час виконувала обов'язки начальника управління, також відповідні документи про це.

Згідно з частиною першою статті 108 КАС України, зазначені обставини тягнуть за собою залишення апеляційної скарги без руху з наданням строку для усунення недоліків шляхом надання доказів про повноваження заступника начальника Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області Кисельової С.О. на підписання апеляційної скарги.

Керуючись ст. 108, ст. 186, ч.3 ст. 187, ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області на постанову Кіровського міського суду Донецької області від 17 липня 2014 року у справі № 232/1432/14-а за позовом ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Донецької області про зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.

Встановити строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом п'яти днів з наступного дня після отримання копії цієї ухвали.

Роз'яснити скаржнику, що при невиконанні вимог даної ухвали, апеляційна скарга повертається без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя І.В.Сіваченко

Суддя-доповідач: Сіваченко І.В.