Ухвала від 18.12.2014 по справі 904/5811/14

УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

18.12.14р. Справа № 904/5811/14

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Примак С.А.

за заявою Дніпродзержинською об'єднаною державною податковою інспекцією Дніпропетровської області Державної податкової служби

до боржника Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, р.к.н.о.п.п. НОМЕР_1

про визнання банкрутом

Представники:

від кредитора: Левченко Т.Г. довіреність від 08.12.14р.

Келеберда В.С. довіреність від 04.09.14р.

від боржника: не з'явився

в засіданні приймали участь:

ліквідатор: Козаченко В.М.

ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, р.к.н.о.п.п. НОМЕР_1 порушено 25.09.14 р. за заявою Дніпродзержинською об'єднаною державною податковою інспекцією Дніпропетровської області Державної податкової служби .

14.10.14р. постановою господарського суду Визнати Фізичну особу-підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, р.к.н.о.п.п. НОМЕР_1 - банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік до 14.10.15р. Ліквідатором Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, р.к.н.о.п.п. НОМЕР_1 призначено арбітражного керуючого Козаченко Володимир Михайлович (АДРЕСА_2, свідоцтво НОМЕР_2 від 30.05.13р.).

15.10.14 р. з метою виявлення кредиторів банкрута, оприлюднено повідомлення про визнання боржника банкрутом господарським судом на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом розміщено на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України 15.10.14р., номер публікації № 10044.

02.12.14р. від ліквідатора до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт та ліквідаційний баланс.

В ході здійснення ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість перед кредиторами:

1. Дніпродзержинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області на суму 1 405 383,79 грн. - 3 черга задоволення.

Згідно довідок Відділу Держземагенства у м. Дніпродзержинську № 1/04-3150 від 03.10.14р., Центру надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів підпорядкованого ГУ МВС України в Дніпропетровській області № 6762 від 25.10.14р., Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області № 07.1/13-26/5931 від 22.10.14р., Управління пенсійного фонду України в Заводському районі м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області № 9581/08/43 від 27.11.14р., Управління пенсійного фонду України в Баглійському районі м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області № 9002/02/20 від 24.11.14р., відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпродзержинську Дніпропетровської області № 08-2554 від 20.11.14р., Дніпродзержинського міського центру зайнятості № 3445 від 19.11.14р., Заводського відділу державної виконавчої служби Дніпродзержинського міського управління юстиції № 1/04-14/22898 від 20.11.14р. за боржником нерухомого майна, сільськогосподарської техніки, транспортних засобів, земельних ділянок не зареєстровано, виконавчі провадження у відношенні відповідача відсутні.

Встановлені вимоги кредиторів залишились незадоволеними у зв'язку з відсутністю майна боржника.

Згідно п. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс станом на 01.12.14р., суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Відповідно до п.п.6 п.1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.46 цього Закону.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 37, 46, п.п.6 п.1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, р.к.н.о.п.п. НОМЕР_1.

Припинити підприємницьку діяльність Суб'єкта господарювання фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, (ідентифікаційний код НОМЕР_1).

Провадження у справі припинити.

Копія цієї ухвали надсилається органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також власнику майна та органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Суддя С.А. Примак

Попередній документ
41976975
Наступний документ
41976981
Інформація про рішення:
№ рішення: 41976980
№ справи: 904/5811/14
Дата рішення: 18.12.2014
Дата публікації: 23.12.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: