Справа № 127/10213/14-ц
Провадження № 22-ц/772/3631/2014
09.12.2014 місто Вінниця
Суддя апеляційного суду Вінницької області Чуприна В.О., в порядку вирішення питання щодо відкриття апеляційного провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третьої особи без самостійних вимог - управління Держземагенства у Вінницькому районі Вінницької області, про захист права користування земельною ділянкою шляхом визнання договору недійсним та зобов'язання вчинити певні дії, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 13 листопада 2014 року, встановив:
на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 13.11.2014 р. ОСОБА_1 у строки цивільного процесуального закону подана апеляційна скарга, яка після усунення недоліків відповідно до ухвали апеляційного суду Вінницької області від 25.11.2014 р., відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України та сплачена судовим збором у розмірі, передбаченому Законом України "Про судовий збір".
Керуючись ч. 5 ст. 297 ЦПК України, ухвалив:
Відкрити апеляційне провадження у цивільні справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третьої особи без самостійних вимог - управління Держземагенства у Вінницькому районі Вінницької області, про захист права користування земельною ділянкою шляхом визнання договору недійсним та зобов'язання вчинити певні дії, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 13 листопада 2014 року.
Суддя апеляційного суду
Вінницької області В.О. Чуприна