Дата документу Справа №
№ 22-ц/778/5866/14
05 грудня 2014 р. м. Запоріжжя
Суддя судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Запорізької області Боєва В.В. при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою директора товариства з обмеженою відповідальністю «Вега-Авто» ОСОБА_2 на ухвалу Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 14 листопада 2014 року за поданням державного виконавця Жовтневого відділу державної виконавчої служби Запорізького міського управління юстиції Єфімової Ю.А. про обмеження керівника ТОВ «Вега-Авто» ОСОБА_2 у праві виїзду за кордон без вилучення паспортного документу,
Ухвалою Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 14 листопада 2014 року подання задоволено.
На зазначене судове рішення директор ТОВ «Вега-Авто» ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу.
Беручи до уваги, що апеляційна скарга подана з додержанням вимог, встановлених ст.ст. 294, 295 ЦПК України вважаю можливим відкрити апеляційне провадження по справі.
Керуючись ст.ст. 294 - 298 ЦПК України, суддя
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою директора товариства з обмеженою відповідальністю «Вега-Авто» ОСОБА_2 на ухвалу Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 14 листопада 2014 року у цій справі.
Надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї письмових матеріалів особам, які беруть участь у справі.
Зазначеним особам надати строк для надання можливих заперечень на апеляційну скаргу до 18.12.2014 року .
Для забезпечення апеляційного розгляду справи провести підготовчі дії, передбачені ст. 301 ЦПК України.
Суддя: