Справа № 465/1073/13-к Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/783/761/14 Доповідач: ОСОБА_2
про відкриття апеляційного провадження
24 листопада 2014 року суддя Апеляційного суду Львівської області ОСОБА_2 , вирішуючи питання прийняття апеляційної скарги адвоката ОСОБА_3 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_4 на вирок Франківського районного суду м.Львова від 17 жовтня 2014 року,-
встановив:
вищевказаним вироком ОСОБА_4 визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, та призначено покарання у виді 6 (шести) років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, що є його приватною власністю.
Міру запобіжного заходу відносно ОСОБА_4 до вступу вироку в законну силу залишено попередню у вигляді тримання під вартою.
Вирішено питання з речовими доказами.
Не погоджуючись із даним вироком, захисник обвинуваченого ОСОБА_4 - ОСОБА_3 подав на нього апеляційну скаргу.
Вказана апеляційна скарга відповідає вимогам ст.396 КПК України.
Із урахуванням наведеного та відсутністю перешкод для відкриття апеляційного провадження за поданою апеляційною скаргою, вважаю, що апеляційне провадження підлягає відкриттю.
Керуючись ст.396, 398 КПК України,
постановив:
відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_4 - ОСОБА_3 на вирок Франківського районного суду м.Львова від 17 жовтня 2014 року.
Встановити учасникам судового провадження строк для подання можливих заперечень на апеляційну скаргу 5 днів з моменту отримання ухвали про відкриття апеляційного провадження.
Копію ухвали надіслати учасникам судового провадження.
Суддя Апеляційного суду
Львівської області ОСОБА_2