про прийняття апеляційної скарги до провадження
"26" листопада 2014 р. Справа №922/4078/14
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Черленяк М.І., суддя Ільїн О.В., суддя Хачатрян В.С.,
розглянувши матеріали апеляційної скарги позивача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Престиж 10», м.Харків (вх.№4011Х/1-40) на рішення господарського суду Харківської області від 04.11.2014 року по справі №922/4078/14,
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Престиж 10», м.Харків,
до Антимонопольного комітету України, м.Харків,
про визнання протиправним та скасування рішення,-
У вересні 2014 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Престиж 10» звернулося до господарського суду Харківської області з позовною заявою, в якій просило суд визнати протиправним та скасувати рішення Адміністративної колегії Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 03.07.2014 року №158-р/к «Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу».
Рішенням господарського суду Харківської області від 04.11.2014 року по справі №922/4078/14 (суддя Кухар Н.М.) у позові відмовлено.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Престиж 10» із вказаним рішенням господарського суду першої інстанції не погодилося та звернулося до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення місцевим господарським судом при прийнятті рішення норм матеріального та процесуального права, просить скасувати рішення господарського суду Харківської області від 04.11.2014 року по справі №922/4078/14 та прийняти нове судове рішення, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Одночасно з апеляційною скаргою, апелянт звернувся до суду з клопотанням про поновлення строку подання апеляційної скарги, посилаючись на те, що він був пропущений з поважних причин.
Заслухавши доповідь судді-доповідача щодо вищевказаного клопотання, згідно з вимогами ч. 2 ст. 93 Господарського процесуального кодексу України, розглянувши клопотання про відновлення строку на апеляційне оскарження, колегія суддів дійшла висновку про те, що строк подання апеляційної скарги повинен бути поновлений.
Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 53, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів, -
1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Престиж 10» про поновлення пропущеного строку на подання апеляційної скарги задовольнити та поновити строк на подання апеляційної скарги.
2. Прийняти апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Престиж 10» до провадження.
3. Розгляд апеляційної скарги призначити на « 22» грудня 2014 року на 10:30 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Правди 13, 1-й поверх, каб. №111.
4. Відповідачу надати до суду відзив на апеляційну скаргу та документи в обґрунтування своєї позиції по справі.
5. Сторонам надати до суду довідку та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на день розгляду справи.
6. Викликати в судове засідання представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття представників письмово повідомити суд.
7. Попередити сторони, що у разі неявки представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями, ненаданням витребуваних документів, справа може бути розглянута за наявними в ній документами.
Головуючий суддя Черленяк М.І.
Суддя Ільїн О.В.
Суддя Хачатрян В.С.
2. Розгляд скарги призначити на о год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Правди, 13, 1-й поверх, каб. № .