Постанова від 19.11.2014 по справі 815/2562/13-а

Справа № 815/2562/13-а

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 листопада 2014 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі колегії:

головуючої судді Потоцької Н.В.

судді Завальнюка І.В

судді Єфіменко К.С.

за участю секретаря Загрійчук О.В.

сторін:

позивача ОСОБА_1

представника відповідача Морозова Є.В.

представника відповідача Семенова Є.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Служби безпеки України в Одеській області, Служби безпеки України про визнання протиправними та скасування наказу УСБУ України в Одеській області №206-ОС від 15.08.2012 року в частині терміну перебування в розпорядженні з 17 липня 2012 року по 17 жовтня 2012 року та наказу СБУ України №225-ОС від 28 лютого 2013 року в частині призначення ОСОБА_1 на посаду помічника начальника управління-начальника юридичного сектора управління ВКР СБУ в м. Севастополі, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Одеського окружного адміністративного суду з позовом до управління Служби безпеки України в Одеській області, Служби безпеки України, в якому з урахуванням наданих уточнень, просить:

- визнати протиправним наказ начальника Управління СБ України в Одеській області № 206 - ОС від 15 серпня 2012 року в частині терміну перебування в розпорядженні з 17 липня по 17 жовтня 2012 року;

- скасувати наказ начальника Управління СБ України в Одеській області № 206 - ОС від 15 серпня 2012 року в частині терміну перебування в розпорядженні з 17 липня по 17 жовтня 2012 року;

- визнати протиправним наказ СБ України № 225 -ОС від 28 лютого 2013 року в частині призначення ОСОБА_1 на посаду помічника начальника управління - начальника юридичного сектора Управління ВКР СБУ в м. Севастополі;

- скасувати наказ СБ України № 225 - ОС від 28 лютого 2013 року в частині призначення ОСОБА_1 на посаду помічника начальника управління - начальника юридичного сектора Управління ВКР СБУ в м. Севастополі.

Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що посадовими особами - начальником Управління СБУ в Одеській області генерал-майором Туріцею В.В., виконуючим обов'язки начальника управління - першим заступником начальника Управління СБ України полковником Чорним М.Г., помічником начальника управління-начальником відділу роботи з особовим складом Управління СБУ в Одеській області полковником Навроцьким В.В., помічником начальника управління - начальником юридичного сектору підполковником юстиції Калашниковою Т.Б. та посадовими особами Управління роботи з особовим складом СБУ були грубо порушені його права щодо ознайомлення мене з наказами при виведенні в розпорядження; під час знаходження в розпорядженні; незаконно визначений строк та термін мого перебування в розпорядженні в наказі начальника Управління № 206-ОС від 15 серпня 2012 року; порушений порядок підготовки документів при призначені на посаду та які в подальшому стали підставою до наказу про призначення на посаду, що порушило його права, передбачені відповідними законами України.

Отже, на думку позивача дії вказаних посадових осіб є незаконними, оскільки під час його перебування в розпорядженні на протязі семи з половиною місяців були грубо порушені вимоги Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби безпеки України № 1262/2007 року, а саме: пункт 43 «в», пункт 48 «є», а також вимоги Інструкції про організацію виконання Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби безпеки України № 772 від 14 жовтня 2008 року , а саме: пункт 4.9 абзац 2, абзац 4; пункт 4.10 абзац 1, абзац 2, абзац 3; пункт 4.13.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі, посилаючись на обставини викладенні в адміністративному позові та наданих у судовому засіданні поясненнях та просив задовольнити позов в повному обсязі.

Представник відповідача /Служби безпеки України/ просив відмовити в задоволенні позову з підстав, наведених у письмових запереченнях (т. 1 а/с. 108-110) та наданих в судовому засіданні поясненнях, зокрема зазначивши, що за результатами роботи комісії Голові СБ України було запропоновано призначити ОСОБА_1 помічником начальника Управління (з юридичних питань) Управління ВКР СБ України в АРК і м. Севастополі (з дислокацією в м. Севастополі). Голова СБ України 20.02.2013 року погодився з запропонованим рішенням. 28.02.2013 року наказом Голови СБ України від 28.02.2013 року № 225-ос полковника ОСОБА_1 було призначено помічником начальника Управління (з правової роботи) - старшим юрисконсультом Управління ВКР СБ України в АРК і м. Севастополі (з дислокацією в м. Севастополі) за п. п. «б» п.44 Положення про проходження військової служби військовослужбовцями СБ України, затвердженого Указом Президента України від 27.12.2007 року № 1262/2007 (на рівнозначну посаду).

При прийнятті рішення щодо призначення ОСОБА_1 на вказану посаду також враховувалися вимоги п. 2.3.2 Інструкції про організацію роботи з переміщення по службі військовослужбовців СБ України за службовою потребою, затвердженої наказом Центрального управління СБ України від 07.07.2011 року № 270/ДСК.

Представник відповідача /управління Служби безпеки України в Одеській області/ просив відмовити в задоволенні позову, підтримавши позицію представника Служби безпеки України.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників процесу, дослідивши обставини, якими обґрунтовуються позовні вимоги та заперечення, перевіривши їх доказами, суд встановив наступне.

15 серпня 2012 року наказом начальника Управління Служби безпеки України генерал-майора Туриці В.В. № 206 - ОС ОСОБА_1 був зарахований у його розпорядження з 17 липня по 17 жовтня 2012 року за п. п. «б» п. 48 «у зв'язку з проведенням організаційних заходів» за посадою начальника відділу.

Підставою для вказаного наказу став наказ СБУ № 041 ОС від 19 липня 2012 року.

Термін перебування у розпорядженні неоднарозово продовжувався у зв'язку з перебуванням військовослужбовця на лікуванні та у щорічній основній відпустці ( Накази УСБУ в Одеській області від 22.10.2012 № 271-ос, від 24.11.2012 № 310-ос, від 11.01.2013 № 6-ос, від 22.02.2013 № 50-ос)

15 серпня 2012 року по 29.09.2012 року згідно затвердженого графіка відпусток співробітників на 2012 рік та на підставі рапорту ОСОБА_1 була надана основна відпустка (наказ № 217-ос від 18.08.2012 р.), полковник ОСОБА_1 захворів та перебував на лікуванні з 11.09.2012 по 08.10.2012 рр.

08 жовтня 2012 року ОСОБА_1 звернувся до Навроцького В.І. з рапортом про продовження терміну відпустки у зв'язку з хворобою.

На підставі довідки від 02.04.2013 № 15/118, наданої Військово-медичною службою ВМУ СБ України в Управлінні СБ України в Одеській області встановлено, що полковник юстиції ОСОБА_1 значний час перебуває на лікуванні (11.09.2012-08.10.2012; 24.10.12-14.11.2012; 13.12.2013-27.12.2012; 23.01.2013-08.02.2013; з 18.03.2013 по т.ч.). З огляду на зазначені терміни вікування та відповідно до пункту 8.1.6 Положення про медичний огляд у Службі безпеки України, затвердженого наказом ЦУ СБ України від 26.10.2012 482/ДСК, який визначає, що військовослужбовці, у тому числі ті, які перебувають у розпорядженні, проходять медичний огляд на підставі направлення, оформленого підрозділом кадрового забезпечення органу, підрозділу, закладу СБУ при частому та тривалому лікуванні (особи, які за останні 12 місяців були непрацездатними з приводу одного захворювання не менше чотирьох випадків із загальною кількістю днів непрацездатності 40 днів і більше або з приводу різних захворювань не менше 6 випадків за останні 12 місяців із загальною кількістю днів непрацездатності понад 60 днів), полковнику юстиції ОСОБА_1 було запропоновано розглянути питання щодо звільнення з військової служби за станом здоров'я.

На виконання пунктів 4.2 рішення колегії СБ України, оголошеного наказом Голови СБ України від 30.01.2013 № 33/ДСК та 8.1 Плану основних організаційних заходів оперативно-службової діяльності УРОС СБ України на 2013 рік, затвердженого Головою Служби безпеки України 17.12.2012 № 11/8724, з метою подальшого підвищення рівня кадрового забезпечення оперативно-службової діяльності, ефективності використання кадрового потенціалу та надання практичної допомоги керівництву Управління СБ України в Одеській області з питань зменшення чисельності співробітників, яких зараховано у розпорядження, в період з 10 по 15 лютого 2013 року комісією УРОС СБ України здійснено виїзд і перевірку стану кадрового забезпечення вищевказаного регіонального органу. Під час перевірки комісією, в межах своїх повноважень, проведені бесіди з начальником Управління СБ України в Одеській області, заступниками начальника управління, керівниками структурних підрозділів, деякими колишніми співробітниками УВКР СБ України в Південному регіоні, які перебувають у розпорядженні начальника регіонального органу. Проведено вивчення і аналіз документальних матеріалів із вищезазначених питань. Під час проведення бесід з керівництвом регіонального органу, відповідно до абзацу другого пункту 4.10 Інструкції, також розглядались кандидатури військовослужбовців, які перебувають у розпорядженні щодо заміщення вакантних посад, які на той час були в управлінні. Кандидатура ОСОБА_1 були відхилена по причині негативної оцінки моральних та професійних якостей з боку керівництва Управління. Виявлені за результатами перевірки недоліки доведені до керівництва Управління та надані конкретні рекомендації щодо їх усунення (довідка від 14.03.2013 № 11/2-2757). Також, наголошено на необхідності скасування наказу УСБУ в Одеській області від 07.02.2013 № 31-ос.

Також за результатами проведеної у вказаному регіональному органі роботи, з урахуванням положень актів чинного законодавства України була підготовлена доповідна записка на ім'я Голови СБ України від 20.02.2013 т 11/2/1-1848 з пропозиціями щодо подальшого службового використання військовослужбовців, які перебувають у розпорядженні начальника Управління СБ України в Одеській області. Відповідно до рішення Голови СБ України, вимог Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби безпеки України, затвердженого Указом Президента України від 27.12.2007 № 1262, Інструкції про організацію роботи з переміщення до службі військовослужбовців Служби безпеки України за службовою потребою, затвердженої наказом Центрального управління СБ України від 07.07.2011 № 270/ДСК значна кількість військовослужбовців (в їх числі полковник юстиції ОСОБА_1.), наказом Голови СБ України від 28.02.2013 № 225-ос призначені на посади рівні тим, що обіймали військовослужбовці до зарахування у розпорядження.

При розгляді питання щодо переміщення полковника юстиції ОСОБА_1 до іншого органу СБ України враховувалась інформація, яка міститься в матеріалах його особової справи.

Також,згідно з наявними матеріалами, які містяться в особовій справі полковнику юстиції ОСОБА_1 неодноразово пропонувалось прибути до Управління (повідомлялось в особистих бесідах по телефону та телеграмою) для уточнення наявної інформації та обговорення питань подальшого службового використання.

Зазначеними пропозиціями він не скористався у зв'язку з перебуванням на лікуванні, в той же час, за інформацією Військово-медичної служби ВМУ СБ України в Управлінні СБ України в Одеській області, за наданням медичної допомоги у період з 08.02.2013 по 18.03.2013 ОСОБА_1 не звертався.

28.02.2013 року наказом Голови СБ України від 28.02.2013 року № 225-ос полковника ОСОБА_1 було призначено помічником начальника Управ ління (з правової роботи) - старшим юрисконсультом Управління ВКР СБ Укра їни в АРК і м. Севастополі (з дислокацією в м. Севастополі) за п.п. «б» п.44 По ложення про проходження військової служби військовослужбовцями СБ Украї ни, затвердженого Указом Президента України від 27.12.2007 року № 1262/2007 (на рівнозначну посаду).

Надаючи належну правову оцінку спірним правовідносинам суд виходив з наступного.

Статтею 19 Закону України «Про Службу безпеки України» визначено, що кадри Служби безпеки України складають, зокрема, співробітники-військовослужбовці, працівники, які уклали трудовий договір із Службою безпеки України, а також військовослужбовці строкової служби. Порядок обліку кадрів Служби безпеки України затверджується Головою Служби безпеки України.

Відповідно до ч. 1 статті 20 Закону України «Про Службу безпеки України», умови і порядок виконання своїх обов'язків співробітниками - військовослужбовцями Служби безпеки України визначаються укладеним договором (контрактом). На них, а також на військовослужбовців строкової служби поширюється порядок проходження військової служби у Збройних Силах України, визначений законодавством.

Порядок проходження військової служби за контрактом особами офіцерського складу, рядового, сержантського і старшинського складу Служби безпеки України (далі - військовослужбовці Служби безпеки України), виконання ними військового обов'язку в запасі та особливості проходження військової служби у воєнний час визначає Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби безпеки України, затверджене Указом Президента України від 27.12.2007 року №1262/2007 (далі-Положення).

Положення застосовується також до відносин, що виникають у зв'язку з проходженням у Службі безпеки України кадрової військової служби особами офіцерського складу до їх переходу в установленому порядку на військову службу за контрактом або звільнення з військової служби.

Згідно з підпунктом «б» п. 48 Положення, зарахування військовослужбовців Служби безпеки України у розпорядження прямих начальників (командирів) допускається, зокрема, у разі скорочення штатів або проведення організаційних заходів - до 3 місяців.

Час перебування військовослужбовця на лікуванні, в основній та встановлених законодавством додаткових відпустках із загальної тривалості періоду перебування у розпорядженні прямих начальників (командирів) виключається.

Вищевказані положення кореспондуються з приписами, закріпленими в Інструкції про організацію виконання Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби безпеки України, затвердженою наказом Служби безпеки України від 14.10.2008 №772 (далі-Інструкція), яка визначає механізм реалізації вимог Положення.

Так, згідно з п. 4.9 Інструкції, зарахування військовослужбовців у розпорядження відповідних начальників (п. 48 Положення) - це визначення їх тимчасового службово-посадового становища, коли вони проходять військову службу у підпорядкуванні відповідних начальників, але без призначення на конкретні посади.

Зарахування у розпорядження відповідних начальників (із зазначенням їх конкретних посад) проводиться наказами по особовому складу з обов'язковим визначенням дати початку та закінчення терміну розпорядження та доводиться до відома військовослужбовців, які зараховані в зазначене розпорядження, їх начальниками в установленому порядку.

Начальники, у розпорядженні яких перебувають військовослужбовці, зобов'язані організовувати їх службову діяльність, здійснювати контроль за нею відповідно до вимог військових статутів Збройних Сил України, Положення, інших нормативно-правових актів та несуть відповідальність за дотримання встановлених термінів перебування підлеглих у розпорядженні. Вони зобов'язані своєчасно, до закінчення терміну перебування в розпорядженні, ініціювати призначення таких військовослужбовців на відповідні посади чи у разі наявності підстав вживати заходів щодо їх звільнення з військової служби. Рішення щодо подальшого службового використання військовослужбовців, які перебувають у розпорядженні Голови Служби безпеки України або його заступників, приймаються відповідно Головою Служби безпеки України або його заступниками за погодженням з ним. Управління роботи з особовим складом здійснює загальний контроль за дотриманням встановлених термінів перебування військовослужбовців Служби безпеки України у розпорядженні відповідних начальників, а стосовно військовослужбовців, які перебувають у розпорядженні Голови Служби безпеки України, також вносить пропозиції щодо їх подальшого службового використання.

Відповідно до п. п.4.14 Інструкції час перебування військовослужбовця, який перебуває у розпорядженні відповідного начальника, на лікуванні, в щорічній основній, додаткових, творчих, соціальних відпустках та відпустках у зв'язку із хворобою, за сімейними обставинами та з інших поважних причин, продовжує строк цього розпорядження на період перебування військовослужбовця на лікуванні у зазначених відпустках, про що видаються відповідні накази по особовому складу щодо продовження строку перебування в розпорядженні.

Згідно з п. 4.10 Інструкції, зарахування військовослужбовців у розпорядження прямих начальників у разі скорочення штатів або проведення організаційних заходів (підпункт «б» пункту 48 Положення) здійснюється у разі звільнення їх з посад у зв'язку зі скороченням штатів або проведенням у Службі безпеки України або її органах, підрозділах, закладах, установах інших організаційних заходів (зміна організаційно-штатної побудови, передислокація, перерозподіл функціональних обов'язків та наявних сил у зв'язку із зміною покладених завдань, здійснення планових та позапланових переміщень військовослужбовців по службі у зв'язку з проведенням загальної ротації кадрів) відповідно до актів законодавства України та нормативно-правових актів чи інших розпорядчих документів Служби безпеки України, якими визначаються мета, зміст та терміни проведення цих заходів.

При проведенні організаційних заходів, унаслідок яких передбачається скорочення посад військовослужбовців, разом з організаційно-штатними пропозиціями подаються в установленому порядку пропозиції щодо подальшого використання військовослужбовців, посади яких скорочуватимуться. З військовослужбовцем, якого звільнено з посади у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів та зараховано у розпорядження, начальник, у розпорядження якого він зарахований (з тим, який зарахований у розпорядження Голови Служби безпеки України, Голова Служби безпеки України чи за його дорученням один із його заступників або начальник Управління роботи з особовим складом), проводить бесіду, під час якої ознайомлює його з цим наказом, роз'яснює права та обов'язки, пов'язані з перебуванням у розпорядженні, а також попереджає про те, що у разі, якщо до завершення строку перебування у розпорядженні він не буде призначений на штатну посаду відповідно до пунктів 44-46 Положення, у встановленому порядку вирішуватиметься питання про можливість його подальшого використання на військовій службі. Результати цієї бесіди оформлюються довідкою (рапортом), яка (який) долучається і до частини «Особова справа» матеріалів особової справи військовослужбовця.

В матеріалах справи містяться довідка про бесіду з позивачем від 08.10.2012 року, з яким він ознайомлений під особистий підпис, в якій зазначено, що у зв'язку з відсутністю в управлінні вакантних посад, відповідних тій, на якій ОСОБА_1 проходив службу до виведення в розпорядження, йому було рекомендовано звернутись до інших органів та підрозділів СБ України з проханням про подальше проходження військової служби і вирішити це питання самостійно. В ході бесіди полковник юстиції ОСОБА_1 підтвердив своє бажання в подальшому продовжити проходження військової служби в СБУ. Скарг чи пропозицій до керівництва Управління висловлено не було.

Отже, суд приходить до висновку, що зарахування позивача в розпорядження відповідного начальника на підставі підпункту «б» п. 48 Положення може відбуватися за умови видання наказ (№ 206-ОС від 15.08.2012р.) згідно з організаційно-штатними змінами, оголошеними наказом Голови Служби безпеки України від 17.07.2012 р. № 017.

Відтак з боку відповідачів порушення вимог законодавства при зарахуванні позивача у розпорядження за підпункту «б» п. 48 Положення, згідно відповідного наказу «По особовому складу» від 15.08.2012 року № 206-ОС, звільнивши його з посади консультанта головного відділу контррозвідувального захисту економіки відсутні.

Відмовляючи в задоволенні позовної вимоги щодо протиправним та скасування наказу СБУ України №225-ОС від 28 лютого 2013 року в частині призначення ОСОБА_1 на посаду помічника начальника управління-начальника юридичного сектора управління ВКР СБУ в м. Севастополі, колегія суддів виходить з наступного.

Протиправність спірного наказу позивач мотивує тим, що відповідачем не врахований його сімейний стан, а саме: його рідний брат є інвалідом 2-ї групи, на утриманні знаходиться престаріла мати ІНФОРМАЦІЯ_1, неповнолітній син ІНФОРМАЦІЯ_2, донька ІНФОРМАЦІЯ_3, дружина, яка в даний час тимчасово не працює.

Колегія суддів критично ставиться до зазначених доводів, оскільки при прийнятті рішення щодо призначення ОСОБА_1 на вказану посаду також враховувалися вимоги п. 2.3.2 Інструкції про організацію роботи з переміщення по службі військовослужбовців СБ України за службовою потребою, затвердженої наказом Центрального управління СБ України від 07.07.2011 року № 270/ДСК, а саме: сімейні обставини, що б могли перешкоджати його призначенню в інший регіон. Під час роботи комісії ОСОБА_1 не були надані, а в матеріалах його особової справи відсутні документи, які підтверджують сімейні обставини ОСОБА_1 на які він вказує у своєму позові, а саме на наявність на його утриманні членів сім'ї, які потребують тривалого лікування в конкретному закладі охорони здоров'я або проживання в певних кліматичних умовах, що унеможливлює їх переїзд до його нового місця служби на підставі відповідних висновків (довідок); літні батьки, що мешкають у тому ж населеному пункті (мати проживає в с. Салгани Білгород-Дністровського району Одеської області) та потребують постійного догляду з боку співробітника - на підставі відповідного висновку (довідки).

Крім того, слід зазначити, що наказ - це розпорядчий документ, який видається керівником установи (структурного підрозділу) на правах єдиноначальності та в межах своєї компетенції, обов'язковий для виконання підлеглими. Наказ набуває чинності з моменту його підписання, якщо інший термін не вказано в його тексті. Право підписання наказів визначається законодавством: зазвичай це право мають керівники установ, їхні перші заступники, а також деякі посадові особи відповідно до їх повноважень і компетенції. Наказ діє доти, доки не буде скасований (особою, яка його підписала, або вищою інстанцією) або поки не буде виконаний чи поки не закінчиться термін його дії, вказаний у самому наказі.

Стаття 19 Конституції України, зобов'язує органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У відповідності до ч.2 ст.2 КАС України, до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

Одним з принципів адміністративного судочинства, передбачених ст.7 Кодексу адміністративного судочинства України, є принцип законності, який відповідно до ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України, полягає в наступному, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу, а суд згідно ст. 86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Відповідно до ч.2 ст.71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

За наслідками судового розгляду суд прийшов до висновку, що позивачем не було доведено протиправності оскаржуваних рішень та обґрунтованості заявлених вимог, на відміну від відповідача, заперечення якого є законними і обґрунтованими, а тому підлягають задоволенню.

Керуючись ст. ст. 6-8, 71, 86, 158-163, 167, 186, 254 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до управління Служби безпеки України в Одеській області, Служби безпеки України про визнання протиправними та скасування наказу УСБУ України в Одеській області №206-ОС від 15.08.2012 року в частині терміну перебування в розпорядженні з 17 липня 2012 року по 17 жовтня 2012 року та наказу СБУ України №225-ОС від 28 лютого 2013 року в частині призначення ОСОБА_1 на посаду помічника начальника управління-начальника юридичного сектора управління ВКР СБУ в м. Севастополі відмовити повністю.

Постанова набирає законної сили в порядку і строки, встановлені ст. 254 КАС України.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з моменту отримання копії постанови з одночасним поданням її копії до суду апеляційної інстанції.

Головуючий суддя Потоцька Н.В.

Суддя Завальнюк І.В

Суддя Єфіменко К.С.

В задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до управління Служби безпеки України в Одеській області, Служби безпеки України про визнання протиправними та скасування наказу УСБУ України в Одеській області №206-ОС від 15.08.2012 року в частині терміну перебування в розпорядженні з 17 липня 2012 року по 17 жовтня 2012 року та наказу СБУ України №225-ОС від 28 лютого 2013 року в частині призначення ОСОБА_1 на посаду помічника начальника управління-начальника юридичного сектора управління ВКР СБУ в м. Севастополі відмовити повністю

19 листопада 2014 року.