Справа № 752/19532/14-п
Провадження №: 3/752/6348/14
Іменем України
19.11.2014 року Cуддя Голосіївського районного суду м. Києва Бойко О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Голосіївського РУ ГУ МВС України в м.Києві про притягнення до адміністративної відповідальності, за ст. 185 КУпАП,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Києва, студента НУХТ, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,-
18.11.2014 року о 10 год. 00 хв. в м. Києві на вул. Володимирська,68 ОСОБА_1 чинив злісну непокору законним вимогам працівників міліції, а саме не реагував на вимогу пройти до службового автомобілю, намагався втекти, хапав працівника міліції за формений одяг, розмахував руками.
ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, також його вина у вчинені правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортами працівників міліції, поясненнями.
На підставі викладеного, вважаю, що зібраними доказами в повній мірі встановлено обставини порушення та доведено винність особи яка притягується до адміністративної відповідальності.
З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи яка притягується до адміністративної відповідальності, ставлення його до скоєного, йому необхідно призначити адміністративне стягнення у виді штрафу.
Крім того, згідно ст.40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку покладено таке стягнення.
Отже, судовий збір в розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, а саме 36,54 грн., підлягає стягненню з ОСОБА_1
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 283-285 КУпАП,-
визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу, в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 (сто сімдесят) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 36 (тридцять шість) грн. 54 (п'ятдесят чотири) коп.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом 10 днів з моменту її винесення.
Суддя: О.В.Бойко