№ 3-865/2008 p.
25 січня 2008 року м. Кіцмань
Суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області Усатий М.В.
розглянувши матеріали справи, які надійшли від Кіцманського РВУМВС
щодо
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, мешканця АДРЕСА_1, непрацюючого, за ст. 190 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ОСОБА_1 16 січня 2008 року біля 09 години, порушив правила зберігання вогнепальної гладкоствольної мисливської зброї, так як зберігав у власному помешканні в АДРЕСА_1 вогнепальну мисливську гладкоствольну зброю ТОЗ -54, К - 12 мм НОМЕР_1 без дозволу органів внутрішніх справ.
Свою вину у вчиненому правопорушенні ОСОБА_1 визнав повністю і щиро розкаявся і пояснив, що дана зброя належала його покійному тестю, який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 року. Крім цього його вина у вчиненому правопорушенні підтверджується повністю матеріалами справи, що свідчить про вчинення ним правопорушення, передбаченого ст. 190 ч. 1 КУпАП.
Враховуючи наведене, особу правопорушника, керуючись ст. ст. 34, 190 ч. 1,284 КУпАП,-
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу на суму 51 (п'ятдесят одна) гривня в доход держави без конфіскації вогнепальної мисливської гладкоствольної зброї ТОЗ - 54, К - 12 мм НОМЕР_1, яка знаходиться на зберіганні в Кіцманському РВ УМВС в Чернівецькій області.
Постанова оскарженню не підлягає.