Справа № 3-3756/09
11 червня 2009 року м. Одеса
Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Середа І.В., розглянувши матеріали, які надійшли від 4-го взводу роти ДПС м. Одеси ВДАІ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого водієм, мешканця АДРЕСА_1,
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення
19 травня 2009 року о 19.30 годині в м. Одесі по вул. Балківській ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом «БАЗ» р/нНОМЕР_1, не витримав безпечну дистанцію та швидкість руху, в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-2107» р/н НОМЕР_2, під керуванням ОСОБА_2, який рухався попереду нього і зупинився перед перехрестям на заборонений сигнал світлофору. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди автомобілі отримали механічні пошкодження.
У суді ОСОБА_1. були роз'яснені права, передбачені ст. 268 КУпАП, свою вину він визнав, щиро розкаявся та підтвердив обставини ДТП.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, заслухавши пояснення ОСОБА_1., суд вважає, що органи ДАІ у протоколі прийшли до висновків, що відповідають фактичним обставинам справи і не спростовуються особою, яка притягується до адміністративної відповідальності, у письмових поясненнях, відібраних працівниками ДАІ на місці вчинення порушення, та у поясненнях, наданих суду.
Вина ОСОБА_1. підтверджується також наданими суду письмовими матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії АБ № 110477, схемою пригоди, з якої вбачається напрямок руху автомобілів, місце їх зіткнення та розташування на проїжджій частині дороги, протоколом огляду місця ДТП № 025073, письмовими поясненнями потерпілого ОСОБА_2
Отже, своїми діями ОСОБА_1 порушив вимоги п.п. 12.1, 13.1 Правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, а тому його слід визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу винного, щиросердне каяття, ступінь його вини, суд вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 23, 27, 33, 124, 221, 283, 284 КпАП України, суддя -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у сумі 340 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси шляхом подання апеляційної скарги або протесту прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя :