Вирок від 05.11.2014 по справі 757/23805/13-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/23805/13-к

ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.11.2014 року

Печерський районний суд м. Києва

у складі головуючого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

за участю прокурора ОСОБА_4 ,

захисників ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ,

представника потерпілого ОСОБА_7 ,

обвинувачених ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальне провадження з обвинувальним актом відносно:

ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ., уродженки м. Берлін, громадянки України, не одруженої, студентки Київського Національного університету культури та мистецтва, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимої, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України, та

ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженки м. Києва, громадянки України, не одруженої, студентки Ірпіньського економічного коледжу, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_3 , раніше не судимої, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_9 , 04.04.2013 року в період часу з 19.00 до 20.30 перебуваючи в магазині «Зара» по вул. Хрещатик, 23 в м. Києві, поклала до своєї сумки належне магазину майно загальною вартістю 399 грн. 00 коп., а саме джинсові шорти вартістю 399 грн. 00 коп., та вийшла з магазину, але за не залежних від неї причин не змогла розпорядитись на власний розсуд, оскільки була затримана співробітниками охорони магазину і якими було виявлено в її сумочці вказані шорти.

ОСОБА_8 , 04.04.2013 року в період часу з 19.00 до 20.30 перебуваючи в магазині «Зара» по вул. Хрещатик, 23 в м. Києві, поклала до своєї сумки належне магазину майно загальною вартістю 1157 грн. 00 коп., а саме футболку білого кольору вартістю 199 грн. 00 коп., та дві спідниці вартістю 499 грн. 00 коп. та 459 грн. 00 коп. відповідно, якими за не залежних від неї причин не змогла розпорядитись на власний розсуд, оскільки речі були виявлені охороною магазину в її сумочці.

05.11.2014 року між уповноваженим представником потерпілого адвокатом ОСОБА_7 та обвинуваченими ОСОБА_8 та ОСОБА_9 з кожною окремо укладено угоду про примирення.

Згідно вказаних угод ОСОБА_8 беззастережно визнала свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 15, ч. 1ст.185 КК України, а ОСОБА_9 беззастережно визнала свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1ст. 185 КК України.

Також вказаною угодою сторони погодили покарання обвинуваченій ОСОБА_8 за ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст.185 КК України та ОСОБА_9 за ч.2 ст. 15, ч. 1ст.185 КК України у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Розглядаючи питання про затвердження угоди про примирення, суд виходив з наступного.

Відповідно до ст. 468 КПК України у кримінальному провадженні може бути укладена угода між потерпілим та підозрюваним чи обвинуваченим про примирення.

Згідно ч. 3 ст. 469 КПК України угода про примирення між потерпілим та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена у провадженні щодо кримінальних проступків, злочинів невеликої чи середньої тяжкості та у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.

При цьому, судом з'ясовано, що обвинувачені ОСОБА_9 та ОСОБА_8 розуміють права, визначені ст. 474 КПК України, наслідки укладення та затвердження даної угоди, передбачені ст. 473 КПК України, характер обвинувачення, вид покарання, а також інші заходи, які будуть застосовані до них у разі затвердження угоди судом.

Суд переконався, що укладення угоди між сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.

Також судом встановлено, що умови даної угоди відповідають вимогам Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку про можливість затвердження угоди про примирення між представником потерпілого адвокатом ОСОБА_7 та обвинуваченими ОСОБА_8 та ОСОБА_9 і призначення останнім узгодженої сторонами міри покарання.

Речовими доказами розпорядитися відповідно до ст. 100 КПК України.

Керуючись ст. ст. 373, 374, 475 КПК України, суд -

ЗАСУДИВ:

Затвердити угоду від 05.11.2014 року між представником потерпілого адвокатом ОСОБА_7 та обвинуваченою ОСОБА_8 .

ОСОБА_8 визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України, і призначити їй узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. 00 коп.

Затвердити угоду від 05.11.2014 року між представником потерпілого адвокатом ОСОБА_7 та обвинуваченою ОСОБА_9 .

ОСОБА_9 визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України, і призначити їй узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. 00 коп.

Речові докази по справі:

- ножиці, три антикрадіжкові кліпси, два цінники, які зберігаються в кімнаті речових доказів Печерського РУГУ МВС України у м. Києві - знищити;

- жіночі шорти, дві спідниці та футболку, які зберігаються в кімнаті речових доказів Печерського РУГУ МВС України у м. Києві - передати представнику ТОВ «Зара Україна».

Вирок може бути оскаржений з підстав, передбачених ст. 394 КПК України до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва шляхом подачі апеляції протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Копію вироку негайно вручити прокурору, обвинуваченим, представнику потерпілого.

Суддя ОСОБА_10

Попередній документ
41365636
Наступний документ
41365638
Інформація про рішення:
№ рішення: 41365637
№ справи: 757/23805/13-к
Дата рішення: 05.11.2014
Дата публікації: 12.01.2023
Форма документу: Вирок
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Печерський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Крадіжка